leziox
19.08.12, 20:13
Mężczyzna-zwierzę myślące
Rzadko która z kobiet ma tak naprawdę czas,czy ochotę na rozmyślanie o skomplikowanej budowie męskiej psychiki.
Z pewnością wiele z nich uważa już same tego rodzaju myśli za kompletny absurd oraz herezję.No bo jak to-mężczyzna posiada oprócz penisa jeszcze niby psychikę?Zrozumiałe,że niejedna z pań parsknie w tym momencie niepohamowanym śmiechem.Jak wynika z naukowych obserwacji,jest to bardzo błędna droga, zaś ignorowanie prawd oczywistych nieraz już w przestrzeni dziejów odbiło się kobietom nagłą czkawką.Poświęcenie dziennie tylko paru minut,nawet w trakcie nakładania makijażu,lub jego zdejmowania temu,co mężczyźni czują,mogłoby pomóc w skali światowej w uniknięciu setek tysięcy niespełnionych miłości,wesel z przymusu,niechcianych dzieci,awantur rozwodowych,niepłaconych alimentów i bójek,oraz innych tragedii notowanych przecież tak często przez organa sądowe i ścigania.
Kobiety wychodzą niestety już na wstępie z założenia,iż mężczyzna jest bardziej zwierzęciem,niż jakimś tam homo sapiens,oraz stworzonym przez niebiosa tylko do rozmnażania i seksualnego napastowania pań-myślącym bez przerwy,gdzie znaleźć nową samiczkę do zaspokojenia swoich zboczonych popędów.Facet,według kobiet,jako partner życiowy nigdy się nie sprawdza,ciągle robi coś nie tak,a w końcu odchodzi do innej.
Nie można go traktować poważnie,co najwyżej,jak niedorozwinięte dziecko ze szkoły specjalnej-trzeba mu patrzeć ciągle na palce i wskazywać właściwą drogę,aby nie zginął w życiu bez wskazówek wydawanych przez kobietę.Jedyny pożytek z facetów występuje wtedy,gdy są oni ewentualnie bardzo starymi i bardzo chorymi milionerami i można to wykorzystać do umilenia ciężkiego i niewdzięcznego kobiecego losu.W innym wypadku mężczyzna jest z reguły już na starcie przegrany i nie ma zbyt wielu szans na założenie szczęśliwej rodziny.
A przeciez drogie panie,mężczyźni myślą!I są często bardzo poszkodowani poprzez fałszywe oceny i niesprawiedliwe obchodzenie się z nimi.Aby więc ułatwić naszym paniom wgląd
w mroczną głębię męskiej duszy,przygotowaliśmy poniżej szereg porad i sposobów na umiejętne hodowanie zwierzęcia pokojowego zwanego dalej mężczyzną.Poważne potraktowanie niniejszego tekstu może ułatwić życie i uczynić je przyjemniejszym.
Możliwe,iż niektóre z dociekliwych kobiet znajdą w tym tekście jakieś luki,albo ich aktualni partnerzy stanowią jeszcze inne,ciekawsze i nie ujęte tutaj źródło informacji na temat męskich podgatunków.W tym wypadku proszę o nie powiadomianie redakcji w celu przeprowadzania jakiegoś tam wywiadu,tylko o zatrzymanie swojej wiedzy dla siebie,bo mamy i tak dużo do roboty,stojąc w kolejce za piwem.Poniżej następuje w miarę szczegółowy wykaz męskich odmian i sposobów obchodzenia się z nimi.
Mężczyźni,jako gatunek przyrodniczy dzielą się na:
1.Marzycieli
2.Czułych kochanków
3.Twardzieli
4.Dzieciorobów
5.Kurwy męskie
6.Pantoflarzy
7.Słodkich brutali
8.Zwykłych brutali
9.Chorych z zazdrości
10.Drobnych pijaczków
11.Tyranów domowych
12.Przyjaciół kobiet
13.Platonistów
14.Prostych chamów
15.Homoseksualistów
16.Narcyzów
17.Starych synków mamusi
Jak można się domyślić,każdy z wymienionych typów wymaga innego sposobu podejścia i traktowania.Zastosowanie się przez kobiety do tychże porad pozwoli im z dużą dozą prawdopodobieństwa uniknąć wielu bardzo poważnych i zupełnie niepotrzebnych komplikacji życiowych.
A oto ogólna charakterystyka każdego z w/w rodzajów męskich:
1.MARZYCIEL
Całe życie znajduje się w innym wymiarze,bez przerwy śniąc o innych miejscach,niż te,w których akurat się znajduje i innych ludziach,z którymi jest.Nie traktuje poważnie życia,
skonfrontowany z codziennymi kłopotami marzy tylko o tym,aby zniknęły,zamiast samemu je rozwiązać.Kiedy przez zupełny przypadek uda mu się założyć rodzinę,myśli,że inna byłaby na pewno lepsza,gdy urodzi się syn,marzy o córce i odwrotnie.Podrywając brunetkę,chciałby poderwać blondynkę,kochając się z blondynką marzy o rudej.Typ pełen przeciwieństw,
niezdecydowany i chwiejny,posiadający tylko jedną zaletę-ze swoich marzeń nie wprowadza nic w życie.Na tym jego zalety się już kończą.Kobiety wybierającego za życiowego towarzysza Marzyciela muszą mieć siły za dwóch i myśleć nie tylko za siebie,ale i swoją życiową mimozę,która choć z pewnymi oporami, pozwala się prowadzić i kierować wybranej kobiecie w tym kierunku,w jakim ona chce.Towarzyszka życiowa Marzyciela musi się nauczyć umiejętnego podsuwania mu swoich myśli jako jego własne-tylko wtedy Marzyciel daje się w 100 %-ach sterować i programować,będąc szczęśliwy,że jest taki mądry.
2.CZUŁY KOCHANEK
Jak sama nazwa wskazuje,jest to typ stworzony do miłości i łóżkowych szaleństw,mogący kobietę usatysfakcjonować seksualnie i duchowo.
Całe swoje życie spędza na kombinowaniu,co takiego mógłby jeszcze zrobić,aby być bardziej atrakcyjnym i godnym pożądania,nawet wtedy,gdy dawno osiągnął już górną granicę swojego piękna i atrakcyjności.Żyjąc z kobietą na dłużej,nie pomaga jej np.przy obiedzie czy innych domowych pracach,zajęty kontrolą ułożenia swojej fryzury i jej ewentualnym poprawianiem,lub stoi godzinami przed lustrem,aby jeszcze bardziej się podobać.Następnie,zamiast np.wbić gwóźdź w ścianę,czy poodkurzać,usiłuje uwieść swoją partnerkę po raz kolejny z rzędu w tym samym dniu,nie pytając wcale,ile ma ona jeszcze do zrobienia.Oraz czy ma jeszcze ochotę.Czuły kochanek jest znakomity,aby wzbudzić piekielną zazdrość u koleżanek,jak też do łóżkowych uniesień,o których marzy przecież każda kobieta.Typ nie na całe życie,po paru miesiącach paniom będącym z kimś takim chce się rzygać z przesłodzenia,bo tak mają ciągle dobrze z nim w łóżku i tylko tam.Czuły kochanek jest typem podatnym na depresje, niepowodzenie w miłości,które każdemu może się przecież zdarzyć,doprowadza go nierzadko do trwałej impotencji,choroby psychicznej,a potem nierzadko do samobójstwa.Zamiast pakowania się w związek z Czułym Kochankiem zalecalibyśmy kobietom raczej kupno wibratora,albo psa,lub obu tych rzeczy.
3.TWARDZIEL
Kamienna twarz i brak na niej jakichkolwiek reakcji,suchy sposób odzywania się charakteryzują twardziela.Stalowe spojrzenie,które nie ugina się pod żadnym innym wzrokiem,zaciśnięte szczęki,przez które przebiega czasem spazmatyczny skurcz i kiwanie się z boku na bok podczas chodzenia pozwalają ten męski typ rozpoznać. Twardziel wychodzi z założenia,iż to kobiety muszą go zdobywać,a nie odwrotnie,co bywa często przyczyną wielu konfliktów.Uczuciowo zimny jak skała,w łóżku całkiem przeciętny,chociaż sam buńczucznie twierdzi,że Casanova mógłby u niego co najwyżej zamiatać mieszkanie.Swej partnerki z reguły nie bije,ale potrafi ją wykończyć psychicznie,np.nie odzywając się przez
2 miesiące.Twardziel jest mocny tylko do pewnego stopnia,jeżeli wydarzenia zaczynają go przerastać,dostaje gwałtownej histerii i wyje bez przerwy albo zamyka sią na tydzień
w piwnicy.Podobnie,jak w przypadku czułego kochanka radzimy zastąpienie związku z twardzielem poprzez nabycie powiedzmy lodówki.Ta ostatnia przynajmniej do czegoś się przydaje i w porównaniu z twardzielem jest bardziej uczuciowa.