Dodaj do ulubionych

allegro - okazje

08.06.10, 13:04
Niejedna z nas szuka czegoś do wyprawki , czasami coś fajnego jest okazyjnie w
większych ilościach , proponuję wklejać może ktoś skorzysta
całkiem fajne bodziaki dla chłopaczka carter's :-)
www.allegro.pl/item1055957139_carter_s_body_w_paseczki_myszka_rozm_62.html
Obserwuj wątek
    • ursgmo Re: allegro - okazje 08.06.10, 13:13
      ozdobne doopsko w rozmiarze 62 ;-)- nowe
      www.allegro.pl/item1073123887_carter_s_carters_body_bluzeczka_prince_nowe_62.html
      • emily_valentine Re: allegro - okazje 08.06.10, 13:16
        Jest podobne z tygryskiem ;-)

www.allegro.pl/item1073123894_carter_s_carters_body_bluzeczka_nowe_62.html
    • emily_valentine Re: allegro - okazje 08.06.10, 13:15
      Ula, pytałam w pogaduchach, kupić takie body w roz. 74?

www.allegro.pl/item1047379920_carter_s_carters_body_zwierzatka_nowe_metka_74.html
      • ursgmo Re: allegro - okazje 08.06.10, 13:26
        hm z jednej strony mozna założyc w zimę na długi rękaw gładki i powstanie
        podwójna cieplejsza bluzeczka , teraz modne sa podwójne rękawki , a żeby
        wyeksponować misiowy zadek pod body można założyć rajstopy , jak odpowiada Ci
        takie rozwiązanie to bierz
        ale najrozkoszniejsze są zdjęcia takich małych wczesnoniemowlęcych dupek :-)
        może będzie cóś mniejszego ??
        • emily_valentine Re: allegro - okazje 08.06.10, 13:38
          Ano właśnie, bo ten rozmiar wypadnie mi w środku zimy i po co mi wtedy
          body na krótki rękaw? Poczekam, może trafi się mniejszy rozmiar ;-)
          A widoku dzieci w rajstopach nie znoszę. Zakazałabym to ustawowo. Nie wiem
          dlaczego mamy ubierają dzieciom tylko rajstopki i na to nic. Mnie się taki
          widok kojarzy z biedą, domem dziecka itd. :-/ Nie wiem czemu.

• ursgmo Re: allegro - okazje 08.06.10, 14:12
            no ja mam podobne zdanie , szczególnie mnie mierziło jak widziałm w przedszkolu
            że ludzie puszczają trzyletniego dużego przecież faceta w samej bluzce i
            rajstopach , paskudnie to wygląda , nie lubię też spodni dresowych ale to jak
            wszystko kwestia gustu , tylko śmieszy mnie że najpierw zza rogu widać kolana
            wypchane a potem dziecko :-D
            • ursgmo Re: allegro - okazje 08.06.10, 14:20
              www.allegro.pl/item1069066951_carter_s_polarek_spodnie_rozm_3msc_nowe.html
              • emily_valentine Re: allegro - okazje 09.06.10, 12:49
                Ula, fajny komplecik, gdyby jeszcze zielony nie był ;-)

Kola, podobno 7-paki z Mothercare są gorszej jakości niż 3-paki :-/
    • kola-dka Re: allegro - okazje 09.06.10, 11:12
      Moze któraś jest zainteresowana bodziakami z krótkimi rękawami:
      www.allegro.pl/show_item.php?item=1070281784
      sprzedawca polecony przez Marte, cena super :)
    • kfiatuszek80 Re: allegro dla mojego kubusia 10.06.10, 11:55

Tez sie pochwale co wylicytowałam:)

www.allegro.pl/item1067086700_nowa_bawelniana_koszulka_reserved_rozm_122.html#gallery

Chyba też ta nabędę

www.allegro.pl/item1075773646_h_m_tom_and_jerry_wyprzedaz_122_128_b127.html
      • kfiatuszek80 Re: allegro dla mojego kubusia 10.06.10, 12:01

www.allegro.pl/item1067130873_h_m_bluzeczka_j_nowa_z_autkiem_idealny_stan.html
        • emily_valentine Re: allegro dla mojego kubusia 10.06.10, 21:14
          Dziewczyny, rozkręcacie się ;-)

Żaba, coś dla młodego kijanki :-)

www.allegro.pl/item1077018650_carter_s_carters_letni_spiworek_nowy_0_9_mcy.html
          • zaba_i_kijanka Re: allegro dla mojego kubusia 11.06.10, 09:21
            Już dodałam do przemyślenia :)
    • smallcloud kwestie okołohigieniczne 15.06.10, 15:00
      Poszukiwałam na allegro dostawcę wszelkiego rodzaju wkladek, podkladek,
      buteleczek i innych akcesoriów aby hurtem wszystko zamówić.
      znalazłam oto takich:

www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=12251737
      www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=4222926
      Poki co zamówiłam narazie u tego drugiego - zobaczymy czy wszystko będzie ok.
      ceny z tego co patrzyłam mam konkurencyjne - często ok 2,3 zł na przedmiocie, co
      płacąc za kuriera ok 15 zł na (w moim przypadku) ok 30 przedmiotów - to sie opłaca.
      • emily_valentine Re: kwestie okołohigieniczne 15.06.10, 15:10
        To teraz zrób listę co żeś nakupiła, bo ja oprócz paczki pieluch i
        mokrych chusteczek nie mam nic i nie wiem co trzeba ;-) <ładnie
        prosi>
        • smallcloud Re: kwestie okołohigieniczne 15.06.10, 15:51
          - wkładki laktacyjne
          - podkłady na łózko
          - podkłady poporodowe
          - majtki poporodowe
          - płatki kosmetyczne dla malucha
          - patyczki kosmetyczne dla malucha
          - szczoteczka i grzebyk
          - zestaw do obcinania paznokci
          - prześcieradło frotte z gumką
          - smoczek
          - butelka
          - mokre chusteczki dla niemowląt
          - pieluchy jednorazowe
          - pieluchy tetrowe
          - ceratka do łozeczka
          - paklanki

Musze jeszcze kupic fride, kosmetyki i koszule nocne do szpitala
          A! i szlafrok bawełniany bo nie posiadam.
          • emily_valentine Re: kwestie okołohigieniczne 15.06.10, 16:13
            łał!

A napisałabyś jeszcze jakie firmy, modele itd. :-):-):-)
            Szlafroka nie używam, mam nadzieję, że nie będzie potrzebny :-P
            A czemu nie chciałaś tego wszystkiego kupić w zwykłym sklepie?
            • smallcloud Re: kwestie okołohigieniczne 15.06.10, 16:34
              Raz że kupuje taniej.
              Przykładowo - za takie same płatki higieniczne dzidziuś w sklepie zapłacę 5 zł z
              hakiem, u tego sprzedawcy zapłaciłam 3,99 zł.

Sprawdziłam ceny jeszcze parę innych produktów i wyszło mi taniej, a do tego za
              przesyłkę i tak zapłacę mniej niż za paliwo do sklepu - no i mam dostawę do domu :)

- Pieluszki Haggies Pure- te co sugerowała Ula w nowościach (czytałam opinie mam
              że nie uczula, tzn nie spotkałam się z opinia że odparzyły pupę jakiemuś maluchowi)
              - Husteczki nawilżające tez huggies
              - płatki hig. i patyczki hig - dzidziuś
              - butelka, smoczki uspakajające oraz zestaw szczoteczka plus grzebyk Tommee
              - wkladki laktacyjne, majtki poporodowe i zestaw do paznokci Baby ono
              - pieluchy i podklady nie wiem jakiej sa firmy ale musza mieć atest
              - podkłady poporodowe bella (mniejsze) i absorygyn(wieksze)

Właśnie sobie przypomniałam że musze jeszcze nabyć leko gaziki (do pępka) i
              nakładki na brodawki.

Szlafrok o tyle się przydaje żeby się czymś okryć jak się przemieszczasz, Ula
              pisała o dłuuugim swetrze.
              nie wiem jaka pogoda będzie w sierpniu (w moim przypadku) ale myśle że w
              szlafroku frotte byłoby mi po prostu za ciepło, stąd bawełniany.
              • emily_valentine Re: kwestie okołohigieniczne 15.06.10, 17:13
                To jak już wszystko to dostaniesz pod drzwi, to wydaj opinię :-)
                Ale będziesz miała fajnie, tak hurtem sobie coś dostać i pooglądać :D
                Ja to cały czas nie wiem co wybrać. W piątek idziemy do pediatry,
                będę mieć jeszcze jedną opinię do rozważenia :-P Na razie siedzę,
                czytam i spisuję listę i już dostaję pierdolca od tego ;-)

• ursgmo dla małego chłopczyka 23.06.10, 09:00
                  chyba bardziej dla synka Izy jako coś cieplejszego na letnie wieczory , ubranko
                  jest śliczne widziałam na żywca , jakość świetna
                  , cena śmieszna ;-)
                  • kola-dka Re: dla małego chłopczyka 23.06.10, 09:27
                    Ula, linka zapodaj please :)
                    • ursgmo Re: dla małego chłopczyka 23.06.10, 09:30
                      ło matko mózg mi się kurczy :-(
                      sklepy.allegro.pl/item1089709867_spiworek_z_renomowanej_firmy_pitter_patter.html
                      • kola-dka Re: dla małego chłopczyka 23.06.10, 09:49
                        Ula, faktycznie fajny :)
                        • ursgmo Re: dla małego chłopczyka 23.06.10, 10:07
                          fajny , szkoda że nie dziewczęcy , produkty tej firmy są śliczne i świetnie
                          wykonane szkoda że ich tak mało :-/
                          grubość idealna na letnie chłodniejsze wieczory tak sierpień - wrzesień
                          • kfiatuszek80 Re: dla małego chłopczyka 23.06.10, 10:27
                            Sliczny ale jak dla mnie moze slużyc i dla chłopca i dla dziewczynki-
                            przecież jest bielutki w pieski-jak tam bym dziewczynce założyła te
                            cudo:)
                            • emily_valentine Re: dla małego chłopczyka 23.06.10, 11:10
                              Ula, Ty kusicielko ;-) Zalicytowałam go :-D
                              Mam nadzieję, że to faktycznie jest śpiworek do spania. Bo podobne
                              coś dostaliśmy od wujka z firmy Vitamins Baby, ale okazało się
                              śpiworkiem do kąpieli ;-)
                              • ursgmo Re: dla małego chłopczyka 23.06.10, 11:17
                                Iza moim zdaniem bardzo spokojnie możesz go użyć jako wózkowy letni wieczorowy
                                śpiworek zamiast grubszej bluzy i spodenek nałożyć po prostu na śpiochy , jak
                                cieplej to rozwiązać jak chłodniej zawiązać
                                w lato już w sierpniu wieczorami chadza się przecież w swetrze, na ten rok
                                patrząc na dotychczasową aurę takie ubranko jak znalazł

choć ja mam wieeeeelka nadzieję że pogoda dopisze i we wrześniu będzie porządne
                                lato jeszcze !!!!! niech da mi się ten miesiąc nacieszyć takim rozgogolonym
                                malcem w wózku ;-)
                                • emily_valentine Re: dla małego chłopczyka 23.06.10, 11:20
                                  Fajny ten śpiworek i będzie mi pasował wzorkiem do wielu rzeczy :-)
                                  Ale zobaczymy czy wygram licytację. Wolę opcję kup teraz ;-)
                              • kola-dka Re: dla małego chłopczyka 23.06.10, 11:19
                                Laseczki, jakich firm odzieżowych szukacie na Allegro. Wiem już o Cartersie. Co
                                jeszcze polecicie?
                                • ursgmo Re: dla małego chłopczyka 23.06.10, 11:42
                                  Early Days , Marks & Spencer, Mothercare , Ladybird , George
                                  • ursgmo Re: dla małego chłopczyka 24.06.10, 16:27
                                    są czapeczki bardzo fajne GERBER w kpl 5 sztuk typ fasolka ( nie są wiązane ) ,
                                    posiadam dwa takie komplety tej firmy więc jeśli chodzi o jakość to są bardzo w
                                    porządku , idealne na lipiec/sierpień/ciepły wrzesień bądź w domu po kąpieli lub
                                    dla ozdoby ( chyba wszytskie amerykańskie dzieci takie noszą ) , cieniutkie i
                                    miękkie , nieuciskające
                                    może ktoś chętny , 2 wersje dla dziewczynki i dla chłopca

www.allegro.pl/item1092897993_czapeczki_5pak_0_6_msc_firmy_gerber_prosto_z_usa.html
                                    • emily_valentine Re: dla małego chłopczyka 24.06.10, 16:48
                                      Widziałam te czapeczki jakiś czas temu i się nad nimi nawet
                                      zastanawiałam, ale nic mi ten gerber nie mówił, oprócz słoiczków. To
                                      jest ta sama firma?
                                      • ursgmo Re: dla małego chłopczyka 24.06.10, 16:59
                                        ta samiutka , na metkach jest ten uśmiechnięty dzidziuś , czapeczki mają fajne ,
                                        body i pajacyki już mniej , kupiłam kiedyś ale pozbyłam się bez żalu bo marna
                                        jakość bawełny , czapeczki z zupełnie innej bajki , mam dwa komplety po 3 szt ,
                                        wyprałam kiedyś jedną żeby zobaczyć czy się nie zeszmaci i nic się jej nie stało
                                        nawet po nieszczęsnym niechcącym wirowaniu na 1400 :-/ jak Maciek był mały
                                        kupiłam mu tej firmy takie majtki do nocnikowania , były genialne , puszczało
                                        się w nich malucha i jak nie zdążył na nocnik to środek był grubszy i chronił
                                        trochę ubranie , nie ciekło od razu po nogach
                                        więc jedne rzeczy mają dobre inne do dupy , tak bywa
                                        • emily_valentine Re: dla małego chłopczyka 24.06.10, 17:07
                                          Ula, Ty w marketingu powinnaś pracować ;-)
                                          Kupiłam te czapeczki :-D
                                          • ursgmo Re: dla małego chłopczyka 24.06.10, 17:23
                                            oj zaraz w marketingu , ta cena śmieszna i warto , tylko 5zł za szt to
                                            przecież za tyle na bazarze szajsu nie kupi ;-?)
                                            • emily_valentine Re: dla małego chłopczyka 27.06.10, 21:00
                                              Wygrałam aukcję! Mam śpiworek za 15 zł! Ale się cieszę :-)
                                              Ula, dzięki za wypatrzenie go i proszę o jeszcze :-D
                                              • emily_valentine Re: dla małego chłopczyka 28.06.10, 14:45
                                                "Moja" seria z pieskiem. Dlaczego ten zestawik nie jest nowy?
                                                buuu...

www.allegro.pl/item1098232247_carter_s_super_zestaw_4_cz_z_pieskiem_62_0_3.html
                                                • emily_valentine Re: dla małego chłopczyka 06.07.10, 15:09
                                                  Śliczny komplecik dla chłopca. Aż sama mam na niego ochotę ;-)

www.allegro.pl/item1116952290_carter_s_carters_5_cz_komplet_newborn_0_3_m.html
                                                  • kola-dka Re: dla małego chłopczyka 06.07.10, 15:29
                                                    śliczne :) szkoda ze tych ubranek 0-3 mam za dużo...
                                                  • ursgmo Re: dla małego chłopczyka 19.09.10, 07:55
                                                    allegro.pl/show_item.php?item=1237126510 lekki kombinezonik w sam raz na teraz i październik
                                                  • smallcloud Re: dla małego chłopczyka 22.09.10, 12:23
                                                    Piekny :)
                                                    Ja ostatnio nabyłam okazyjnie cztery welurowe i polarowe pajace bo zimno juz sie robi.
                                                    O takie:
                                                    allegro.pl/pajacyki-spioszki-4-szt-welur-polar-0-3m-bcm-i1226833077.html
                                                    Teraz poluje na ocieplane czapeczki i łapki
    • smallcloud ładny dresik dla chłopca 19.10.10, 10:28
      allegro.pl/ocieplany-dres-carter-s-rozmiar-3-6m-i1278631220.html#gallery
    • smallcloud dla synka kombinezonik :) 13.11.10, 16:26
      allegro.pl/show_item.php?item=1316937804#gallery
      • kola-dka Re: dla synka kombinezonik :) 14.11.10, 13:25
        Marta dzieki kochana :* kupiłam kombionezonik :)
        Bedzie w sam raz do samochodu gdy pojedziamy na Mazury, albo do chłodnej sali w Multikinie :) (jesli w koncu sie wybiore) :D

Prosze o jeszcze :)
        • kola-dka pajacyk na swieta- dla dziewczynki 15.11.10, 07:10
          allegro.pl/swiateczny-zestaw-pajacyk-czapeczka-sliniak-3-6m-i1308500925.html
        • smallcloud Re: dla synka kombinezonik :) 15.11.10, 19:43
          Polecam sie :)
    • smallcloud dwuczesciowy zimowy komplet 20.11.10, 12:45
      allegro.pl/show_item.php?item=1330166702
      • emily_valentine Re: dwuczesciowy zimowy komplet 21.11.10, 12:09
        Świetny ten komplet ziomowy, akurat szukam czegoś na zimę. Szkoda tylko, że taki mały rozm. :/
    • smallcloud bodziaki carters 24.11.10, 21:31
      allegro.pl/body-carter-s-nowe-komplet-5szt-68-cm-6-9-m-cy-i1337924768.html
      • smallcloud Re: bodziaki carters 25.11.10, 08:41
        allegro.pl/show_item.php?item=1337874119
    • smallcloud koszulki dla starszej siostry next 26.11.10, 11:45
      allegro.pl/show_item.php?item=1339736646#gallery
      • smallcloud komplecik carters 26.11.10, 11:47
        allegro.pl/show_item.php?item=1339736516#gallery
    • smallcloud wyprzedaze 06.12.10, 10:30
      Moze cos utraficie z konczacych sie aukcji

allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=4135757
    • smallcloud polarowy pajac carters 28.12.10, 09:58
      allegro.pl/show_item.php?item=1388122606
      allegro.pl/show_item.php?item=1388122591
    • smallcloud anne geddes 28.12.10, 10:30
      szkoda tylko ze przesylka taka droga :(
      • smallcloud Re: anne geddes 28.12.10, 10:31
        i link :)
        allegro.pl/anne-geddes-album-200-zdj-futeral-promocja-i1343817086.html
    • smallcloud komplecik carters dla chłopca - 6 m-cy 29.12.10, 14:30
      allegro.pl/sliczny-komplecik-carter-s-z-usa-6-m-i1351889582.html
    • smallcloud czapeczki 29.12.10, 17:33
      allegro.pl/dwie-czapeczki-early-days-6-12mcy-i1371695557.html
    • ursgmo dla małego faceta - lato 07.01.11, 10:40
      fajne spodenki na lato dla małego faceta allegro.pl/m-s-jeansowe-ogrodniczki-9-12-i1398863524.html
      • ursgmo Re: dla małego faceta - lato 07.01.11, 15:43
        allegro.pl/super-koszulki-george-3-pak-na-74-i1396791069.html
    • smallcloud 2-pack polarowych bluzeczek dla synka - 80 24.01.11, 12:02
      allegro.pl/ca-welurowe-bluzeczki-2-pack-80-i1424319407.html
    • ursgmo lato 23.02.11, 08:14
      allegro.pl/next-komplet-ogrodniczki-body-9-12-80-cm-lato-i1462802443.html

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka