Dodaj do ulubionych

Akcesoria do dekorowania warzyw i owoców

29.03.13, 11:30
Szukam i nie mogę trafić , może coś polecicie? Szukam takich specjalnych noży, obieraków, maszynek czy jak to się tam nazywa do robienia cudów z warzyw i owoców - takich do dekoracji.
Chciałam na święta sobie kupić ale nigdzie nic takiego nie znalazłam wiec proszę Was na pomoc
Moze macie jakieś sprawdzone i doradzicie , napiszecie w jakich sklepach tego szukać albo podacie linki gdzie zamówić ???

Obserwuj wątek
    • polina_tramp Re: Akcesoria do dekorowania warzyw i owoców 11.04.13, 16:35
      Na święta już tego nie kupisz, ale link mogę podrzucić :)
      www.stylowazastawa.pl/produkt/39732/dekorator_spiralny_do_warzyw_ibili.html
      Ja mam taki w domu, jest bardzo fajny, ale używany od święta, bo mi się nigdy nie chce robić dekoracji, chociaż dekorację robi fantastyczne. :)
      Poprzeglądaj sobie w Stylowej, tam widziałam jakieś specjalne wykrawacze i inne.
      • denia-1 Re: Akcesoria do dekorowania warzyw i owoców 09.05.13, 19:18
        szeroki wybór takich produktów takich znajdziesz w www.przyjemnegotowanie.pl/
    • 1annah Re: Akcesoria do dekorowania warzyw i owoców 20.05.13, 14:27
      A ja znalazłam fajny przyrząd 3 w i - obierak z trzema równymi końcówkami którymi można tworzyć równe dekoracje. Obierak jest marki Ambition bardzo dobra firma. Możecie go obejrzeć tutaj:
      www.alebre.pl/Obierak-wielofunk-Fusion2-Green-96643/127092/produkt.aspx
    • iksigrekzet111 Re: Akcesoria do dekorowania warzyw i owoców 15.02.17, 11:01
      Może w Chinach o ile masz miesiąc czasu na dstawę nie boisz sie tej odległości. Wybierz darmową dostawę i szperaj pl.aliexpress.com/category/100004817/kitchen-tools-gadgets.html
    • aganieszkagwiazdka Re: Akcesoria do dekorowania warzyw i owoców 01.03.18, 09:33
      jest taki fajny design'erski zestaw do owoców Kassel. wykończenie drewno akacjowe, może będzie pasował do wystroju:

www.adacor.pl/zestaw-akcesoriow-kuchennych-4-elementy-kassel.html
    • 1klassa Re: Akcesoria do dekorowania warzyw i owoców 10.04.18, 13:22
      Filmiki w internecie obejrzyj, są linki do sklepów.
    • aganieszkagwiazdka Re: Akcesoria do dekorowania warzyw i owoców 12.07.18, 08:07
      polecam
      obieraczki Victorinox: www.adacor.pl/brandy/victorinox-swiss.html
      krajalnica dekoracyjna: www.adacor.pl/krajalnica-dekoracyjna-do-warzyw-triolo-westmark.html
      może to się przyda

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka