Dodaj do ulubionych

jeszcze nic się nie zaczęło

26.10.05, 21:12
a już się skonczyło. A może to tylko takie koalicyjne gierki? Ja optuję za
nowymi wyborami, na wiosnę.
Obserwuj wątek
    • somepoint210 Re: jeszcze nic się nie zaczęło 27.10.05, 05:04
      Lepiej, zeby sie dogadali. Opinia publiczna jest wyraznie zniesmaczona. Gdyby
      odbyly sie wybory na wiosne widze jasniejaca gwiazde Leppera. Wielu wyborcow
      nie wyobrazalo sobie Kaczynskiego, jako prezydenta, to moze wyobraza sobie
      Andrew Leppera, jako premiera:)
      • black.ok Re: jeszcze nic się nie zaczęło 27.10.05, 21:08
        Czy jest sens? Ludzie muszą sobie zdać sprawę, że stawiając swój głos przy
        Kaczyńskim postawili na niewiadomą. Teraz nie ma dobrego rozwiązania. Ale
        widocznie tak musi być, po kaczorach - Lepper, potem jakiś zmurszały komuch,
        ale następny będzie <jusz nosz>, będzie z górki, na pazurki. Beze mnie:)
        • somepoint210 Re: jeszcze nic się nie zaczęło 28.10.05, 05:52
          Jak to bez Ciebie? Emigrujesz, czy po prostu olejesz wybory?:)
          Czytam ta farse ze znuzeniem, ktory to juz raz przedwyborcze sojusze i
          porozumienia pryskaja, jak banka mydlana w momencie podejmowania decyzji o
          stolkach. Sprzeczne informacje; Marcinkiewicz twierdzi, ze w poniedzialek
          bedzie nowy rzad, Niesiolowski pieprzy o obrzydliwosciach PiSu, Samoobronie one
          nie przeszkadzaja i chce koalicji z PiSem, Kwasniewski juz straszy nowymi
          wyborami, slowem paranoja.
          • black.ok Re: jeszcze nic się nie zaczęło 29.10.05, 01:30
            Rozpisałem przyszłość na 20 lat, nie sądzę abym mógł w dobrej kondycji to
            przetrzymać. Mój zapał do działania koncenruje się na zapewniwniu moim
            najbliższym godziwych warunków do życia. Coraz mniej mnie interesują tzw. walki
            na górze. Powiem szczerze w ogóle mnie to nie interesuje, ale jako dobry
            obywatel stawiam się przy urnie, żeby jeszcze raz się przekonać, że moje
            poglądy nie są poglądami większości.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka