Dodaj do ulubionych

cmoknij mnie mafio w dupsko!

04.10.21, 14:53
ZA NIC W ŚWIECIE! DONOS TO NAJBARDZIEJ OBRZYDLIWA RZECZ NA ŚWIECIE!

Co innego ostrzeżenie kogoś przed lizaniem dupska opiekuniu, które mimo klauzuli ufności w zaufaniu otrzymuje film/focię/informację i zdradza to wbrew owej klauzuli osobom trzecim dając tym sygnał do wyśmiewania kogoś, kto zaufał. W takim przypadku jest to DOBRY UCZYNEK i OSTRZEŻENIE PRZED SKURWYSYŃSTWEM DYPLOMOWANYM.
Obserwuj wątek
    • wscieklyuklad Re: cmoknij mnie mafio w dupsko! 04.10.21, 18:41
      No to łopatologicznie nadreński matołku.

Wiele, wiele lat temu zwabiony na twe gowniane forum z zapewnieniem „pełnego bezpieczeństwa” ( nic wam z Sorell nie grozi = motyw zachęty) spróbowaliśmy nawiązać neutralny (z nutą sympatii???? Kontakt).
      Pełni zaufania, gdyż wierzymy w szczerość zapewnień przekazaliśmy DYpLOMOWANEMU MAFISTROWI - ksywka „Pisarka” - film z uwiecznionym spotkaniem Marco, Basi, Mirki i Sorell, identyfikując imiennie każdą z postaci.
      W mailu ZDECYDOWANIE zaznaczyłem, by opiekunię WYKONUJĄCE W DODATKU ZAWÓD ZAUFANIA PUBLICZNEGO (co już bez zbędnych dodatkowych próśb winno być oczywistą oczywistością jak mafia wasz idol naszczalnik ) potraktowało ten akt zaufania z ZACHOWANIEM PEŁNEJ DYSKRECJI co nawet słabo wykształcone opiekunię winno skumać ( skoro bez prośby a z faktu posiadania dyplomu psychologa tej zdolności nie posiada i posiadać nie będzie)
      Jak każdy schizoid posiadasz bidulko pamięć absolutna, zatem jak sądzę bez trudu zajarzysz co było potem. Ile pojawiło się chamskich wartych przywalenia ci w durna mordę postów, w których rechotałyście z tuszy osób sfilmowanych - źródło tej wiedzy radośnie odkryłyście dając tym dowód, iż opiekunię to bezmuzgi kobieton, który za grosz nie ma honoru, o którym tak gnido ochoczo teraz pierdolisz.
      Taktyka była jasna - wzbudzić zaufanie, wyciągnąć jakieś fakty z czyjegoś życia ( choćby dotyczące wyglądu) by najpierw skrycie a potem już na publicznym forum i bez żadnych oporów poniżać „wroga”.
      Nie pierdol mi tu o honorze, bo twoje gówno forumowy zawiera SETKI chamskich postów nam poświęconych, więc bez trudu - jako schizofrenik o pamięci doskonałej - możesz se sięgnąć do opisu „biografii” Sorell, mojej i naszych rodzin w części nakręcanych przez świra z Lublina zwanego indormantem.

Na Portalu pisarskim dostrzegłem podobną taktykę stosowaną przez anormalnego psajchologa w stosunku do jednej z tam piszących.
      Widząc analogie, OSTRZEGŁEM tę osobę, by NIE ZDRADZAŁA SZCZEGÓŁÓW ze swego życia tej gnidzie, gdyż nie wiadomo kiedy i jak wykorzysta tę wiedzę - niewątpliwie przeciwko adresatce ostrzeżenia, gdyż ten narcystyczny i do szpiku kości amoralny shit jest zdolny do największej podłości gdy tylko nadarzy się okazja.
      Nie ujawniałem żadnych innych szczegółów ( w odróżnieniu od was i informanta) a jedynie zachęciłby do dyskrecji w kontakcie z zawodowym zerem.

Kumasz czaczę matole? ( odpowiem se sam na pytanie. Odpowiedz brzmi NIE bo nie masz zdolności do analitycznego wnioskowania)

Co do drugiego MAGISTRA ( kompleks relegowania z prościutkich studiów?) to kilka uwag.
      opiekunię zobligowane do zachowywania CAŁKOWITEJ dyskrecji w odniesieniu do pozyskanej w trakcie opieki nad osobami niepełnosprawnymi ( zwłaszcza intelektualnie) wiedzy na forum publicznym nie tylko chętnie taka wiedza się dzieliło, ale zapewne TAKŹE BEZ ZGODY tychże wklejało fotografie tych ludzi!
      Gdybym był opiekunia zwierzchnikiem, to w chwili odkrycia tego faktu WYPIERDOLIŁBYM je z pracy w TRYBIE DYSCYPLINARNYM odnotowując ów fakt w dokumencie wypowiedzenia.
      Nie wykluczam, iż opiekunię zamieści teraz kilka informacji tyczącej podopiecznych by udowodnić, że ma w sobie twardość Siłaczki i w dupie moje na ten temat wnioski, ale przecież jedno ostrzeżenie z pewnością od zwierzchników już dostało i odradzam ponowne próby.

Kończąc zachęcę kucharę, by nie wchodziło do tej samej rzeki co Kuleszanki.
      A zwłaszcza by nie dzieliło się szczegółami z życia a zwłaszcza fotografiami osób sobie bliskich.
      Z pewnością już zostały zohydzone i wyśmiane przez nie na privie, a nigdy bidulo nie wiesz, kiedy dowiesz się, źe jesteś taka czy owaka podobnie jak krewni.
      UWAŻAJ bo masz do czynienia z amoralnymi świrami w tym z jednym patologicznym skrajnie narcyzem i jednym posiadaczem nie więcej niż dwóch szarych komórek.
    • sorel.lina Re: cmoknij mnie mafio w dupsko! 04.10.21, 21:33
      Natomiast oszczerstwa dotyczące mojego i mojej rodziny życia zawodowego i osobistego, kłamliwe donosy rzekomego „informanta” już nie wzbudzały we „wrażliwych sumieniach” oburzenia ani obrzydzenia - przeciwnie: były z zadowoleniem przyjmowane i z niezdrową satysfakcją rozpowszechniane.

WU, zostawmy, proszę, tę przeszłość za sobą - ona nie zasługuje na to, by ją wspominać.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka