Dodaj do ulubionych

Nic mnie tak nie

12.11.22, 14:33
śmieszy jak ludzie, którzy wyjada na dwa tygodnie gdzies do Polski i juz są przekonani o swojej wiedzy na temat tejze Polski oni juz wiedzą jak sie w ogolnie rozumianej Polsce zyje, pracuje, zarabia, zalatwia rozne sprawy, jaka jest sluzba zdrowia - oczywiscie wg tychze znawcow wszystko jest lepsze niz w Europie, bo Kaczyńskimi Glapiński i Ziobro im tak powiedzieli, oczywiscie policja walaca polskich demonstrantow, sie usmiecha wg nich, oni sa po prostu Europejczykami pelnom gebom. nno ale, leming pojechal na miesięczną wycieczkę autobusową na Dolny Ślunsk i juz wszystko wie. Tak jak sam ich guru, posiedzial parę dni w Ałstriii juz wie jak ludziom sie zyje, g.... wie.

Częściowo z neciszcza, ale ceeeeelllnnniieee!
Obserwuj wątek
    • wscieklyuklad Re: Nic mnie tak nie 12.11.22, 15:57
      W mediach społecznościowych krąży skan pisma dyrektora szpitala w Zamościu z prośbą o rozpropagowanie zbiórki warzyw i owoców

Świętujecie Państwo niepodległość? To wspaniale" - napisał 11 listopada jeden z użytkowników Twittera i zamieścił skan pisma dyrektora Samodzielnego Publicznego Szpitala Wojewódzkiego im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu do wójta gminy Zamość. To gmina wiejska niemal całkowicie okalająca miasto Zamość. W piśmie datowanym na 28 października tego roku dyrektor prosi o pomoc w rozpropagowaniu zbiórki płodów rolnych "celem wykorzystania ich do przygotowania i urozmaicenia posiłków pacjentom". "Dodatkowe wsparcie obniży koszty funkcjonowania szpitala, co w obecnej sytuacji społeczno-gospodarczej ma wielkie znaczenie" - podkreśla dyrektor w piśmie. Niżej wymienia, jakie produkty będą najbardziej przydatne: ziemniaki, warzywa korzeniowe, ogórki, pomidory, kalafiory, warzywa kapustne, cebula, pory, warzywa kiszone, owoce - takie jak jabłka i śliwki.

Z neciszcza

Skulwysyn do zwolnienia ze stolca. Ten wstrętny żydolewacki neotargowiczanin winien się cieszyć!
      Bo w szpitalach w Dojczland dyrektorzy błagają o ściepkę na szczy-kawki a w Ałstrii to w ogóle proszą o jak największą ilość niedźwiedziego czosnku, żeby mieć siłę grizzli do leczenia zwykłego katarku!

A nasz Lekarz Heros wszystkiemu zaRODZI!
      • wscieklyuklad Re: Nic mnie tak nie 12.11.22, 16:15
        A najwincej to mnie śmieszy jak uciekinierstwo z Wolski nie potrafi (mimo perfect znajomosci jenzyka) napisać prawidłowo TODGER i poprawia z błendem ( starość indywiduum jest fucktycznie pełna GDERania i stąd ta poprawka-fałszywka a to prosty skutek stluszczenia muzgu i dawania w szyję. ( z opóźnionych w większości butelczyn w barku)
        Nieznajomość idiomów przekręcanie nazwy brytyjskiego chuja.
        DRAAAAAAA- MAT!
        Cóż przy braku muzgu nawet dekady mieszkania w danym miejscu nie dają gwarancji suck-cessu.
        Bo suck trzeba mleko matki a nie todgera!

Bidulko! You’ve had your todger tugged! (To idiom ale może sąsiedzi pomogą skumać!)
    • sorel.lina Re: Nic mnie tak nie 12.11.22, 16:23
      wscieklyuklad napisał:

> wg tychze znawcow wszystko jest lepsze niz w Europie,
      > bo Kaczyńskimi Glapiński i Ziobro im tak powiedzieli, oczywiscie policja waląca
      > polskich demonstrantow, sie usmiecha wg nich, oni sa po prostu Europejczykami
      > pelnom gebom.

😄😄😄

O, przepraszam! Zanim Kaczyński zaczął rządzić, to w Europie - a już szczególnie w Niemczech - wszystko było lepsze, panowała prawdziwa demokracja i tylko tam - według emigracji - wiedziano, co demokracja w ogóle znaczy. 😉
      Do czasu, gdy przyszedł ukochany przywódca i sprawił, że nagle Polacy żyjący na emigracji, (tzn. ci wiedzący wszystko lepiej od rodaków w kraju) zaczęli głosić, iż to w Europie - szczególnie w Niemczech - prawdziwej demokracji nie ma, jest ona natomiast w Polsce, chociaż Polacy, ( ci którzy w Polsce żyją ) tego nie rozumieją, bo rozumieć nie mogą.

Na temat Niemiec się nie wypowiadam, bo ani tam nie jeżdżę, ani mnie tam nie ciągnie, ani mieszkać bym tam nie chciała. Podobnie miała i ma moja „ emigracyjna” rodzina ( nie tylko córka) rozsiana po świecie.

Natomiast jeśli chodzi o USA i UK, to owszem, tam bywam, bariera językowa jest u mnie na tyle mała, że nie przeszkadza mi w kontaktach z miejscowymi, ale przede wszystkim mam tam rodzinę bliską i dalszą, w niektórych przypadkach zasiedziałą tam od pokoleń, więc choćby na podstawie ich relacji co nieco o tych krajach wiem. I mogę powiedzieć, że również w tych krajach nie zawsze życie przyjmuje różowe barwy.
      Jednak demokracja - prawdziwa! - z całą pewnością tam istnieje i raczej nic jej nie zagraża. A już na pewno nie grozi jej autokracja, dyktatura, ani żadne podobne katastrofy.

• sorel.lina Re: Nic mnie tak nie 12.11.22, 16:41
        A tu mały przykład demokracji i kompetencji po pisowsku

https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/315193045_440278601609320_8663854998715637653_n.jpg?_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=VX65MEJVJKoAX-Fw2-S&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&oh=00_AfB3A5b92k5ClLZsgZPiLM5JV41OI06E4LudWSb1l13QnA&oe=637410DA
        • wscieklyuklad Re: Nic mnie tak nie 12.11.22, 16:51
          Inflacja dociska nie tylko Polaków, lecz także Niemców. Tuż za zachodnią granicą wzrost cen bije kolejne rekordy i wynosi już ponad 10 proc. Tak dynamicznej inflacji nie było u naszych sąsiadów od 70 lat.

Z neciszcza

Chyba najwyższy czas wracać do Wolski na stałe!
          Uniknie się nie tylko ruiny finansowej ale oceni się sytuację kraju z pozycji autochtona nawróconego na Wolskość!
          Bo Wolskość to normalność o czym można przekonać się wyłącznie żyjąc tu na codzień a nie odwiedzając kraj na krótko nawet kilka razy w roku!
          • sorel.lina Re: Nic mnie tak nie 12.11.22, 17:05
            wscieklyuklad napisał:

> Inflacja dociska nie tylko Polaków, lecz także Niemców. Tuż za zachodnią granic
            > ą wzrost cen bije kolejne rekordy i wynosi już ponad 10 proc. Tak dynamicznej i
            > nflacji nie było u naszych sąsiadów od 70 lat.
            >
            >
            > Chyba najwyższy czas wracać do Wolski na stałe!

Jasne! U nas jest tylko 18% inflacji! 😄

• wscieklyuklad Re: Nic mnie tak nie 12.11.22, 17:28
              Łodzianie coraz biedniejsi. Darmowe jedzenie znika błyskawicznie

Z neciszcza

To żydolewackie miasto! Ma za swoje!
              • wscieklyuklad Re: Nic mnie tak nie 12.11.22, 17:33
                https://scontent.fwaw3-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/314366889_659050779083437_807612330739374473_n.jpg?_nc_cat=104&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=ws9wdINOyVoAX9Spls_&tn=B_PHEIOQV703yWjZ&_nc_ht=scontent.fwaw3-2.fna&oh=00_AfCpaoHQipfnhACxvX6oYWDYaceu2pM8YDrX7XmPuIz6nA&oe=63744193
                • wscieklyuklad Re: Nic mnie tak nie 12.11.22, 21:39
                  Marcin Zegadło
                  ·
                  Kiedy słyszę stwierdzenie, że „powinniśmy być dumni z tego, że jesteśmy Polakami”, przypomina mi się moja babcia (matka mojego ojca), która powtarzała mi, że samo bycie Polakiem, Bułgarem, Żydem, Niemcem, czy Francuzem, nie stanowi - w jej opinii - żadnego powodu do dumy. „Bo czy nie można być łajdakiem będąc Polakiem, Bułgarem, Żydem, Niemcem, czy Francuzem?” – pytała retorycznie sugerując, że „wie, co mówi, bo się napatrzyła we wojnę na różne świństwa.” „To jest źle zadane pytanie, dziecko!” – mawiała – „Jak cię zapytają, czy ty jesteś dumny z tego jakim jesteś człowiekiem, to ty się wtedy zastanów nad odpowiedzią, a jak cię będą pytali, czy ty jesteś dumny, że my jesteśmy Polakami, to ty im powiedz, żeby cię pocałowali w dupę i wpadnij do mnie na ciastka, bo ty nie jesteś, mój kochany, żaden podmiot zbiorowy”- powiadała.
                  Taka z babci była babcia. Wypiliśmy razem ocean herbaty.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka