Dodaj do ulubionych

Oto Wolska właśnie

27.08.21, 16:32
Ale Go nafaszerowali!

https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/237770964_3049930681886720_8227621473231257061_n.jpg?_nc_cat=108&ccb=1-5&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=UApNNAtjkDMAX8tMHrm&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&oh=0fba6140fa15256f93ce851ff01767e2&oe=615007F8
Obserwuj wątek
          • wscieklyuklad Re: Oto Wolska właśnie 27.08.21, 17:28
           Sędzia Adam Synakiewicz z Częstochowy jako pierwszy w Polsce uchylił wyrok wydany przez sędziego nominowanego przez nową, upolitycznioną KRS. Minister sprawiedliwości straszy go za to dyscyplinarką i usunięciem z zawodu, a rzecznik dyscyplinarny Radzik już zaczął go ścigać
             • wscieklyuklad Re: Oto Wolska właśnie 28.08.21, 08:43
              TRZECIA SPRAWA Z ZAREMBĄ W SĄDZIE
              W 2020 roku podczas jednej z komisji sejmowych ds gospodarki morskiej i żeglugi śródlądowej (GMZ) niejaki Krzysztof Zaremba z PIS zapowiedział, że wytoczył wobec mojej osoby aż 3 sprawy sądowe. Niestety po raz kolejny słowa nie dotrzymał - wytoczył mi jedynie jedną sprawę osobiście jako Zaremba o naruszenie jego dóbr osobistych w związku z faktem, że nie zna zawodowego języka angielskiego (bo nie zna 🙂 ) Sprawę przegrał i wg. nieprawomocnego wyroku ma zapłacić mi prawie 5 tyś zł tytułem zwrotu kosztów sądowych. Druga sprawę kazał wytoczyć swojej Gryfii - tu również przegrał i tu Gryfia ma mi zapłacić wg nieprawomocnego wyroku prawie 8 tyś zł. W obu sprawach i Zaremba i Gryfi zapowiedziała, że złoży apelację. Czyli tutaj "show must go on".
              Postanowiłem pomóc Zarembie w dotrzymaniu słowa i teraz to ja w tym nadchodzącym tygodniu poprzez mojego Pełnomocnika Pana Mecenasa Patryka Zbroję składam pozew - ten trzeci, brakujący do kompletu. No jak słowo to słowo, prawda?
              Kilka tygodni temu nasze szczecińskie proPISowe media czyli Radio Szczecin, TVP Szczecin i zawsze usłużny władzy Kurier Szczeciński podały bardzo ciekawą informację, że rzekomo przegrałem sprawę sądową z Gryfią, ale nie napisali nie tylko, że wyrok jest nieprawomocny. Nie napisali też, że to Gryfia ma mi płacić koszty sądowe (bo w praktyce przegrałem w 25 %, a w 75 % przegrała Gryfia). Na przesłane przez pełnomocnika wezwania media te nie zgodziły się na sprostowanie nieprawdziwie podanych jedynie jednostronnych informacji. W ich relacjach przewijały się natomiast bardzo wulgarne i niezgodne z prawdą i faktami wypowiedzi Zaremby obraźliwie skierowane pod moim adresem.
              Jako, że nie jestem "miękiszonem" postanowiłem sprawę doprowadzić do końca czyli do sądowego finału. Wraz z moim pełnomocnikiem grzecznie wezwaliśmy Zarembę do sprostowania swoich medialnych wypowiedzi z terminem do 23.08.2021 (załączam treść wezwania), ale niestety nie skorzystał z najtańszego dla niego rozwiązania i szansy by wyjść z twarzą z całej niefortunnej sytuacji. Wszak każdemu zdarza się przecież coś chlapnąć tu i ówdzie w mediach, prawda? Niestety na grzeczne i rzeczowe wezwanie Zaremba nie odpowiedział więc zmuszeni jesteśmy złożyć do sądu pozew. Tym razem to ja będę stroną powodową a Zaremba pozwanym.
              Przypomnijmy, że były poseł PIS a od stycznia 2020 roku z politycznej (a nie merytorycznej) nominacji prezes Stoczni Gryfia już tylko w Szczecinie (od grudnia 2020) jest powszechnie znany w całej Polsce, ale nie z powody jakiś szczególnych osiągnięć ani zawodowych ani politycznych. Jego popularność wzięła się z tego, że publicznie uwielbia obrażać praktycznie każdego, do którego czyje jakiekolwiek uprzedzenie czy kompleksy. Nie jest zdolny do żadnej merytorycznej dyskusji czy wypowiedzi nawet na temat "zarządzanej" przez siebie Gryfii. W sądzie w mojej sprawie jako świadek powoda nie był w stanie odpowiedzieć merytorycznie praktycznie na jakiekolwiek pytania czy to sadu czy to mojego pełnomocnika dotyczące rzeczonej Gryfii nie licząc odpowiedzi w stylu "Tusk - morderca stoczni".
              Trudno się dziwić bo prezesem został z politycznej nominacji bo ani nie ma wykształcenia technicznego ani menadżerskiego, nigdy nie pracował w branży stoczniowej i nie zna nawet branżowego języka angielskiego ba nie ma nawet branżowej wiedzy.
              Co ciekawe bycie prezesem Gryfii to jego pierwsza praca w życiu w ogóle na stanowisku kierowniczym a jego pierwszą poważną pracą była praca jako sprzedawcy samochodów w szczecińskim salonie Renault. Potem był posłem, posłem i posłem a od 2019 roku już posłem nie jest ale jest za to z nominacji PIS w kilku radach nadzorczych m.in. ZMPSiŚ SA. Wcześniej był także w wielu różnych politycznych ugrupowaniach i partiach a w tej chwili jest w słynnym ruchu fanów "win Tuska".
              Rozumiem, że tytułem politycznego eksperymentu miał się nauczyć na żywym organizmie trudnej sztuki zarządzania dużym przedsiębiorstwem, ale niestety ów eksperyment się nie udał bo po roku jego rządzenia stocznią niegdyś zatrudniającą aż 700 osób w dwóch lokalizacjach czyli w Szczecinie i w Świnoujściu pozostały zgliszcza.
              Zaremba Świnoujście zamknął i zlikwidował nawet bez ani jednej swojej osobistej tam wizyty w grudniu 2020 zwalniając niemal 200 osób i niszcząc wszystko to co zostało ze stoczni w Świnoujściu łącznie ze słynnym pomnikiem z okrętową śrubą. Dodajmy, że stocznia remontowa w Świnoujściu powstała w 1970 i przeżyła wszystko i wszystkich, ale nie przeżyła Zaremby. W tej chwili na stronach Gryfii można zobaczyć oferty sprzedaży różnych składników majątku Świnoujścia wraz z podstawowym sprzętem remontowym a teren całego Świnoujścia czeka na sfinalizowanie umowy sprzedaży - najprawdopodobniej z prawa pierwokupu skorzysta (raczej musi skorzystać) ZMPSiŚ SA.
              Do sukcesu w likwidacji destrukcyjnej stoczni remontowej w Świnoujściu (najlepszej lokalizacji dla tego typu stoczni w całym Zachodniopomorskim) należy dodać największy sukces Zaremby czyli to, że za rok jego rządów czyli za 2020 roku Gryfia odnotowała 3 x większą stratę netto jak za 2019 rok czyli jedynie minus 23,6 mln zł i to pomimo głoszonego przez Zarembę medialne w mediach publicznych gigantycznemu sukcesowi, morzu zleceń i pełnych dokach - jednym słowem najlepszej sytuacji stoczni od lat, tak dobrej jakiej nie było jeszcze nigdy!!!
              Warto tutaj nadmienić, że wynik za 2020 rok jest najgorszym wynikiem w całej historii Gryfii od chwili powstania zakładu w PRLu czyli od roku 1952. Zaremba zatem w 2020 ustanowił więc swoisty - fakt mało chlubny - ale rekord.

              Z netu
              • wscieklyuklad Re: Oto Wolska właśnie 28.08.21, 09:36
               Jacek Dubois
               - Stanisław Karczewski oświadczył, że nie wie, czy ksiądz Lemański jest jeszcze księdzem bo nie widział go modlącego się.
               Tak się składa, że ja jeszcze nie widziałem Pana Karczewskiego myślącego.

               Z netu

               Niestety choć karczewskie nie myśli to jednak wegetuje a to jednak jakaś forma jestestwa.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka