Dodaj do ulubionych

nie dosć, że poszczane to jeszcze

23.08.23, 16:41
sfajdane!

naszczalnik najwyraźniej w skrajnej depresji. Popuszcza shiciunie w gaciunie przerażone, że w mafii może dojść do Niebywałego Buntu!
Niebywały Bunt może się zrodzić w chwili, gdy wielu mafiosów nie otrzyma oczekiwanych przez bydło miejsc na listach do kolejnych wyborów - utrata szansy na dojenie Naszey Nayukochańszey Oyczyzny przez bydło i bydła rodziny może doprowadzić do klęski tuż przed sfałszowaniem najbliższych wyborów.
Bydło mafijne chciałoby pewnie klepnąć kilka ustawek demolujących kolejne dziedziny życia na dekady ale do tego - wobec nikłej przewagi w liczbie oddawanych głosów - potrzebna jest absolutna jedność!
Tymczasem jakieś świrzę uznawszy, że naszczalnik wystawiło bydlaka do wiatru, już nie zainteresowane jednomyślnością może pokazać posrannikowi fucka a wtedy ustawka wylądowałaby w koszu. Można sobie wyobrazić skalę takiego blamażu - z punktu widzenia wizerunku mafii byłby to cios w jajczęta i kop w durnowate dupska!

Z tych to powodów bydło mafijne zbiera podpisu erektoratu na zgłoszeniach poparcia IN BLANCO! Czyli mafijny bezmuzgowiec pragnący głosować na bandziorów składa podpis poparcia pod Misterem/Misterką NOBODY!

Ciekawe czy jest to wedle Komisji Wybiórczej zgodne z prawem - sądząc po zaciętym ryju przewodniczącej tej mafijnej struktury Z PEWNOŚCIĄ ANO (czechizm)

Tak czy inaczej nie ma się czym zbytnio podniecać, bo wyniki wyborów sa już wydrukowane potwierdzając MIAŻDŻĄCĄ wygraną mafii, która zamachnie się na Konstytucję w przyszłej kadencji!

Ale przynajmnije można się porechotać nad durnowatością bemuzgowej łemigracji, szczytującej jak to Szanowny Pan Prezydent Wielkiej Jewropy nie zdjął marynarki putlera. Większego niż bezmuzgowe matoła na forach ani w rzeczywistości nie uświadczysz!
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka