Dodaj do ulubionych

Patelnia ceramiczna

11.07.12, 23:22
Moja patelnia powoli zaczyna kończyć swój żywot. Do tej pory wybierałam zawsze patelnie teflonowe. czas na zmiane i zastanawiam sie, czy nie wybrać patelnie ceramicznej. I tu pytanie do użytkowników tych patelni: jak sie sprawdzają, czy warto?
Obserwuj wątek
    • osiek2 Re: Patelnia ceramiczna 12.07.12, 11:00
      Jak dla mnie patelnia ceramiczna to był strzał w dziesiątkę. Napisano już dużo postów na jej temat, ale tak w skrócie :
      - można smażyć bez oleju i nie przypala
      - szybko się nagrzewa
      - z łatwością się myje
      - jest wytrzymała
      Ja uważam, że warto. Poza tym patelnie ceramiczne nie należą do jakiś super drogich. Ja zapłaciłam za swoją niecałe 80 zł, ale zamawiałam online ze Stylowej Zastawy (polecam poszukać w necie, taniej wychodzi, niż w stacjonarkach). Więc nawet jeżeli nie spodoba Ci się smażenie na ceramicznej (nie sądzę,ale jak wiadomo - są gusta i guściki) to tak naprawdę nie stracisz jakiejś strasznej masy pieniędzy.
    • koojoot Re: Patelnia ceramiczna 26.07.12, 22:36
      Osobiście kupiłam patelnie GreenPan, ceramiczne czyli bez teflonu, która tak na marginesie genialnie mi się spisuje w codziennym kucharzeniu. Fakta faktem dałam za nią około 119 zł, ale warta każdej wydanej złotówki. Polecam modernform.pl/Prezenty-k59/Pasjonatka-Gotowania-k680/Patelnia-do-nalesnikow-24-cm-Rio-p15632.html
    • ann.a9 Re: Patelnia ceramiczna 11.12.12, 11:56
      Dokładnie. Ja polecam patelnie ceramiczną z Ambition, obok tego że jest dobra to jest dostępna w wersji kolor-zieleń i fiolet: www.alebre.pl/Ambition-Patelnia-Fusion-Plum-ceramiczna/103422/produkt.aspx
    • 0eweczka Re: Patelnia ceramiczna 31.03.14, 12:06
      Mam jedną patelnię ceramiczną , nie była droga,bo chciałam spróbować jak mi się będzie z nią współpracowało i jest świetna. Polecam każdemu, kto zaczyna przygodę z patelnią ceramiczną (www.dobregarnki.pl/product/show/567058/naczynie-kuchenne-patelnia-olkuska-tradycja-soft-z-powloka-ceramiczna-sr-24-cm-sr-24-cm-naczynia-kuchenne-emalia-olkusz-patelnie)
    • aganieszkagwiazdka Re: Patelnia ceramiczna 12.07.18, 08:11
      tutaj można zobaczyć patelnie ceramiczne: www.adacor.pl/kuchnia/patelnie-i-woki/patelnie.html

moim zdaniem warto zwrócić uwagę na patelnie marmurkowe firmy Kamille- moim zdaniem świetne, ewentualnie Fiskars też kapitalne- dość twarda powłoka.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka