Dodaj do ulubionych

Prywatne przedszkole i żłobek PRZY LESIE

08.06.12, 12:42
Uważajcie rodzice na te placówki.
Mam do czynienia ze żłobkiem w Rajszewie,
Opiekunki bez żadnego wykształcenia pedagogicznego, zero podejścia do dzieci, dzieci wiecznie zapłakane, zasmarkane - bo tak musi być według Pań.
Sporo kasy biorą a żadnych atrakcji dla dzieci - za wyjątkiem brudnej i mokrej piaskownicy, w której przebywają żłobkowicze, bo po co mają się Panie wysilać.
Bratanek chodził do przedszkola w Chotomowie tylko przez 3 m-ce, więcej dziecko nie wytrzymało. Zaczął się jąkać, moczyć i popadł w histerię.
Zupa dla dziecko to 3 ziemniaki, marchew i woda - zdrowa zupka dla dzieci.
Popytajcie znajomych zanim oddacie dziecko do jakiejkolweik placówki.
Obserwuj wątek
    • dagrod2007 Re: Prywatne przedszkole i żłobek PRZY LESIE 08.06.12, 21:05
      Mam takie przemyślenia czy nie lepiej żeby dzieckiem opiekowała się na przykład sąsiadka mama mająca dziecko a nie mająca pracy . Wydaje mi się że jest to jakieś rozwiązanie oczywiście kwestie finansowe to już kwestia uzgadniana między stronami . Jak wy to widzicie?
      • madziulec Re: Prywatne przedszkole i żłobek PRZY LESIE 08.06.12, 23:58
        Widzisz, z założenia rozwiązanie wydaje się sensowne. Ale.. jaka masz gwarancję, że Twoje dziecko byłoby tak samo dopilnowane jak dziecko tejże sąsiadki i jej dziecko nie byłoby faworyzowane?
    • 3goust Re: Prywatne przedszkole i żłobek PRZY LESIE 08.06.12, 22:04
      quba77 napisała:
      > Opiekunki bez żadnego wykształcenia pedagogicznego,

To jeszcze nie skreśla placówki przecież ile jest samouków, a ile osób mających predyspozycje do czegoś czym się "nie zajmują". ALe :
      zero podejścia do dzieci
      tego nie należy im wybaczyć, i tolerować
      • ilubieniecka Re: Prywatne przedszkole i żłobek PRZY LESIE 13.06.12, 19:57
        Proszę Państwa moje dziecko uczęszcza do przedszkola Niepublicznego Przy Lesie w Legionowie, i bardzo się z tego cieszę. Oddaję swój skarb w bardzo profesjonalne ręce. Ciocie pracujące w tej placówce są bardzo miłe i przede wszystkim szczere. Zawsze jestem na bieżąco informowana zarówno o sukcesach jak i porażkach mojego dziecka. Bardzo mocnym punktem tej placówki jest zdrowa żywność, do której moje i inne dzieci były przyzwyczajane od lutego. Zgadzam się z faktem iż plac zabaw w tym przedszkolu mógłby wyglądać lepiej, ale zamiast wypisywać negatywne opinie warto szczerze porozmawiać z Panią Dyrektor, która jest otwarta na propozycje i zawsze liczy się z opinią rodziców.
        Z czystym sumieniem mogę polecić to przedszkole-
        NIE WIESZ GDZIE - PRZEDSZKOLE PRZY LESIE.
        iwona
        • madziulec Re: Prywatne przedszkole i żłobek PRZY LESIE 13.06.12, 21:28
          Porażkach?????
        • rolek222 Dziwny wątek 13.06.12, 23:58
          tak jak do pierwszego posta (autorstwa 77) podchodziłbym z dystansem (anonimowe zarzuty, mało konkretów, raczej na zasadzie wylewania żali) to z drugiej strony próba "obrony" przedszkola też jakaś dziwna (moim zdaniem) - Google mówi że Pani Iwona jest tam "Nauczycielką w grupie Krasnali"

na merytoryczna dyskusje to to mi nie wyglada

PS - co do tematu, watek zupelnie dla mnie obojetny - moje dzieciaki chodza do innego przedszkola
    • zuza-1231 Re: Prywatne przedszkole i żłobek PRZY LESIE 14.06.12, 08:49
      Jakieś bzdury wypisujesz kolego.
      A może konkurencji próbujesz się pozbyć?
      Moja córka chodzi do PRZY LESIA w Rajszewie i nic takiego się nie dzieje.
      Wypowiadałam się już wcześniej.
      forum.gazeta.pl/forum/w,93,126333529,135973465,Re_zlobek_Legionowo_zlobek_prywatny_klub_maluch.html
    • p1racownik Re: Prywatne przedszkole i żłobek PRZY LESIE 25.06.12, 17:42
      Jako były pracownik sieci "Przy Lesie" zgadzam się ze wszystkim. Czesne jest strasznie wysokie w porównaniu do tego co dzieci otrzymują. Jedzenie w ramach programu zdrowy przedszkolak powinno nosic nazwe oszczędnego... Śniadanie to na okrągło bułki z tą samą wędliną i symboliczny kawałek papryki lub ogórka, czasami jako wyjątek jakaś mleczna zupa. Obiad w tym przedszkolu to za duzo powiedziane... obrzydliwe zupy po których dzieci dosłownie wymiotują, z pływającymi kawałkami spalenizny, i qubo77- w talerzu pływa jeden ziemniaczek, za to na selerze nie oszczędzają.Glutaminian sodu dodają na pewno, bo od jedzenia tego świństwa od razu boli brzuch. Nie wspominając już o nie solonych i nie dogotowanych ziemniakach, malutkich porcjach...Podwieczorki i kolacje to na ogół resztki ze śniadania, czasami coś innego. Podejście opiekunek także pozostawia wiele do życzenia, panie potrafią krzyczeć głośniej niż dzieci, zamiast bawić się z dziećmi wolą pić kawę i plotkować, a kiedy dzieci leżakują na dywanie myją podłogę...Drodzy rodzice oddając dziecko do Przy lesia obejrzyjcie dokładnie brudne place zabaw, niezabezpieczone murki, schody czy cegły, zepsute zabawki. W dniu adaptacji zostańcie z dzieckiem na obiad i po prostu go spróbujcie. Pozytywne opinie na temat tego przedszkola wypisują albo nieświadomi niczego rodzice lub kierownictwo, ponieważ o tej sieci nie można powiedzieć dobrego słowa. Moja opinia może wydawać się niewiarygodna, bo są to okropne rzeczy, ale niestety bardzo prawdziwe... w razie pytań lub wątpliwości podaje mój e-mail założony specjalnie w tym celu - przedszkole@opoczta.pl
      Pozdrawiam i proszę o ostrożność przy wyborze przedszkola dla swojej pociechy.
      • kaja1.m Re: Prywatne przedszkole i żłobek PRZY LESIE 07.07.12, 15:30
        jakie bzdury......
        niesamowite, do jakich absurdów może posunąć się zwolniony pracownik i/lub konkurencja......
        • kaja1.m Re: Prywatne przedszkole i żłobek PRZY LESIE 07.07.12, 15:36
          cytaty z postu wyżej: "w talerzu pływa jeden ziemniaczek, za to na selerze nie oszczędzają" - ludzie, wam chyba zaszkodziło coś innego niż seler.............
        • mamamaluucha Re: Prywatne przedszkole i żłobek PRZY LESIE 22.07.12, 21:00
          Nie są to bzdury,niestety... I mam nadzieję, że wcześniej czy później (dla dobra dzieci mam nadzieję,że wcześniej) wszyscy zainteresowani się o tym przekonają. A były pracownik zapomniał o wielu innych ciekawostkach kulinarnych,np. o widelcu,który wygina się przy kontakcie z "ugotowanym" ziemniakiem... Zresztą,tam się źle dzieje nie tylko pod kulinarnym kątem.
          • tatamaluchaaa Re: Prywatne przedszkole i żłobek PRZY LESIE 26.07.12, 10:22
            Fakt, z tym widelcem to prawda. Tylko że z tego co ja wiem, to chodziło nie o ziemniaka ale o dziecko z takimi niezwykłymi zdolnościami... Wyginało zresztą nie tylko widelce, ale też łyżki i łopatki w piaskownicy. Przedszkole, z tego co wiem (ale dla dobra dzieci nie chciałbym czegoś pokręcić) poniosło z tego powodu spore straty.
      • sabrilla Re: Prywatne przedszkole i żłobek PRZY LESIE 26.07.12, 01:24
        Czy to Pan prowadził zajęcia sportowe w przedszkolach Przy Lesie? Konkretnie z jednego sportu?
        Oczywiście mogę się mylić, ale zdaje się, że ten pan prowadzi teraz inne przedszkole w Rajszewie.
    • mal-sia Re: Prywatne przedszkole i żłobek PRZY LESIE 04.07.12, 14:10
      a jaki żłobek dla 8 msc dzieciątka wybrać-gdzie jest ok?
    • sabrilla Hmm 26.07.12, 01:09
      Moje dzieci chodziły do przedszkola Przy Lesie w Legionowie kilka lat- od momentu otwarcia tego przedszkola w naszym mieście. Mam średnią ochotę na eksperymenty na dzieciach a i jest z czego wybierać w Legionowie i nie miałabym żadnych sentymentów, żeby zmienić placówkę, ale ja nic złego na to przedszkole nie mogę powiedzieć. Bywały wpadki i niedociągnięcia, ale na wszelkie uwagi dyrekcja reagowała szybko. są rzeczy, które mnie średnio zachwycały, ale tez nie ma o co bić piany.
      Obiady są tam dostarczane przez katering, nie są przygotowywane na miejscu. Nie przyszło mi do głowy prowadzić systematyczną analizę organoleptyczną tychże, ale dzieciaki głodne z przedszkola nie wracały.
      Plotki głoszą, że w Rajszewie ostro działa konkurencja i chyba nie do końca fair, ale może to tylko plotki. Zauważyłam, że wypowiadał się tutaj pan-były pracownik przedszkola Przy lesie-jeśli dobrze zrozumiałam w Legionowie. Ponieważ znam to przedszkole więc wiem, że pracownikiem był tam jeden pan kilka lat temu, był to zdaje się pan od angielskiego, ale przedszkole się z nim rozstało. Był też inny pan od zajęć sportowych, też współpraca się zakończyła i zdaje się-ale pewności nie mam, że ten pan "współprowadzi" konkurencyjne przedszkole. Poza tym zawsze były panie.
      Przyznam się szczerze, że jeśli takie wątki zakładane są przez konkurentów to mnie jako rodzica bardzo to wkurza. Walczcie ludzie dobrą ofertą, jakością ale nie wojną podjazdową na forach.
      • aga1980.4 Re: Hmm 04.08.13, 21:28
        Moje dziecko chodziło do przedszkola przy lesie w legionowie przez rok. na początku wszystko wydawało się ok, ale po 4 miesiącach moje dziecko na wieść , że idziemy do przedszkola wpadało w histerię. Wydawało mi się , że to pewnie takie tam fanaberie, ale to działo się codziennie. Okazało się , że Pani Małgosia jej wychowawczyni ciągle na nią krzyczała, oczywiście wiem , że moje dziecko nie jest święta, ale jak dowiedziałam się że metoda wychowawcza tej Pani to ciągłe zmuszanie dziecka do stania w kącie, albo wyrzucanie dziecka za drzwi to mnie na prawdę zdenerwowało. Pani Małgorzata często wyrzucała moje dziecko z sali i kazała czekać na schodach aż stwierdzi , że może przyjść . Super metoda pogratulować. Mało tego w stosunku do rodziców też nie wykazywała sympatii, a jej hasło typu słucha Pani rozbawiało mnie codziennie. Szczerze powiedziawszy to żałuję , że nie sprawdziłam kwalifikacji pedagogicznych pani Małgorzaty. Musiałam przenieść dziecko do innej placówki i teraz moja córka z chęcią chodzi do przedszkola . Nie polecam tego przedszkola, a na pewno nie jest ono warte ceny jaką sobie życzą za opiekę nada dzieckiem
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka