Dodaj do ulubionych

Poszukuje Super sort cream.

25.02.11, 18:11
Witam

Poszukuję cream z Anglii i Szkocji na terenie śląska ale nie tylko. Jeżeli towar będzie godny uwagi to miejsce nie ma znaczenia smile Interesuje mnie tylko damski i młodzieżowy cream najlepszej jakości. czekam na informacje wszystkie informacje. Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • noweanglia Re: Poszukuje Super sort cream. 07.04.11, 22:37
      Witam!
      Zajmujemy sie sprzedarza nowej odziezy, prosto z wieszaka .
      W naszej ofercie znajdziecie Panstwo bawelniane ubranka dzieciece, mlodziezowe, damskie oraz meskie .
      Bazujemy na takich firmch jak: Disney, Papaja, Easy, Lee Cooper, Everlast , Umbro.
      Jest to pierwszy gatunek, super cream z metkami.
      Calosc odziezy jest przesortowana, dopasowywujemy kolekcje do por roku oraz panujacych trendow.
      Najnowyszy towar bedzie dostepny w Krakowie w poniedzilek 11.04.2011.
      Cena za kilogram to 70 zl. minimalne zamowienie wynosi 25 kg.

Wiecej informacji pod nr tel 0787177410 Krystian . noweanglia@wp.pl
      Pozdrawiam.
    • noweanglia Re: Poszukuje Super sort cream. 08.04.11, 16:08
      Witam!
      Zajmujemy sie sprzedarza nowej odziezy, prosto z wieszaka .
      W naszej ofercie znajdziecie Panstwo bawelniane ubranka dzieciece, mlodziezowe, damskie oraz meskie .
      Bazujemy na takich firmch jak: Disney, Papaja, Easy, Lee Cooper, Everlast , Umbro.
      Jest to pierwszy gatunek, super cream z metkami.
      Calosc odziezy jest przesortowana, dopasowywujemy kolekcje do por roku oraz panujacych trendow.
      Najnowyszy towar bedzie dostepny w Krakowie w poniedzilek 11.04.2011.
      Cena za kilogram to 70 zl. minimalne zamowienie wynosi 25 kg.

Wiecej informacji pod nr tel 0787177410 Krystian . noweanglia@wp.pl
      Pozdrawiam.
    • curlysue_net Re: Poszukuje Super sort cream. 15.05.11, 08:24
      Witam,

Mam trochę ubrań, które gromadziałam przez dłuższy okres czasu,a których obecnie już nie potrzebuję-
      -po ciąży wiele z nich nie będzie już pasowało na moją sylwetkę a i miejsce na rzeczy nowego członka rodziny się przyda smile
      Zrobiłam więc ostrą selekcję i uzbierałam tego 80kg. To wszystko moje rzeczy, w większości są w rozmiarze 36 bądź 38,
      zdarzają się też rzeczy w r. 40/42 oraz 44.Ubrania są wyprane i czyste.
      Jestem osobą niepalącą, więc nie są przesiąknięte
      papierosami ani innymi używkami.
      Są to rzeczy różnych marek, niektóre unikatowe, zwykle w dobrym gatunku bo starannie dobierałam garderobę.
      Zrobiłam aukcję internetową na której starałam się uchwycić przekrój przez jak największą ilość rzeczy.
      Z przyczyn technicznych nie jestem w stanie sfotografować wszystkiego (rzeczy są setki)..
      Mimo wszystko mam nadzieję że udało mi sie się w ten sposoób choc trochę przyblizyc moją ofertę.
      Zdjęcia z aukcji jak i opis są tutaj: allegro.pl/odziez-uzywana-80-kg-damska-acc-ang-niem-fr-cream-i1601957425.html
      Wystawiam je wraz z akcesoriami za 799 zł + ew.koszty wysyłki (kurier siódemka), choc można też odebrać wszystko osobiście w Żorach.
      Jako osoba prywatna nie mam mozliwosci wystawić na w/w rzeczy paragonu.

zapraszam do kupna!

Pozdrawiam-
      Zuzanna Kopańska
      curlysue_net@gazeta.pl
    • felipe1235 Re: Poszukuje Super sort cream. 26.06.11, 14:19
      Witam,
      Mam do zaoferowania cream damski o najlepszej jakości. Jestem bezpośrednim importerem sortu z UK. Sort który sprowadzam jest staranie wybierany sztuka po sztuce z Angielskiej sortowni , znajdziesz w nim same lekkie rzeczy takie jak: sukienki,tuniki, spódniczki. wszystkie ciuszki bardzo modne i na czasie.Przed zakupem każdy worek można dokładnie obejrzeć.
      kontakt 533 800 044 SERDECZNIE ZAPRASZAM
    • importal Re: Poszukuje Super sort cream. 03.08.11, 14:53
      Witam serdecznie, posiadam w sprzedaży cream damski i dziecięcy - jest to odzież w bardzo dobrym stanie, ciuszki są modne i ciekawe. Towar można obejrzeć przed zakupem na miejscu, wysyłamy też kurierem. Proszę o kontakt, przyślemy zdjęcia lub połączymy się na skypie.
      pozdrawiam i zapraszam do współpracy,
      IMPORTAL
      HURTOWNIA ODZIEŻY UŻYWANEJ
      Białystok, ul. Pogodna 63/1
      tel. 665600012, email: importalbialytsok@wp.pl
    • mmkupciuszek Re: Poszukuje Super sort cream. 13.02.12, 14:20
      witamwink
      posiadam cream damski w cenie 30zł/kg
      możliwość wybrania rzeczy z wieszaka, ale jeżeli nie ma możliwości przyjazdu to przed wysyłką każdą rzecz fotografuję, i po zatwierdzeniu wysyłamwink
      kontakt:
      tel 785 332 903
      gg 1034982

Pozdrawiam, Martasmile
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka