Dodaj do ulubionych

SPRZEDAM FIRME + KONTAKT DO ZAGRANICZNEJ HURTOWNI

06.08.15, 19:21
W związku z przebranżowieniem sprzedam firmę hurtownie odzieży outlet tj. towar który posiadam, ubrania firm: Zara, Bershka, S.Oliver, Vila w niskich hurtowych cenach + kontakt do zagranicznej hurtowni w której zaopatruje się większość krajowych hurtowników odzieży outlet. Adres hurtowni przekazuje tylko po zakupie całego towaru. Hurtownia posiada odzież w I i II gatunku. Dostępne m.in. marki odzieży w hurtowni wysyłam na e-maila.
Zara 69 szt., Bershka 106 sztuk, S.Oliver 21,5 kg, Vila 24,5 kg. Ubrania które mam są z aktualnej kolekcji, nie są to bezwartościowe niesprzedane pozostałości.
Całość kwota brutto 9100 zł (netto 7398 zł).

Więcej informacji: +48 696151730
e-mail: kazus1989@wp.pl
Obserwuj wątek
    • kazus1989 Re: SPRZEDAM FIRME + KONTAKT DO ZAGRANICZNEJ HURT 18.08.15, 22:06
      Sprzedam firme na tych samych warunkach co wyzej przy zakupie za co najmniej 3000 zł brutto towaru.
      • aga.989 Re: SPRZEDAM FIRME + KONTAKT DO ZAGRANICZNEJ HURT 29.08.15, 15:10
        analizując ofertę z alledrogo.pl informuje państwa że zdjęcia nie są waszą własnością pod ofertami.
        Są to zdjęcia wykorzystywane i skradzione z sieci.
        • kazus1989 Re: SPRZEDAM FIRME + KONTAKT DO ZAGRANICZNEJ HURT 01.09.15, 13:47
          Zdjęcia które prezentuję na innych portalach zawsze pochodzą z oferowanych pakietów jesli pani nie wie to na wiekszosci ubran jest kod ktory mozna wpisac w google zeby odnalezc zdjecie ubrania. Nie sadze ze to cos zlego jesli pokazuje oryginalne zdjecie ubrania z pakietow z google, ubran takich jak mam na sprzedaz i na pewno nie ja jeden biore tak zdjecia. Ale kto chce sie czepiac zawsze bedzie to robil smile
          • kazus1989 Re: SPRZEDAM FIRME + KONTAKT DO ZAGRANICZNEJ HURT 01.09.15, 13:48
            Nie zdjecia byle jakie wymyslone wybrane od tak, tylko z kodow z ubran ktore realnie sa w pakiecie.
        • hurtownia_odziezy Re: SPRZEDAM FIRME + KONTAKT DO ZAGRANICZNEJ HURT 04.09.15, 17:42
          Sprzedam Odzież I gatunku.

Zara 62 szt., Bershka 94 sztuk, S.Oliver 21,5 kg, Vila 24 kg.

Przykładowy cennik:
          Bershka 17,65 szt
          Zara 20,17zł szt
          S.oliver 90,77 kg
          Vila 90,77 kg

Minimum 100% zysku. Cały czas dostępne nowe pakiety, mixy.

Ubrania które mam są z aktualnej kolekcji, nie są to bezwartościowe niesprzedane pozostałości.

Całość kwota 7500 zł

Przykładowe zdjęcia co znajduje się w pakiecie!

hurtownia_odziezy@o2.pl
          • jolanta776 Re: SPRZEDAM FIRME + KONTAKT DO ZAGRANICZNEJ HURT 14.09.15, 16:52
            Hurtownia markowej odziezy damskiej Stock-center .pl

Okazja !...........nowa kolekcja 2015..... odziez firmowa Expresso Fashion - mix asortymentow bluzki tuniki spodnie zakiety spodnice sweterki kurtki itp

wszystkie ubrania z metkami producenta ...........

modne fasony z biezacych kolekcji ..........

min zakup 30 kg ...............promocyjna cena 58 zl netto kg ........

tania wysylka kurierska ............

promocja przy zakupie 100 kg .. + wysylka Gratis

dodatkowe informacje ......hurt 564681331 www.Stock-center.pl
    • kazus1989 Re: SPRZEDAM FIRME + KONTAKT DO ZAGRANICZNEJ HURT 03.09.15, 08:25
      OFERTA NIEAKTUALNA.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka