Dodaj do ulubionych

Zobacz jak powstaje węzeł "Sośnica"

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.04.09, 23:04
Projektowana prędkość 100 km/h????????
Autostrada dla żółwi.
Obserwuj wątek
    • Gość: Baltona Re: Zobacz jak powstaje węzeł "Sośnica" IP: *.proxnet.pl 04.05.09, 11:27
      I cóż z tego, że będdziemy mieli dwie wspaniałe autostrady, DTŚ jak nie ma gdzie i naco z nich zjechać. Pszczyńska zbyt cieńka na przyjęcia samochodów z A4, a tu jeszcze dojdą wózki z A1, Rybnicka zakneblowana, od Ostropy nie ma miejsca, a na weźle który powstanie na Maciejowie to niech projektanci juz pomyślą o wybudowaniu jeszcze większych niż na A4 zjazdów bo na maciejowie napewno nie będzie miejsca dla samochodów zjeżdżających z A1 i DK88, juz teraz jest problem z wyjechaniem na Chorzowską... Ale to nie mój problem to problem tych co chcieli mieć A1, A4, DTŚ, i jeszcze co innego. Panowie szlachta od myślenia, pomyślcie gdzie te samochody z tych wspaniałych dróg będą miały zjechać ? Pomyślcie o tym aby wybudować dojazdowe ulice w Gliwicach do tych wspaniałych dróg. Jestem jak najbardziej za budowaniem autostrai i dróg szybkiego ruchu, tylko że w tym wypadku wjazd i wyjazd z Gliwic w godzinach szczytu to będzie HORROR, zresztą juz teraz jest, a to że ktoś powie jak wybudujemy autostrady to bedzie lepiej, niech przejedzie się do Katowic i bez problemu zjedzie z A4 do centrum...
      • pr51 Re: Zobacz jak powstaje węzeł "Sośnica" 04.05.09, 16:33
        > I cóż z tego, że będdziemy mieli dwie wspaniałe autostrady, DTŚ
        jak nie ma gdzi
        > e i naco z nich zjechać.

Czyli uważasz, że trzeba jeszcze kilka dalszych DTŚ-ek?

> Pszczyńska zbyt cieńka na przyjęcia samochodów z A4

Jak będzie DTŚ-ka, to się zrobi w sam raz.

> Rybnicka zakneblowana

Dowód, że potrzebna jest co najmniej druga DTŚ-ka.

> od Ostropy nie ma miejsca

Widziałem projekt obwodnicy Ostropy.

> a to że ktoś powie jak wybudujemy autostrady to bedzie lepiej,
        niech
        > przejedzie się do Katowic i bez problemu zjedzie z A4 do centrum...

Lepiej od czego? Od ich braku zapewne tak. A nieprzemyslanego
        systemu transportowego żadna autostrada nie zastąpi.
        • gumpel Re: Zobacz jak powstaje węzeł "Sośnica" 12.05.09, 22:23
          pr51 napisał:
          > Czyli uważasz, że trzeba jeszcze kilka dalszych DTŚ-ek?

No, trasa jakieś porządne połączenie Tarnogórskiej z Rybnicka by się przydało
          jak cholera. Mogłoby być obwodnicą, tyle, że normalną (cztaj: bezkolizyjną i
          minimum dwa pasy w jedna stronę), a nie ta namiastka ze światłami na Kozielskiej
          i Andersa ...

G.
    • Gość: Tranzytowiec Re: Zobacz jak powstaje węzeł "Sośnica" IP: *.dip.t-dialin.net 12.05.09, 14:53
      wy to sie znacie na budowie a w szczegolnosci autostrad.Autostrady sa po to budowane aby usprawnic ruch tranzytowy ,w tym przypadku z poludnia na polnoc i odwrotnie A-1 do tego dojdzie polaczenie z A-4 .Jakie beda korzysci z tego projektu ; zostanie odciazony ruch w Gliwicach,Zabrzu,Rybniku,Zorach,Wodzislawiu i wielu innych. Nie bedzie zadnego problemu z wezlem A-4 z DK-88 tak jak sie polepszy wezel DK-44 z A-4 i pozniej z A-1.Nie wiem czy ktos jezdzil dawno temu przez Pilzno,Olomouc albo Prage jak nie bylo autostrady , ja jezdzilem i to czesto i to byl koszmar za dnia , w nocy bylo lepiej a teraz autostrady sa gotowe w Czechach i jedzie sie super . W Pilznie jest sielanka za dnia na drodze to samo w Olomoucu .Tylko w Polsce sa pesymisci co jeszcze przed ukonczeniem budowy narzekaja na czym swiat stoi.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka