Dodaj do ulubionych

Ula urodziła córeczkę

29.08.10, 15:52
Malutka ma 2850 gr i mierzy 49 cm i jest zdrowa jak rydz :)
Obie czuja sie dobrze :)

serdeczne gratulacje dla rodzicow!
Witaj na swiecie malenka! :)
Obserwuj wątek
            • ursgmo Re: Ula urodziła córeczkę 02.09.10, 08:46
              Dzięki dziewczyny :-D
              jesteśmy w domu od wtorku i przyzwyczajamy się do życia w piątkę ;-)
              dzieciaków nie można odgonić od małej , zresztą się im nie dziwię bo jest urocza
              i sama mam ochotę wpatrywać się w nią cały dzień ;-)

w sobotę wszystko poszło zgodnie z planem ,moja lekarka po pytaniu czy dziś
              rodzimy przebiła mi pęcherz na IP tak gdzieś po 22 ( jak przyjechałam miała cc i
              musiałam poczekać ), przeszliśmy na salę porodową i dano mi szansę na samoistne
              rozpoczęcie skurczy bez oxy ale położna (super dziewczynę wybrała mi lekarka)
              skapitulowała tak gdzieś koło 2 bo skurcze były ale marne , potem już się
              potoczyło choć dla mnie i tak ciągnęło się w nieskończoność , o 5.00 położna po
              badaniu powiedziała że jest 7 cm i jeszcze godzinka ...... nie zdążyła dokończyć
              jak poczułam parte , położna rzuciła okiem , błyskawicznie przywdziała fartuch i
              o 5.05 mała była na świecie :-D poryczałam się jak ją zobaczyłam bo jest cudna
              taka jak marzyłam , malutka czarnulka ;-) jestem super zadowolona ze szpitala ,
              przemiłego personelu a przede wszystkim mojej doktor która co mnie zaskoczyło
              nie wzięła od nas ani grosza zgadzając się tylko na "dziękuję" .................
              zdjęcia małej wrzucę wieczorkiem jeśli mąż dziś zdąży przerzucić je na płytę

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka