Dodaj do ulubionych

Lokal na chrzciny Legionowo

18.06.10, 20:45
Witam.
Mam ogromną prośbę. Mieszkam w Legionowie od niedawna i chciałabym się
dowiedzieć gdzie w miarę tanio i smacznie przygotują przyjęcie na chrzciny.
Bardzo proszę o opinię i ewentualne namiary.pozdrawiam
Obserwuj wątek
        • 4delorean Re: Lokal na chrzciny Legionowo 11.12.14, 22:23
          Wy braliście catering, ja tam się bawiłem na weselu kuzynki, nie mniej ogólnie miło, czysto, a i do obsługi nie ma się o co przyczepić. Wiem, że temat z brodą, nie mniej tak sobie przeglądam forum i trafiłem na ten temat, wypowiedź była moim zdaniem nie do końca konkretne, więc pozwoliłem sobie ją uzupełnić.
        • maciusi11 Re: Lokal na chrzciny Legionowo 25.06.10, 21:22
          Cena od osoby jest uzależniona od ilości zakąsek ,ciepłych dań oraz czy napoje, tort i ciasto swoje. Niema zadnych zasad że np od talerza tyle i tyle jak w innych restauracjach. Dziecko połowę porcji i cena tez 1/2.Mozna przynieśc swoje dodatki np serwetki, kwiaty.Wszystko co zostaje jest zapakowane i do zwrotu.Wszystko świeze i smaczne.U mnie nie podano żurku bo było za dużo ciepłych dań to dostałam na wynos.Miłe babeczki tam pracują mozna z nimi wszystko ustalić.Jak ja robiłam komunię to na tej samej sali była tez jeszcze jedna a mimo to nie było problemu z obsługą. Oddzielono nas parawanami. Polecam. Najlepiej samemu się tam przejść i sprawdzić.
    • oz_patryk Re: Lokal na chrzciny Legionowo 23.07.10, 23:07
      "młodego" chrzciliśmy w Carskiej, czyli zaraz przy wiadukcie, po stronie osiedla
      Piaski. Jedzenie świeże i smaczne, ceny takie jak w cazłym Legionowie. Niby plus
      i niby minus jest taki że mają dwie sale, minus taki że sąsiedzi mieli alkohol a
      my nie (cześć rodziny z chęcią by wypiła). Plus jest taki że dzieci miały więcej
      towarzystwa do zabawy, a z sąsiadami widywała się jedynie paląca cześć gości na
      dworzy
      --
      Twój komentarz na moim blogu, chyba obiektywnym blogu bez cenzury o tym co nas
      otacza:
      patrykoz.blox.pl
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka