Dodaj do ulubionych

mój blog...

15.12.09, 20:12

kfiatuszek tymi powiedzonkami przypomniał mi, ze dawno temu zaczełam
nieudolnie bloga pisac. tak sie zastanawiam, ze moze powinnam na
nowo do tego zajęcia powrócić.
tam wlasnie bylo o tej wodzie do kąpania kobiet ;)

moze znowu cos wieczorem dorzuce jak dzieci pójda spać.
jak ktoś chetny to zapraszam:
coffeeheaven.shutterfly.com/
Obserwuj wątek
    • lil-lia Re: mój blog... 15.12.09, 20:26
      ja sie skusze zajrzec, meza nie ma pojechal do Francji na jakies spotkanie i
      siedze sama i koncze pisac swoje wypociny naukowe o bialkach i mam nadzieje dzis
      to skonczyc i odeslac szefowi :)

btw: przesliczne dzieciaczki :)
        • lil-lia Re: mój blog... 15.12.09, 20:39
          Malgosiu ja bardzo chetnie no ale niestety bialka na mnie czekaja i musze to
          skonczyc dzis bo inaczej nici z jutrzejszych ostatnich zakupow przedswiatecznych
          a co do gadu to mialam i musze poszukac numer ale jak znajde to wysle ci zaraz
          na priv
          a wiesz ze my bedziemy spedzac swieta na podkarpaciu? mam nadzieje ze weekend
          bedzie bez sniegu bo inaczej jazda tam zajmie nam wieki .... :(
          • chiyo28 Re: mój blog... 15.12.09, 20:44

w takim razie powodzenia przy bialkach :) poszwędam sie na necie.
            chyba,ze ktos chetny, to podam gg w oddzielnym watku.
            zmykam nastawic pranie, zrobie herbatke i wracam :)
            • chiyo28 Re: mój blog... 16.12.09, 13:16
              i doopa, chciałam cos dopisac, ale nie moge. na 2 stronkach nie
              pokazuja sie opcje. patrzyłam, co by im gdzies zapłacic, ale wyglada
              na to, ze to darmowe tylko sie cos zepsuło :( musze załozyc nowa
              stronke, albo te jakos przenieść :( zeźliłam sie.
            • az-82 Re: mój blog... 16.12.09, 15:11
              Chmurko, białko to najlepsze z ryb i orzechów. Orzechy są tłuste, więc musisz to wziąć pod uwagę, jak chcesz z orzechów.
              Ryby dla ciebie NIE polecane, to łosoś i wszystkie tłuste kawałki dowolnych ryb.
              Nie przeholuj z tym białkiem tylko. Nadmiar źle robi na wątrobę. A poza tym zamula.
              • lil-lia Re: mój blog... 16.12.09, 16:27
                dokladnie jak Az-82 napisala, najwazniejsze aby nie przedobrzyc a najwiecej
                bialka znajdziesz w: piersi z kurczaka, mace sojowej, soji, parmezanie, jajach,
                mleku i jego przetworach, orzechach i nasionach straczkowych
                    • chiyo28 Re: mój blog... nowy adres 17.12.09, 09:31

a ja ja bardzo lubie, bo ma ogrom narzedzi, layout'ów i wogóle jak
                      dotąd nie spotkałam lepszej. Mozna na niej dodawać zdjecia, filmiki
                      i jest dość prosta w edycji. jedyna wada, ze sie cos spieprzyło w
                      tej poprzedniej, ale to chyba przez to, że zmieniałam hasło i e-
                      mail :(
                      mam na shutterfly chyba 5 stronek i wszystkie działają, oprócz tych
                      2, które założyłam w 2004 roku :( (jeszcze na starym mailu:(

ja korzystam z IE i z Mozilli, wiec nie wiem jak jest z operą, ale
                      zaraz sprawdze z ciekawości.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka