Dodaj do ulubionych

szukam dobrego biura podróży na wyjazd do Chorwacj

IP: *.toya.net.pl 14.04.06, 10:09
Ktoś był w Chorwacji i mógłby mi polecić?

Interesuje mnie wyjazd w sierpniu na ok 2 tygodnie, cena do 1200 zł (z
dojazdem). Miejsce blisko morza i nie na jakimś odludziu. No i żadnych
wycieczek dodatkowych.
Obserwuj wątek
    • brite Re: szukam dobrego biura podróży na wyjazd do Cho 14.04.06, 10:25
      > Ktoś był w Chorwacji i mógłby mi polecić?

> No i żadnych wycieczek dodatkowych.

Wyjazd do Chorwacji to przede wszystkim powinny być wycieczki dodatkowe. Jechać
      tylko po to, żeby leżeć na żwirowej lub kamienistej plaży?
      Szafirowo-turkusowo-błękitny Adriatyk to też atrakcja, ale Dubrownik, Sibenik,
      Split, Trogir - to miasta, które trzeba zobaczyć.

A jeżeli chodzi o biura, to na przykład:

[reklama]

www.gandalftravel.com/
      www.adriatyk.com.pl/
      • Gość: drGlass Re: szukam dobrego biura podróży na wyjazd do Cho IP: *.toya.net.pl 14.04.06, 12:09
        dzieki za linki. Oferta Gandalfu, jak narazie najbardziej mi sie podoba. MAsz
        rację, żę to piekne miasta i warto je zwidzić, ale ten wyjazd traktuje jako
        odpoczynek, hehe za bardzo jestem zmęczona, żeby się tłuc autokarem po
        miastach. Wolimy z przyjaciółmi lezeć plackiem na plaży, a poszaleć to w
        dyskotece :)
    • zamek Re: szukam dobrego biura podróży na wyjazd do Cho 14.04.06, 10:56
      Pojechaliśmy 3 lata temu z Mak. BEZ żadnego biura turystycznego na 11 dni w
      sierpniu. Dojazd prywatnym samochodem (nocleg po drodze, przy wyjeździe z Łodzi
      rano jest się na miejscu następnego dnia po południu), nad Adriatykiem (samym!)
      spanie w namiocie. Koszt pola namiotowego (miejsce pod namiot + postój samochodu
      + woda) - 700 HRK (ok. 400 zł) za 9 dób. Plaża w Duce koło Omiša (25 km na
      południe od Splitu) piaszczysta, szeroka; długa płycizna. Wycieczki dodatkowe -
      w miarę chęci. Niestety, w owym czasie benzyna była o ok. 20 % droższa niż w Polsce.
      • Gość: drGlass Re: szukam dobrego biura podróży na wyjazd do Cho IP: *.toya.net.pl 14.04.06, 12:10
        dzieki za info. Dojazd własny odpada, bo żadna z nas nie ma prawa jazdy...
    • jasminee Re: szukam dobrego biura podróży na wyjazd do Cho 14.04.06, 11:08
      Ja polecam Gandalfa.Maja biura na Piotrkowskiej przy Żwirki. Bylam z nimi w
      Makarskiej w ubieglym roku i bylam bardzo zadowolona. Chociaz nastepnym razem
      wolalabym jechac w jakies spokojniejsze i odludne miejsce :) Ale firma
      wywiazala sie ze swoich obietnic
    • Gość: qwizdek Re: szukam dobrego biura podróży na wyjazd do Cho IP: *.toya.net.pl 14.04.06, 11:12
      Świetne Biuro Podróży otworzono właśnie na Smutnej.
      Promocyjne ceny, ale bez wyżywienia.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka