Dodaj do ulubionych

Studentka z politechniki w ekskluzywnym kalendarzu

IP: *.proxnet.pl 03.01.12, 16:42
A niech to. A jak już jestem absolwetem tej uczelni, aszkoda, bo można co oglądać :)
Obserwuj wątek
    • Gość: wasyl Re: Studentka z politechniki w ekskluzywnym kalen IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.01.12, 06:01
      Co Jarosław z krainy Oz zmaluje w tym roku? Ciężko przewidzieć. Pomysłowość prezesa jest tak zaskakująca, że nawet człowiek obeznany z sytuacją polityczną i obdarzony zmysłem analitycznym będzie miał niewielkie szanse udzielenia prawidłowej odpowiedzi na to pytanie. Psychiatrzy też nie pomogą nam w tej zgadywance, bo wariaci są nieprzewidywalni. Można co najwyżej dawać im prochy na uspokojenie ? te jednak prezes odstawił, a sprawa zdrowia psychicznego pana Jarka, dzięki presji mediów działających w jego interesie, pozostała do dzisiaj niewyjaśniona. Osobiście uważam to za jedną z największych kompromitacji polskiego wymiaru sprawiedliwości. Jak można pozwalać żeby tacy szaleńcy chodzili sobie jak gdyby nigdy nic po ulicach? Przecież to zagrożenie dla niewinnych ludzi.

Kto zatem może nam powiedzieć jakich przestępstw Jarosław Kaczyński dokona w 2012 r.? Z taką sprawą musimy zwrócić się do jasnowidza, a najlepiej do najsłynniejszego polskiego wizjonera ( oczywiście poza panem Kaczyńskim ), a mianowicie Krzysztofa Jackowskiego, byłego kandydata Samoobrony do sejmiku województwa pomorskiego. Pan Krzysztof twierdzi że w 2012 r. nie czeka nas nic dobrego, co pewnie cieszy Kaczyńskiego, bo będzie okazja do omamienia niezadowolonych bajkami o pieniądzach wywożonych ciężarówkami do Brukseli. Pan Krzysztof mówi wprost: ?Rząd zostanie oszukany, bo pożyczki, które mają wspomóc Unię, a na które Polska także się składa, zostaną zmarnotrawione. (...) Moja skromna rada, której i tak nikt nie posłucha, jest taka, żeby się wstrzymać przed wpłacaniem tych milionów euro do wspólnej kasy, bo i tak pójdą na marne.? Dokładnie to samo mówi Jarosław Kaczyński i to od dawna. Wniosek: Kaczyński powinien zostać jasnowidzem. Rozumiem już teraz dlaczego niektórzy geniusze mówili o chrystusowej śmierci Lecha ? on wiedział co go czeka, bo brat mu powiedział, ale postanowił się poświęcić. Wiem już też dlaczego Lechu nie zabrał ze sobą Jaruzelskiego. Niby nie mogli się dogadać, a on specjalnie nie zabrał generała bo chciał mu ocalić dupę. Jak mówi Jackowski: ?Dopóki Jaruzelski żyje, to ktoś mu musi powiedzieć, że w przyszłości będą stawiać jemu pomniki.?
    • Gość: wasyl Re: Studentka z politechniki w ekskluzywnym kalen IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.01.12, 06:03
      Blady strach przed utratą władzy w wyniku braku kompetencji , powoduje podejmowanie coraz to głupszych i tragicznych w skutkach decyzji...

Zacznę od zarekomdowania art. Szefowej .. Małgosi Dudek..:

magielfinansowy.nowyekran.pl/post/46401,krzywoprzysiezca

Cienia wątpliwości nie mam , że wybrańcy do służenia lokalnej społeczności , gdy pojawia się problem braku kasy na ICH utrzymanie i realizację zadań , które MUSZĄ opłacić nie myślą jak pieniądze ZAROBIĆ a gdzie można podnieść podatki... ( czyli jak je ukraść )...

Taki typowy dramat debila !.. jak mnie nie stać na piwo to trzeba zdefraudować ... a nie zarobić !!!... Zarobić trzeba umieć a ukraść to tylko podnieść rękę ZA i nie przyznawać się w przyszłości do tego.. Zawsze można zwalić na opozycję..

Zaczyna brakować pieniędzy w lokalnych budżetach , wszędobylska nędza , ubóstwo , upodlenie społeczeństwa staje się " chlebem powszednim " ... Wychodzi na światło dzienne fakt kreatywnej księgowość minionej kadencji , zadłużenia ( ponad 60 % ) dotychczas skrzętnie skrywanego , wyemitowania obligacji , których termin wykupu za chwil kilka mija... RIO ( Regionalne Izby Obrachunkowe ) zaczęły zbierać dane do bilansu , który trudno zafałszować do tego stopnia , by za kwartał nie wyszło , że król jest nagi !!!... To u miejscowych rządzących wywołuje strach nie przed nie sprostaniem zadaniom do obowiązkowej realizacji a przed utratą koryta i .... przed słowem widmem :

KOMISARZ !!!............

Proszę zauważyć , że w Waszych lokalnych społecznościach w ogóle nie mówi się , że jeśli zabraknie pieniędzy to Wojewoda przyśle na miejsce burmistrza , wójta , prezydenta mista KOMISARZA.!!! Fakt jego usadowienia na funkcji zarządcy zwalnia w/w i radnych z obowiązku świadczenia pracy , służby a przede wszystkim odcina ich od regularnie otrzymywanej kasy , diet , łapówek , koneksji , układów , zobowiązań na przyszłość , dostępu do majątku gminnego itd... To wystarczający argument , by w całości miejscowego parlamentu być ZA podniesieniem w bezdurno każdego możliwego podatku... W dupie tam Warszawa , a co nam może zrobić Premier , MY tu rządzimy i ?.... kolejny haracz , kolejna podwyżka ceny przedszkola , ceny wody i ścieków i a właściwie ceny wszystkiego co musi kupić i zapłacić obywatel RP...

Premier Tusk wie , że min. fin. Rostowski " idzie po bandzie " , wie ( bo nie jest idiotą ) , że kołdra już się kończy , ale nie wie do końca , że jego wzorem idą lokalni " premierzy " i lokalni " posłowie " , którzy dokładnie z tych samych powodów co ON nie chcą odpaść od koryta.. Jeśli Rostowski mówi , że zabiera ludziom 100 zł . to nie wie , że po dodatkowym lokalnym " strzyżeniu " zabiera 250 zł.. - o czym w artykule Małgorzaty Dudek - ... zapraszam do przeczytania .. nie lubię powtarzać !..

Stare powiedzenie mówi , że owcę się strzyże a nie goli !.. My właśnie jesteśmy w procesie GOLENIA !!!

Cyrk z min. Arłukowieczem to początek zadymy , która DOPIERO SIĘ ZACZNIE !!!

...... ciekawe kto będzie KOMISARZEM ???
    • Gość: wasyl Re: Studentka z politechniki w ekskluzywnym kalen IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.01.12, 18:50
      O wolności i trójkącie.

WOLNOŚĆ

Pierwszym w histori Wszechświata aktem woli obdarzonej wolnością było powiedzenie Bogu 'Non serviam' przez Drugiego.

Oznacza to, że szatan proponuje relacje nie oparte na ofiarności, ale na ''ty sobie, ja sobie'';- kiedy się przewrócisz, ja cię nie podniosę, a kiedy będziesz mnie potrzebował, ja nie przyjdę.

Boga to zasmuciło i odwrócił się.

Nie będzie więc wspólnej gry w piłkę, patrzenia na gwiazdy, budowania, nie będzie nic wspólnego. Nie będzie wspólnej radości, będzie osobna. Potem, z samotności będzie przyglądanie się i ocena. Będzie zazdrość, wobec lepszego. Będzie krytyka i rywalizacja. Będzie przewrotna krytyka i nieuczciwa gra by nadrobić braki talentu i mocy.. Gorszy będzie niszczył dzieła Lepszego.

Można w takiej sytuacji ustalić między sobą jakieś zasady ( prawo) , ale czy druga strona ich dotrzyma jeśli nie ma dobrej woli? Nieufność staje sie koniecznością.

Tak narodził sie liberalizm.

TRÓJKĄT

Ja wybieram słuzbę. Bóg jest moim przyjacielem, a kto nie przyjaźni się z Bogiem, ja z nim sie nie przyjaźnię. Jak postanawiasz służyć sobie, nie tracisz mojej miłości, ale ja ciebie opuszczam dopóki nie zmienisz zdania. Nie ma mowy o żadnej współpracy bo ci nie ufam.

Jesli chcesz zostać liberalnym politykiem i proponujesz relacje oparte na "każdy sobie'', to ja na ciebie nie zagłosuję, bo nic nas nie łączy.
    • Gość: wasyl Re: Studentka z politechniki w ekskluzywnym kalen IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.01.12, 18:51
      Klub PiS złożył wniosek o wotum nieufności wobec ministra zdrowia Bartosza Arłukowicza. PiS krytykuje go za sytuację w służbie zdrowia po wejściu w życie ustawy refundacyjnej i nowej listy leków refundowanych.

"W dziedzinie zdrowia od początku roku mamy festiwal chaosu, bałaganu i zaniechań ze strony rządu" - powiedział rzecznik PiS Adam Hofman na wtorkowej konferencji prasowej w Sejmie.

Z kolei szef sejmowej komisji zdrowia Bolesław Piecha (PiS) ocenił, że Arłukowicz pełni swoją funkcję krótko, ale miał świadomość, jakie stanowisko obejmuje, wiedział jak wyglądają przygotowania do wdrożenia ustawy refundacyjnej i znał zastrzeżenia wobec tej ustawy.

Hofman poinformował ponadto, że szef klubu PiS Mariusz Błaszczak zwrócił się do premiera Donalda Tuska z wnioskiem o odwołanie Rzecznika Praw Pacjenta Krystyny Kozłowskiej, za to - jak mówił - że "radziła pacjentom, by szukali przyjaznego aptekarza".
    • Gość: wasyl Re: Studentka z politechniki w ekskluzywnym kalen IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.01.12, 18:57
      To co się ostatnio dzieje w sprawie tzw. reformy dotyczącej ograniczenia kosztów działania "służby zdrowia" jest dowodem bolszewickiego instrumentalnego manipulowania prawem i doraźnie jego naginaniem do zadań propagandowych i politycznych.

Dowodami na to jak działa prawo i jak jest traktowane przez sprawującą władzę obecną ekipę polityczną koalicji PO-PSL oraz instytucje administracji państwowej będącycmi wykonawcami tegoż "prawa" mogą być ostatnio podejmowane decyzje dotyczące sprawy refundacji za leki.

Otóż podstawą prawną stanowiącą o tym na jakich zasadach leki refundowane mogą być wydane pacjentowi przez farmaceutę stanowi Rozporządzenie Ministra Zdrowiaz dnia 23 grudnia 2011 roku w sprawie recept lekarskich.

Jednocześnie Rozporządzenie to wydał MZ w oparciu o Ustawyz dnia 5 grudnia 1996 roku o zawodach lekarza i lekarza dentysty artykuł 45(Dz. U. z 2008 r. Nr. 136, poz. 857, z późniejszymi zmianami).

W Rozporządzeniu tym w paragrafie 2.1. w punkcie 3.ustanowiono, że:

Na recepcie nie mogą być zamieszczane informacje nie związane z jej przeznaczeniem

a więc i również nadruk w postaci pieczątki przybitej przez lekarza o treści:

"REFUNDACJA DO DECYZJI NFZ"

gdyż treść taka jest w myśl punktu 3 paragrafu 2.1. w/w wspomnianego Rozporządzenia MZ z dnia 23.12.2011r. unieważniającą ważność recepty. Co więc robią organa wykonawcze podlegające MZ? Robią prostą, ale bezprawną rzecz- dokonują wydając KOMUNIKATunieważnienia przez Prezesa NFZ aktu prawnego wyższego rzędu jakim jest Rozporządzenie MZ do USTAWY.

W rzeczonym komunikacie Przezes NFZ komunikuje w jego punkcie 2 , że(cytuję):

"2.Potwierdzam, że za receptę zrealizowaną w sposób określony w pkt.1. Narodowy Fundusz Zdrowiadokona refundacji, gdyż taka realizacja receptyjest zgodna z obowiązującymi przepisami prawa ( w tymz rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 23 grudnia 2011 roku z sprawierecept lekarskich).

Proszę teraz porównać punkt 3 paragraf 2.1Rozporządzenia MZ z dnia 23.12.2011r. z Komunikatem Prezesa NFZ z dnia 3 stucznia 2012 roku.

Jednocześnie jak łatwo zauważyć ten bezprawny komunikat działa wstecz gdyż ogłoszony został dznia 3 stycznia 2012 roku, a obowiązywać ma od dnia 1 stycznia 2012 roku.

Resztę wniosków zostawiam dla rozważenia czytelników

Pozdrawiam..

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka