Dodaj do ulubionych

Gratulacje!

01.06.22, 10:17
Gratulacje dla mojej byłej sąsiadki! 👏
Mieszkała z rodzicami w Łodzi, w tym samym domu, co moja mama i ja.

Anita Werner, dziennikarka TVN -wybrana Prezenterką informacji 25-lecia na Gali Telekamer 2022.👏👏

https://scontent.fwaw3-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/285424184_1002139653820512_4776536912196655858_n.jpg?_nc_cat=1&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=AXIvnxdWMQUAX_9R2Hu&_nc_ht=scontent.fwaw3-2.fna&oh=00_AT9_HnkIxqrSnS18kl9MZ1hLAb8oNIzAlSz2vVFrJDBWQw&oe=629BA708

Obserwuj wątek
    • sorel.lina Re: Gratulacje! 01.06.22, 13:04
     Gratulacje dla redaktora Sekielskiego! 👏

     Tomasz Sekielski obejmie stanowisko redaktora naczelnego „Newsweeka” i jako szef wszystkich tytułów wydawanych pod marką Newsweek będzie odpowiedzialny za tygodnik Newsweek Polska, serwis Newsweek.pl oraz wydania tematyczne tygodnika – poinformował Ringier Axel Springer Polska.


     „+Newsweek+ od lat jest kształtowany przez wybitny zespół dziennikarzy, który nie boi się wyzwań i niewygodnych tematów. Z Tomaszem Sekielskim na czele tytuł zyskuje lidera, który reprezentuje rzetelne i jakościowe dziennikarstwo. Jestem przekonany, że doświadczenie, profesjonalizm, wytrwałość i odwaga Tomasza Sekielskiego w podejmowaniu istotnych, społecznie ważnych tematów są gwarancją dalszego dynamicznego rozwoju marki Newsweek na polskim rynku jako bezkompromisowego i niezależnego medium” – mówi Mark Dekan, CEO Ringier Axel Springer Polska, cytowany w przesłanym PAP komunikacie.

     „Newsweek jest światową marką i bez wątpienia jest jednym z najważniejszych mediów opiniotwórczych w Polsce. Będę miał przyjemność współpracować z najlepszymi dziennikarzami w kraju – dołączam do zespołu, który jest niezwykle profesjonalny. Jestem przekonany, że będziemy się rozwijać i umacniać swoją pozycję wśród wolnych i niezależnych mediów w Polsce” – powiedział Tomasz Sekielski, nowy redaktor naczelny Newsweeka.

     W komunikacie przypomniano, że Tomasz Sekielski jest dziennikarzem, reporterem, twórcą filmów dokumentalnych i autorem książek.

     W latach 1997–2006 był reporterem „Faktów TVN”. Był także gospodarzem piątkowych wydań programu „Kropka nad i”. Od 2003 r. wraz z Andrzejem Morozowskim prowadził audycję „Kuluary”, codzienny program „Prześwietlenie” i „Teraz my!”. W TVN24 stworzył „Czarno na białym”. Od października 2012 do stycznia 2015 r. Sekielski był gospodarzem poranków w Radiu Tok FM. Od stycznia 2013 do czerwca 2016 r. współpracował z TVP, gdzie prowadził autorski program „Po prostu”. Był także gospodarzem „Woronicza 17” w TVP Info. Pisał dla tygodników „Newsweek” i „Wprost”. W listopadzie 2018 r. dołączył do zespołu prowadzących program „Onet Rano”.


     • sorel.lina Re: Gratulacje! 01.06.22, 13:12
      Wyrazy uznania dla Donalda Tuska 👏

      Von der Leyen skierowała do Tuska wyjątkowe słowa. "Drogi Donaldzie, jesteś uosobieniem naszych wartości"


      We wtorek 31 maja od wczesnych godzin porannych w Rotterdamie w Holandii obradował kongres Europejskiej Partii Ludowej, który zebrał się specjalnie, by wybrać nowego przewodniczącego.

      Jeszcze przed ogłoszeniem oficjalnych wyników na scenie pojawił się ustępujący Donald Tusk. W czasie swojego przemówienia podkreślił, że musi skupić się na Polsce i wygraniu przyszłych wyborów.

      - Już za wami tęsknie drodzy przyjaciele. Chciałbym wszystkim podziękować. Nie mówię do widzenia. Wrócę tu w nowej roli tak szybko, jak wygram wybory w Polsce. Zrobię to również dla was. Do zobaczenia i powodzenia - przekazał, po czym zszedł ze sceny.

      Za dotychczasową pracę podziękowała Tuskowi aktualna przewodniczącą Komisji Europejskiej, Ursula von der Leyen.

      - Drogi Donaldzie, jesteś uosobieniem naszych wartości. Teraz wracasz do swojej ojczyzny, aby ich bronić - podkreśliła za pośrednictwem swojego Twittera.


      Podziękowała również za dotychczasową pracę na rzecz partii, jak również całej Europy.

      - Bardzo dziękujemy za twoją niestrudzoną pracę na stanowisku Przewodniczącego EPL - napisała Ursula von der Leyen.

      Nowym szefem ugrupowania został dotychczasowy lider frakcji EPL w europarlamencie, polityk niemieckiej CDU Manfred Weber. Warto podkreślić, że niemiecki polityk był jednym kandydatem na to stanowisko.

      Według planu kongres powinien odbyć się w listopadzie bieżącego roku, aczkolwiek został przyspieszony ze względu na decyzję Donalda Tuska o powrocie do polskiej polityki. Były premier zdecydował się na objęcie w ubiegłym roku funkcji szefa Platformy Obywatelskiej.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka