Dodaj do ulubionych

Z Al matki ich, z Al matki!

16.11.21, 15:58
Państwo nadopiekuńcze kierujące się żydolewackimi teoriami praw człowieka ( zbyśZeroZ. podjęło w tej kwestii ważne kroki kierując do kuchary pytanko odnośnie stopnia w jakim Konwencja Praw Człowieka łamie wolską Konstytucję) aż blisko dwa miesiące cackało się z bandą ciapatych oprychów łaknących kobiet o włosach mieniących się złotem i cud liczkach jak i Majątku Naszego z wódki wyłączeniem, gdyż wiadomo, iż dżihadyści procentów nie chleją.
Obrazki z dnia dzisiejszego napawają Dumą (wolską oczywiście i nie mylić mi Dumy Naszej z kacapią Dumą co dumą jest jeno w nazwie w istocie zaś zwyrodnialców i Wolakożerców bandą).
Żądania łemigracyjnych Prawdziwych Wolek dotarły wreszcie do bębenków łupież - cy i doprowadziły do długo wypatrywanego przełomu!
Oto na granicy pojawiły aię wreszcie armatnia wodą - niewątpliwie jak tego się spodziewał Dunajec - święconą, której strumienie kierowane w stronę diabła Łukaszenki i jego Lucyferów powstrzymały atak Zła na Suwerenne Ziemie Nasze przez Krześcijański zasiedlone Naród - Jewropy Wartości Obrońcę Jedynego.
Pierwsze efekty ukazała żydolewacka stacja Si-en-en, której reporter przetykał raport Naród Nasz i Rzond Szkalujący, kichem sążnistym nie dlatego iżby na stronę Zachodnią kichał, lecz dlatego, iż bez wątpienia zaraził się łajrusem przez jurnych junaków przywleczoną.
Ci ostatni karczują białoruską Puszczę, której okazami masakrują drut żyletkowy, pozbawiając się zarówno dachu nad głową (nieco jesienią przerzedzonego z tytułu listowia opadu) jak i opału, nawet debil wie bowiem, że bale wodą z armatek poczęstowane zapałkom odpór dadzą nie gorszy, niż Rycerz Maryi islamskiemu głów łowcy!

Prawdziwy problem pojawi się w związku z koniecznością wody w armatkach uzupełniania. Na tak wielkiej granicznej przestrzeni trzeba będzie rozwiązać problem jej święcenia!
Propozycja Podwórka jest następująca: wystarczy jeden czarnuch (byle nie z szeregów żydolewactwa subordynowanego wobec chrześcijanożercy Franciszka), który Bug Przenajświętszy poświęci raz a dobrze, jednostkowo a po wieków wieki!
Każda Bugu kropla do nadgranicznych egzorcyzmów przydatną będzie!

Mam jednak szkopuł następujący.
Z armatek podlewamy piekielną białoruską glebę.
Wiosną pokryje się ona kwieciem a nasionka dębów kiełki wypuszczą mocy islamizmu dowodząc.
Za Krześcijaństwa Przedmurzem jeno gleba zdeptana się zachowa.

Kogoś na ten plac trzeba będzie w szranki wyzywać!

Niech tedy Armatki Wodne wiciami się Naszemi staną!
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka