Dodaj do ulubionych

Boze...gdyby glupota umiala fruwac.....

25.08.21, 08:36
....to pewna damulka fruwala by juz w kosmosie...big_grinbig_grinbig_grin

al-szamanka Re: wata ha ha ha 24.08.21, 21:39
Wiadomo, Frasyniuk zawdzięcza wszystko komuchom, wiec jest ich wasalem.
Obserwuj wątek
    • sorel.lina Re: Boze...gdyby glupota umiala fruwac..... 25.08.21, 10:52
      😂😂😂

Inteligentnych inaczej nam nie brakuje!

Lista skarg i zażaleń:

J. Drohomirecki

Janusze i Grażyny na wakacjach - autentyczne skargi i uwagi turystów, które dostają biura podróży:
      Narzekanie może się już zacząć w samolocie:

„- w samolocie było duszno, a niemiła obsługa nie chciała otworzyć okna
      - dlaczego lot do Zanzibaru trwał tak długo ? Do Egiptu lecieliśmy krócej
      - obiad był zbyt gorący. Para z niego prawie poparzyła mi twarz
      - gdy samolot ląduje szybciej powinny być otwierane od niego drzwi. Przecież już jest na ziemi.
      - bąbelki w szampanie źle płynęły w górę
      - za bardzo kurzyło się na pustyni. Nikt nas nie uprzedził, że tak będzie
      - klapa od toalety była pęknięta i uszczypnęłam się w pupę. W załączeniu zdjęcie pupy
      - basen był za krótki i musiałem często zawracać
      - jedzenie było przepyszne, ale było za dużo wszystkiego. Bardzo trudno było się zdecydować co wybrać, dlatego chodziliśmy często głodni
      - spodziewałam się zupełnie innych palm
      - parasole przy basenie miały różne wzory przez co nie mogłem wypocząć, bo czułem wewnętrzny niepokój
      - zabytkowy hotel ( wpisany na listę UNESCO ) był stary
      - jedzenie w Grecji było zbyt greckie
      - oliwki były zbyt pomarszczone
      - w łazience muszla była zainstalowana tak blisko ściany ze trzeba było siedzieć bokiem
      - wykupiliśmy wycieczkę do aquaparku, ale nikt nas nie uprzedził, że należy wziąć ze sobą strój kąpielowy i ręcznik
      - na imprezie w hotelu dj nie znał języka i nic nie rozumiał, choć mówiłem - Amigo ! Zenek Martyniuk !!
      - Dominikana – ciągle mówili do mnie Ola ( Hola - z j. hiszpańskiego cześć ) a ja mam na imię Beata
      - Grecja - zbyt głośno cykały cykady
      - Egipt - w barze nie było piwa Łomża
      - jak wychodziłem z hotelu to na plażę miałem z górki, ale już powrót był pod górkę i to w okropnym upale co było bardzo męczące
      - Grecy złośliwie nie chcieli mówić po polsku a po angielsku mówili
      - podróżowałam z psem - W Chorwacji było mu wyraźnie za gorąco, do tego nie miał tam żadnego towarzystwa i okropnie się wynudził
      - Wietnam – przewodnik wypowiadając się w j. angielskim miał bardzo dziwny akcent, co psuło cały efekt i poczucie tego, że jesteśmy naprawdę w egzotycznym kraju
      - w klubiku dla dzieci było za dużo dzieci i za głośno
      - w telewizorze nie było polskich kanałów
      - na Kubie w tym okresie deszcz miał padać dwadzieścia minut a padał trzydzieści
      - na plaży był czarny piasek. Nikt nas nie uprzedził, że dzieci się będą brudzić
      - na all inclusive nie było ciepłego Maximusa tylko jakieś ichnie wynalazki”

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka