Dodaj do ulubionych

Ostrzeżenie przed Adipol Bogusz Paulina z Allegro

27.01.12, 18:07
Ostrzegam wszystkich potencjalnych kupujących!!! Bardzo niegrzeczna obsługa, brak sensownych odpowiedzi na reklamacje, bardzo zawyżone, nieuczciwe koszty wysyłki ( w cenniku tej firmy jest zupełnie coś innego). Na ewentualne reklamacje, sprzedający nie odpowie lub odpowie prymitywnym językiem… Wysłałam bodajże 8 maili do nich ale w każdym otrzymywałam tę samą odpowiedź - wszystko jest w cenniku. To prawda, ale nie ma tam nic na temat wysyłania zamiast 6 paczek jednej - 6 sztuk odstraszaczy na krety w jednym worku foliowym, wrzuconym byle jak, luzem, bez pudełek. Przy takim "zabezpieczeniu" oczywiście jedna sztuka, nie dosyć że była niepełna, to jeszcze potłuczona...
Kupuję od dawna na Allegro, ale z kimś takim mam do czynienia po raz pierwszy - żenada!

Dane nieuczciwej firmy:
Paulina Bogusz
Adipol Bogusz Paulina
Bilczyce 260
32-420 Gdów
12-252-13-98 , 516-427-394
sklepgadzet.kontakt@gmail.com
Obserwuj wątek
    • dodo40 Re: Ostrzeżenie przed Adipol Bogusz Paulina z Al 23.02.12, 21:26
      wlasnie mam doczynienia z ta firma i jestem zaskoczona ze w XXI wieku maja racje bytu firmy malo profesjonalne. Co gorsze wystawiaja swoje przedmioty juz nie tylko na aukcjach typu allegro ale tez przez gruper. Ja kupilam w ten sposob ich produkt i wlasnie czekam na zwrot pieniazkow bo towar zupelnie nie zgodny z opisem. Odpowedzi na emaile ze strony niniejszej firmy bardzo zdawkowe ! cikawe czy sie doczekam, ale nauczka jest ze zanim sie cos kupi najlpiej 1000 razy sprawdzic opinie o rzetelności firmy, pozdrawiam
      • elizadudek Re: Ostrzeżenie przed Adipol Bogusz Paulina z Al 24.02.12, 17:23
        To ja się też dołącze. Oszuści jakich mało kupiłam u tej Pani na Allegro , pewną rzecz zapłaciłam i nic. czekałam tydzień na przesyłkę a oni mi odpisują, że paczka została wysłana 25 stycznia POCZTA POLSKĄ . Prosiłam o potwierdzenie nadania przesyłki ale nic nadal tylko wysłaliśmy 25 stycznia paczka w drodze po 3 tygodniach zażądałam zwrotu pieniędzy ale w odpowiedzi dostałam informację że mi pieniędzy nie oddadzą bo przesyłka w drodze. reklamacji nie złożyli na Poczcie a ja nadal nic ni towaru ani pieniędzy. Zgłosiłam sprawę do Allegro ale mnie olali. A potem zaskoczenie towar do mnie dotarł KURIEREM w dniu 21 lutego z data nadania 20 LUTY!!!! Naprawdę szkoda, przykro jest mi z powodu serwisu Allegro , ze nie zablokowali tego konta:( , Bo nie tylko ja zostałam naciągnięta przez tych OSZUSTÓW!!
        • malapascua Re: Ostrzeżenie przed Adipol Bogusz Paulina z Al 28.10.12, 18:53
          Z firmą Adipol miałem do czynienia kilka razy. Za każdym razem przysyłali towar nie taki jaki chciałem. Raz za dużo, raz za mało . Raz nawet część przedmiotów była zalana kawą na co odpowiedzieli że też takie dostali. Generalnie to firma mieści się w jakieś stodole chyba a Pani Paulina bogusz nigdy nie odpowiada na maila. telefonu do nich tez nie ma. Sprzedają badziewie, towar często otrzymywalem brudny i pognieciony a zawsze zakupy robiłem za ok 2000 zł. Aż dziw bierze że taka firma egzystuje. Uważajcie na nich , mają kilka kont na allegro i cały czas nowe tworzą. Łatwo ich rozpoznać gdy wejdziecie w dane firmy - Paulina Bogusz . Od razu sprawdźcie komentarze negatywne bo zawsze mają bardzo dużo. - Oszusći
      • jack-71 Re: Ostrzeżenie przed Adipol Bogusz Paulina z Al 21.05.12, 20:16
        Witam
        UWAGA
        Zdecydowanie odradzam zakup zestawu 2 młynków elektrycznych w sklepgadzet !!!
        Zakupu dokonałem w dniu 08.05.2012 r. przez MyDeal , po tygodniu próbowałem kilkukrotnie skontaktować się telefonicznie ze sklepem, ale nikt nie odbierał telefonu.
        Gdy wreszcie mi się to udało zostałem poinformowany przez panią x w sposób bardzo lekceważący, że zamówienie jest w trakcie realizacji i zostanie wysłane w dniu jutrzejszym. Po 2 dniach na stronie sklepu sprawdziłem status mojego zamówienia i w dalszym ciągu widniała informacja że oczekują na przelew.
        Więc ponownie zadzwoniłem do sklepu i w sposób jeszcze bardziej arogancki i opryskliwy zostałem powiadomiony, że mają dużo zamówień i towar zostanie wysłany jutro. Gdy chciałem się dowiedzieć dlaczego podczas poprzedniej rozmowy zostałem okłamany i wprowadzony w błąd pani ( chociaż to zbyt duże słowo ) po prostu rozłączyła się. Jestem oburzony tak nieprofesjonalną obsługą klienta i mam nadzieję , że zespół MyDeal wycofa ofertę tego " sklepu", bo dalej jest aktualna. Po prostu brak słów...
    • klawik0 Re: Ostrzeżenie przed Adipol Bogusz Paulina z Al 02.06.12, 16:13
      Witam. Czy był paragon? Jeżeli nie jak najszybciej proszę zawiadomić Urząd Skarbowy Kraków Podgórze, firma jest tam znana czekają na informację!
      Proszę powiadomić Allegro o nieuczciwym sprzedawcy który UWAGA posługuje się różnymi nickami np. adipol_pl, adipol, tniemy-ceny itp.
      Trzeba koniecznie założyć spór na Allegro.
      • nik1512 Re: Ostrzeżenie przed Adipol Bogusz Paulina z Al 22.06.12, 13:14
        Już ponad miesiąc czekam na zamówione młynki z oferty MyDeal - i nic. Na pierwszy mail odpowiedziano szybciutko, że przesyłka zostanie nadana dziś; po dwóch tygodniach znów na moje pytanie odpowiedziano, że reklamacja u poczty itd i że wysyłka znów dziś. No i mija kolejny tydzień i znów nic... To oszustwo i jak kradzież - obracają naszymi pieniędzmi przez miesiące! I nie mam pewności, czy towar, za który zapłaciłam, dostanę! Złożyłam reklamację w My Deal, mam nadzieję, że coś wskóram. Zaczynam sie zastanawiać nad zakupami przez Internet.
        • bari40 Re: Ostrzeżenie przed Adipol Bogusz Paulina 27.06.12, 11:30
          ODRADZAM!!!!! Marką tej pożal się Boże "firmy" jest oszustwo i bezczelność. Przysyłają towar KOMPLETNIE INNY niz zamówiony ( widoczny w opisie na zdjęciach )a po złożeniu reklamacji i odesłaniu towaru mozna pozegnać się z otrzymaniem zwrotu pieniedzy. Doprawdy nie rozumiem jak ALLEGRO pozwala sobie na zamieszczanie ofert przez ADIPOL w Gdowie. ODRADZAM a wręcz OSTRZEGAM przed zakupami w tej pożal się Boże "firmie"!
          • mawa64 Re: Ostrzeżenie przed Adipol Bogusz Paulina 29.07.12, 22:30
            Ponownie wracam do oszustów nazywających siebie adipol Ja również reklamowałam towar i pożegnałam się z pieniędzmi. Mam zamiar nie odpuścić naciągaczom. Podpowiedzcie co zrobić , by mieli naprawdę duuuuuuuzo spraw na głowie związanych z urzędami. Urząd skarbowy - to wiem, ale może jeszcze coś .
      • japytia Re: Ostrzeżenie przed Adipol Bogusz Paulina z Al 30.07.12, 18:21
        Spór był juz dawno założony i nic to nie dało. Allegri sie wypięło i zamknęło spór a jedyne co od nich dostałam to informację, żeby uwazniej czytać komentarze! Firmie Allegro nie zależy, aby tacy oszuści zniknęli z jego stron - zawsze to mniejszy zarobek.... Pozostaje policja i skarbówka... Im więcej osób to zgłasza, tym wieksze szanse na ukrócenie takich praktyk! Pozdrawiam :-)
    • wersyfikator Re: Ostrzeżenie przed Adipol Bogusz Paulina z Al 22.02.13, 20:27
      Witam
      Mam na imię Piotr. Na portalu Allegro występuję pod nickiem wersyfikator.
      Tak jak ja i Ty drogi użytkowniku allegro,miałem ostatnio „przyjemność” uczestniczyć w zakupie przedmiotów od firmy ADIPOL.(strefahurtu_pl (39111)
      Firma ta oszukała mnie przysyłając towar niezgodny z opisem. Zamówiłem suszarki do butów a dostałem okulary.
      Związku z tym, iż firma ta nic sobie nie robi z pisania e-maili i nie odpowiada na telefony, postanowiłem z Twoją pomocą zatrzymać ten proceder oszukiwania klientów.

Jeśli masz ochotę poprzeć tę inicjatywę napisz do mnie maila z opisem problemów jakie miałeś z ową nierzetelną firmą.
      poszkodowani.adipol@gmail.com

Razem możemy zdziałać więcej. Zgłaszając nierzetelnego sprzedawcę do obsługi zespołu Allegro. Jak również przestrzegając przed interesami z tą firmą poprzez nagłośnienie sprawy w Internecie.

Do tego celu założyłem specjalny adres mailowy oraz stronę na Facebooku

www.facebook.com/pages/Pokrzywdzeni-przez-firm%C4%99-Adipolpl/129839707191477
      Nie odpuszczajmy takich sprzedawców jak Adipol. Bo będzie ich więcej.

Kliknij lubię to i napisz maila.

Wszystkie sprawy zgłosimy do Allegro i w końcu będą musieli coś z tą firmą zrobić

W sieci można znaleźć wiele ciekawych informacji na temat działalności firmy Adipol, na przykład takie:

forum.gazeta.pl/forum/w,934,132789227,132789227,Ostrzezenie_przed_Adipol_Bogusz_Paulina_z_Allegro.html
      www.forum.chh.pl/t195-ADIPOL-warto-zaufac%3F-robic-nich-zakupy%3F.html
      www.e-papierosy-forum.pl/aukcje-adipol-t25411.html
      • japytia Re: Ostrzeżenie przed Adipol Bogusz Paulina z Al 26.02.13, 23:06
        Pisałam już do allegro wielokrotnie ( z małej litery przez brak szacunku), zgłosiłam ten fakt także do ich radcy prawnego. Zbyli to wszystko i mnie za razem pięknie i gładko formularzem A lub B. Doskonale wiedzą o tym procederze, a pozwalają im nadal działać, bo to im zwyczajnie przynosi dochód. Ponieważ nie chcę mieć do czynienia z biznesowymi hipokrytami, zlikwidowałam moje konto na allegro. W internecie też rozgłosiłam gdzie mogłam - na facebooku również. Także rzecznik praw konsumenta nie pomógł. Ma ważniejsze sprawy niż jakiś oszust na allegro i konsumenci oszukani przez niego. I nic... Może trzeba zmienić kraj. Tu wolno być oszustem, złodziejem i bandytą - gorzej mają ci uczciwi. Pozdrawiam
    • verus11 Re: Ostrzeżenie przed Adipol Bogusz Paulina z Al 20.06.13, 16:43
      Właśnie otrzymałem przesyłke z adipolu .Nauczony doświadczeniem przesyłka była za pobraniem. Kiedy kurier dhl szykował dokument ja rozpakowałem paczke no i oczywiście dostałem towar którego nie zamawiałem. I zaczeła się pyskówka jakim prawem rozpakowałem skoro jeszcze nie zapłaciłem. Dhl zniżył sie do poziomu adipolu chyba maja spółke. Oczywiście odprawiłem go razem z ich paczka. Gdybym zapłacił to napewno bym pieniędz długo nie oglądał. Myslę że trzeba ich tak traktować a najlepiej nie zamawiać u nich towaru. Pozdrawiam wszstkich oszukanych.
      • jan.kowalski.kr Ostrzeżenie przed oszustami -Adipol Bogusz Paulina 05.05.14, 11:59
        I ja ich znalazłem. Paulina Bogusz i jej MEN handlują też samochodami w Niepołomicach, oto ich ogłoszenia:
        olx.pl/oferty/uzytkownik/2j8t/
        Wygląda na to że user glizdamaj dobrze wskazała dom w którym mieszkają bo na tle zdjęć z samochodami widać tą samą posesję.
        Ona czasem też odbiera połączenia ale chamidło z niej olbrzymie. Gdy usłyszy, że ktoś dzwoni z roszczeniami to przestaje się odzywać. Ten jej MEN jest już nieco lepiej wychowany i z nim można pogadać ale wiadomo - puste obiecanki. Mam nadzieję że paulina bogusz trafi kiedyś na takiego co jej ryj obije za to dziadostwo jakie reprezentuje. Chociaż szkoda żeby ktoś siedział za tą szmatę.
        • japytia Re: Ostrzeżenie przed oszustami -Adipol Bogusz Pa 15.05.14, 21:29
          Hmmm, to wszystko bardzo ciekawe... Tylu ludzi oszukanych, wiadomo już gdzie mieszkają ci oszuści i naciągacze i nic z tego nie wynika! Po raz kolejny wygląda na to, że w tym kraju właśnie tacy oszuści i cwaniaczki mają się dobrze a skarbówki i prokuratury mogą obawiać się wyłącznie ci uczciwi... Jaki kraj takie prawo! A może jakie prawo taki kraj? Źle się tu czuję :-(
          Ale pozdrawiam wszystkich oszukanych! :-)
    • alonelost1996 Re: Ostrzeżenie przed Adipol Bogusz Paulina z Al 25.02.14, 15:55
      Polecam każdemu serwis z którego korzystam już jakiś rok.Polega on na pisaniu tekstów na zlecenie za które mamy płacone.teksty należy pisać takiej jakości by były dobre ale też nie wręcz wspaniale ponieważ zleceniodawca nie potrzebuje takich,jedynie zwykłe proste teksty do pozycjonowania stron.Zachęcam każdego do skorzystania ze strony bo na prawdę pozwala zarobić.Jak ktoś mi jeszcze nie wierzy to mogę wysłać dowód wypłaty.Zresztą sami sobie sprawdzcie. ja zarabiam na serwisie tylko jakieś 80zł tygodniowo bo ogranicza mi czas szkoła i jedynie poświęcam czas na pisanie wieczorem jakąś godzinkę albo dwie. Sądzę żeby był jeszcze taki serwis który pozwala legalnie zarobić normalne pieniądze,bo zwykle chodzi w każdym magicznym sposobie zarabiania przez ludzi o to by najpierw nazbierać sobie poleconych a potem móc coś zarobić tutaj jest na odwrót.To ty decydujesz ile zarobisz poświęcając na to tyle czasu ile stwierdzisz.Każdy jest w stanie stworzyć taki tekst i zarabiać na tym serwisie.
      gieldatekstow.pl/pp,2248.html
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka