Dodaj do ulubionych

NiEh żyje BREDZIX!

07.09.23, 09:37
Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha,!

Drugie!

A po nim Pewnie PIERWSZE!

Drugie co do wielkości miasto w Wielkiej Brytanii ogłosiło bankructwo

5 września 2023, 21:26.

Udostępnij artykuł
Birmingham, drugie co do wielkości miasto w Wielkiej Brytanii, ogłosiło we wtorek faktyczne bankructwo. Władze miasta poinformowały, że wszystkie wydatki, z wyjątkiem tych najbardziej podstawowych, muszą zostać wstrzymane z powodu braku środków.

Rada Miasta Birmingham złożyła we wtorek zawiadomienie na podstawie sekcji 114, wstrzymując wszelkie wydatki z wyjątkiem podstawowych usług — informuje CNN.

Jak wynika z zawiadomienia, deficyt powstał w wyniku trudności w spłacie od 650 mln funtów do 760 mln funtów z tytułu roszczeń o równość wynagrodzeń.

Birmingham ogłasza bankructwo

Faktyczne bankructwo oznacza, że wydatki zostają wstrzymane z wyjątkiem podstawowych usług, jak ochrona zdrowia, oświata czy opieka społeczna.

Samorząd lokalny stoi przed prawdziwą burzą" – stwierdziła zastępca przewodniczącej rady Sharon Thompson. "Podobnie jak rady w całym kraju, jasne jest, że rada ta stoi przed bezprecedensowymi wyzwaniami finansowymi, począwszy od ogromnego wzrostu zapotrzebowania na opiekę społeczną dla dorosłych i dramatycznego spadku dochodów z tytułu stawek dla przedsiębiorstw, po wpływ szalejącej inflacji".

Z neciszcza

Weźcie se naszczalnika i resztę mafijnych bydląt - uny wam rozdadzą co nakradło żydolewactwo na Wyspach


Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha,
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka