Dodaj do ulubionych

PETYCJA ws telefonu zaufania dla dzieci!

20.09.21, 17:12
fdds.pl/petycja-do-ministra-zdrowia.html
Dlaczego trzeba aż petycji w sprawie tak ważnej i oczywistej? Bo mamy dobrą egzorcystyczną zmianę!
Obserwuj wątek
  • 1agfa Re: PETYCJA ws telefonu zaufania dla dzieci! 20.09.21, 17:21
   wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,27593921,czarnek-jak-przeszkadza-wolnym-mediom-to-niech-nie-dzwonia.html

   Działająca już kilkanaście lat skuteczna organizacja, posiadająca znany ewentualnym zainteresowanym nr telefonu (co jest bardzo istotne!), nie podoba się Czarnemu.
   • 1agfa Re: PETYCJA ws telefonu zaufania dla dzieci! 20.09.21, 17:32
    Nikt kto ma dzieci lub wnuki nie może być pewien, czy nie zdarzy się sytuacja, kiedy młody człowiek popadnie w kłopoty wymagające pomocy z zewnątrz. Temu służy Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę.
    Bo dobro dzieci - nie tylko tych nienarodzonych - jest ważne.
    Pandemia nasiliła wiele problemów, zwłaszcza w tzw. "trudnych" środowiskach.

    Oto treść petycji:

    Apelujemy do Ministra Zdrowia o rozstrzygnięcie konkursu
    na prowadzenie wsparcia telefonicznego i online dla dzieci i młodzieży w kryzysie psychicznym!

    5 miesięcy trwała procedura konkursowa Ministerstwa Zdrowia na wsparcie telefoniczne i online dzieci i młodzieży w kryzysie psychicznym. Po wielu miesiącach czekania, Ministerstwo Zdrowia poinformowało, że nie wyłoniło zwycięzcy, a konkurs unieważniło. Jesteśmy oburzeni tą niespodziewaną decyzją, tym bardziej, że nie podano przyczyny. Jak wynika z informacji udostępnionych przez Ministerstwo Zdrowia, na konkurs wpłynęła co najmniej jedna oferta, naszej Fundacji, bardzo pozytywnie oceniona przez komisję konkursową.

    Decyzja o unieważnieniu konkursu jest tym bardziej niezrozumiała, że przypada na czas, gdy ze strony specjalistów płyną alarmujące informacje dotyczące kondycji psychicznej dzieci i młodzieży, gdy co roku blisko 1000 dzieci próbuje odebrać sobie życie, z czego w ostatnim roku 107 zrobiło to niestety skutecznie, gdy pandemia wydaje się te problemy nasilać.

    Dlaczego kolejny raz, rząd nie wspiera organizacji, która od blisko 13 lat prowadzi doskonale znany dzieciom 116111 - telefon zaufania dla dzieci i młodzieży? W tym czasie nasi psycholodzy przeprowadzili ponad 1,4 milion rozmów z dziećmi, podjęli ponad 3 tysiące interwencji ratujących ich zdrowie i życie.

    Dlaczego nasza Fundacja ponownie okazała się tak niewygodna, że mimo przyznania nam niemal maksymalnej liczby punktów (22,5/24), Ministerstwo decyduje się anulować konkurs, aby nie wybrać nas, pozbawiając tym samym dzieci dodatkowego wsparcia? Jednocześnie rozstrzyga część konkursu dotyczącą wsparcia dla osób dorosłych. Czy dzieci są mniej ważne?

    Panie Ministrze, domagamy się cofnięcia tej szkodliwej dla dzieci decyzji i niezwłocznego wyłonienie zwycięskiego oferenta na prowadzenie pomocy telefonicznej i online dla dzieci i młodzieży w kryzysie psychicznym!

    Dobro tych dzieci jest najważniejsze!
    • wscieklyuklad Re: PETYCJA ws telefonu zaufania dla dzieci! 20.09.21, 19:46
     Wyjaśnienie jest proste. Najważniejsze dla mafii są zygoty. Dzieci już urodzone są własnością rodziców i nie wolno stwarzać przekonania, że w tych rodzinach dzieje się coś nie teges, gdyż Wolska Rodzina jest wzorcem dla Społeczności Wszechświata a UFO przylatuje tu tylko w celu przyswojenia sobie tych standardów.

     W kraju Mlekiem z Pisiora płynącym nie ma depresji No chyba, źe w ideologii LGBT ale ten zwyrodniały przejaw nie zasługuje na życie i winien się samounicestwiać bez zbędnego wsparcia ze strony psychologów czy psychiatrów.

     Jest jeszcze jedna ewentualność.
     Wśród tych matołów nie ma odpowiedniego fachowca zdolnego wspierać te dzieci a antymafiosami etatów nie mają zamiaru zapełniać bo jeszcze takiemu dzieciakowi uzmysłowi czym jest życia w okowach naszczalnika i gówniarze zagłosują na ciepłą wodę w Iranie i talerz ośmiorniczek miast michę ryżu.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka