Dodaj do ulubionych

Sory noł fjutel!

28.09.21, 13:46
Dumny Albion - w odróżnieniu od Dumnego Narodu Wolskiego - znów na kolanach.
Bredzix WRESZCIE zaczyna wychodzić wyspiarskim świrom boczkiem.
Okazało się, że kierowcy ciężarówek wyjechali do normalnych, europejskich krajów w dupie mając nowe przepisy psychopatów zza kanału Lamancz.
Tyły sięgają STU TYSIĘCY szoferów, nic zatem dziwnego, iż zabrakło wykwalifikowanych prowadzaczy cystern z paliwem. I dupsko znalazło się z tyłu, bo zasoby stacji bienzina kierasina szacowane na miesiąc, rozdysponowano w... 24 hałersy.
No i zaczął się brytyjski Armagedon.
Żydolewacka Tefałen już pluje jadem na Synalka Johna puszczając plotki, iż na półkach sklepowych (także z powodu niedostatku kierowców) już zaczyna brakować wody butelkowanej a nawet miensa!
Następny przekaz udostępni nam ni chybi migawki z brytyjskich łąk gdzie przymusowi weganie będą wpierdalać łapczywie (czytaj: szamać) przydrożny szczaw.
I po co to kretynom było?
Trza było udomowić przedstawicieli zawodów, których za nic nie chcą wykonywać bywalcy pubów!
Ciekawe, kiedy ilość śmieci przesłoni możliwość słitfocenia Tałera, czy też Łynd sorr(y)u
Obserwuj wątek
  • wscieklyuklad Re: Sory noł fjutel! 02.10.21, 10:42
   Njuz z wczoraj!

   Nadal brak fjutela na prowincji!
   Nadal nie ma gazirowannoj wady na prowincji!

   A żydolewactwo ze zwionskuf zawodowych w WB szantażują Demokratycznie Wybrany Rzond licząc na podwyżki pensji!
    • wscieklyuklad Re: Sory noł fjutel! 16.10.21, 19:28
     O culfa! Konika na biegunach bojsy i gerlsy na Wyspach nie dostaną na świńta?
     Żydolewacka TVN24 w stadium kasacji nadała właśnie reportaż prezentujący brytyjskie stocznie pełne nierozładowanych kontenerów - w tym ze świątecznymi zabawkami/prezentami, gdyż z jednej strony zabrakło tragarzy a z drugiej kierowców TIRów mających przewozić ładunek, Sklepikarze alarmują, iż wkrótce półki "zabawkowe" mogą zaświecić pustkami. Pojawiają się rozpaczliwe propozycje poradzenia sobie z dramatyczną konsekwencją bredziksu.
     Tymczasem durna kuchara bredzi (jak zwykle) o rozwiązaniu problemu ciapatych a to ze względu na mord popełniony na jednym z piewców pokazania Junii wypiętego dupska.
     Kuchary absolutnie nie martwił mord - identyczny co do scenariusza na Prezydencie Adamowiczu gdy świr czyli typowy wyborca mafii wtargnął na scenę, zadał kilka śmiertelnych ciosów nożem a potem wydzierając się do mikrofonu jaki to też on bohater i mściciel za rządy PO oczekiwał na przybycie policji.
     Ciemno trochę już było więc zbliżenie kamery nie uwidoczniło koloru sierści bandziora, ale z pewnością można powiedzieć, iż protektor bandytów mafijnych - kościół - w odróżnieniu od imamów brytyjskich ani nie potępił, ani odciął się od zbrodni popełnionej przez wielbiciela kasty naszczalnika.

     Głuptasku kuchenny!

     Gdyby wywalono wszystkich muslimów ( w dodatku jak piszesz matołku z rodzinami) to byłobyś skazane na żarcie wyłącznie w domeczku gdyż puby by padły z braku chętnych choćby do obsługi zmywaków (sami Polacy nie dadzą rady) a po prezenty musiałobyś jeździć za kanał. Zarosłobyś brudem, bo nie miałby kto wywozić śmieci itd. itd. itd. itd.

     Na szczęście nasza Oyczyzna nie jest narażona na takie żyjątko fizycznie.
     A pierdolić spode Golfstromu możesz se do woli.
     Muslimów na wyspach pewnie parę milionów.
     Zainicjuj wywałkę - rzuć hasło publicznie.
     Wtedy na własnym nacjonalistycznym i durnym dupsku przekonasz się jaka będzie reakcja demokratycznych władz.

      • wscieklyuklad Re: Sory noł fjutel! 17.10.21, 07:49
       Fuj! Rozumiem, że ktoś preferuje weganizm. Ale że popija zielsko kozim moczem to już jednak perwersja i zboczenie.
       No bo skąd opiekunię kumałoby jakie są skutki picia koziego moczu, gdyby samo nie chłeptało tegoż?


       FUJJJJJJ!
       • wscieklyuklad Re: Sory noł fjutel! 17.10.21, 13:30
        Wysiłki pedagoga w przypadku niekumatego ni w ząb ucznia są beznadziejne.

        Matołku.

        Rady odnośnie tego co mam sobie wywiesić na drzwiach mieszkania pozostaw dla siebie.
        Ewentualnie wywieś se na płocie tabliczkę z napisem MUSLIMY WYPIERDALAĆ! (oczywiście z rodzinami)

        Skumaj wreszcie naprawdę przekaz tak prosty, że nawet opiekunię by pojęło.
        Mafia wywiozła do lasu MALEŃKIE DZIECI BEZ ŚRODKÓW DO ŻYCIA. Bez ciepłych ubranek, pampersów (w przypadku maleństw), bucików (vide fotografie przywołane na jedynym już opiniotwórczym forum portalu jakim jest Podwórko) a przede wszystkim BEZ CIEPŁEGO OSIŁKU (o ile w ogóle mają co jeść).
        Osoby próbujące pomóc tym nieszczęśnikom nie są do nich dopuszczane toteż tumanie wywieszenie zaproszenia na drzwiach nic nie da. KUMA? (oczywiście, że nie kuma bo brak zdolności analitycznej)
        W lesie przebywają ciężarne i KRWAWIĄCE kobiety. Osoby wymagające natychmiastowej pomocy lekarskiej. Pod pretekstem przewiezienia do szpitala zwabiono je do mafijnych kibitek i wywieziono do lasu! Jedna z ciężarnych poroniła bronione do krwi ostatniej życie poczęte (także bez czaszki lub mózgu, ewentualnie z inną równie letalną wadą rozwojową).
        Ja o nieszczęściu tych ludzi mordowanych przez pisonich oprawców, a ty pieprzysz jakimś artykulikiem o tym, e posła brytyjskiego zamordowano, gdyż popierał Izrael.
        Doprawdy nie kumasz co ma piernik do wiatraka?
        Kochasz bąkiewicza i innych faszystów antysemitów, a beczysz jedynie, gdy ofiara ma brytyjskie korzenie?

        Jesteś chodzącym dramatem egzystencjalnym.

        Uważaj z dietą, bo nadmiar kalorii wytłucze ci ostatnie dwie szare komórki - przestaniesz kontrolować zwieracze i miejsce mikcji (np. ogródek zamiast ubikacji)
          • wscieklyuklad Re: Sory noł fjutel! 17.10.21, 14:02
           Dziewięcioro migrantów, po tym jak odnalazła ich Straż Graniczna w miejscowości Masiewo, zostali przewiezieni do jednostki w Narewce. Na miejscu chcieli porozmawiać z nimi prawnicy, ale nie zostali wpuszczeni do śro
           • wscieklyuklad Re: Sory noł fjutel! 17.10.21, 14:04
            W krajach demokratycznych o ugruntowanej wolności i demokracji do głowy nie przyszło policji, by ścigać ludzi za malowanie na płytach chodnikowych:
            - Florencja - Włochy - kraj o tysiącletniej KULTURZE
            - Kraków - Polska - kraj chrześcijański?!
            Boże ono mają kredę na ręku
            /Kreda pisząca, jej podstawowym składnikiem jest kalcyt (CaCO3), skała miękka/, po jej użyciu pozostaje "trwały", "nieusuwalny", ślad na umysłach matołków.

            https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/p600x600/245557194_4189514907825627_6875959171533838619_n.jpg?_nc_cat=109&ccb=1-5&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=o7As9Dr8nDoAX8dmotx&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&oh=cfcb679653794b08e6f4bd19601f7311&oe=61909209

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka