Dodaj do ulubionych

Niebywały Żydolewacki Atak na

25.11.21, 17:57
Wartości, na Świętości Nasze, na Pryncypia i Impoterabilia Nasze!

Laureatem tegorocznym nagrody woyciechowskiego został Marcin gutowski z żydolewackiej stacji tvn24 za reportaż Don Stanislao!

To jeden z najbardziej skandalicznych incydentów w dziejach wolskich mediów!

Podwórko zainicjuje zbieranie podpisów- protestów przeciw żydolewackiej prowokacji!
Trybunał konstytucyjny winien szybko zanalizować, czy nagradzanie ataków na Nasze Nayukochańsze Autorytety jest zgodny z Wolską konstytucją. Wierzymy, że konkurs w latach przyszłych zostanie zakazany!
Obserwuj wątek
  • wscieklyuklad Re: Niebywały Żydolewacki Atak na 03.12.21, 13:10
   Nie ustają niezwykle barbarzyńskie żydolewackie ataki na Świętości!

   Jak poinformowało biuro prasowe Watykanu administratorem apostolskim archidiecezji został mianowany biskup Georges Pontier.

   70-letni arcybiskup Aupetit złożył dymisję pod koniec listopada w następstwie informacji magazynu "Le Point" o jego relacjach z kobietą w życiu osobistym. Według dziennika „La Croix” tak szybkie przyjęcie dymisji przez papieża nie było spodziewane. Watykan poinformował o niej w lakonicznym komunikacie w dniu rozpoczęcia przez Franciszka pięciodniowej podróży na Cypr i do Grecji. Zdaniem dziennika "Liberation" decyzja papieża była zaskoczeniem dla samego zdymisjonowanego.

   Aupetit powiedział, że miał "niejednoznaczne relacje z kobietą", jednocześnie określając, że nie był to „związek romantyczny” ani „związek seksualny”. Zaznaczył przy tym, że "zdecydował się już więcej z nią nie spotykać", o czym miał ją poinformować.

   "Proszę o wybaczenie wszystkich, których mogłem zranić i zapewniam was wszystkich o mojej głębokiej przyjaźni i modlitwie" - napisał były już arcybiskup Paryża.

   Z netu

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka