Dodaj do ulubionych

I znowu przystanek....

18.01.20, 16:35
... na parę kroków przed "metą" big_grinbig_grin
Obserwuj wątek
          • coco.franelka Re: I znowu przystanek.... 18.01.20, 16:52
            A u mnie nie wiem dlaczego akurat te bloki dookoła mnie, ptaki wybrały sobie na punkt zborny przed odlotem.... A odlatują nad Kortowo i jezioro. Tak rano jak się jechało do pracy, to zbierały się właśnie do odlotu na okolice, głównie nad osiedla. Czarno od nich było, a krakanie było takie donośne, że zagłuszało nawet prace silników samochodowych big_grin A teraz mam to za oknami suspicious Ale zaraz już będzie cicho... o już się uspokaja, już odlatują big_grin
    • gryf-land1 Re: I znowu przystanek.... 18.01.20, 17:02
      No to siema Rybeńki z M ! ✋😀 Pierwej muszę zrobić obchód Melyny, bom nieświadom co w trawie piszczy. A tak w ogóle to mam dziś bardzo seksualne podejście do życia, po obejrzeniu niektórych wystąpień w tele, bo potrafię znieść głupotę, ale nie ludzi, którzy są z tego dumni. I nie dziwta się, że znowu sięgnę do skrytki z %%. Mam nadzieję, że Lezio zdjął kłódkę.

• coco.franelka Re: I znowu przystanek.... 18.01.20, 17:05
        Obawiam się, że nie tylko ty masz dziś taki seksualny stosunek do życia.... suspicious czy to ta pogoda, czy za mało czegoś wink Ale dobrze mówisz, trzeba procentami sobie pomóc wink Szef też nie pogardzi, nie martw się, to już nas troje do wypitki big_grin A może i ktoś jeszcze się przyłączy? wink
        • coco.franelka Re: I znowu przystanek.... 18.01.20, 17:13
          A przy okazji trzeba by opić tę Pragę big_grin Piękna, ciekawa, jest co zwiedzać. Ciekawe jacy są ludzie... Bo o reszcie to sporo już się dowiedzieliśmy. Za każdym razem "podziwiam" tego konia wiszącego... i od razu nasuwa mi się pytanie "co autor miał na myśli" wink Bo za cholerę nic nie mogę wykoncypować big_grinbig_grin Zauważyłam tylko jedno, że klasztory, u nas, czy u nich, zajmują ogromną przestrzeń jak na, nie tak znowu wielu mnichów. Dobra są rozległe z parkami, ogrodami... koszary są o wiele mniejsze, a przecież liczebnie o wiele więcej ludzi tam się znajduje.... suspicious
        • gryf-land1 Re: I znowu przystanek.... 18.01.20, 17:18
          Fakt. Pogoda też chyba dla bogaczy. Nie to, żebym narzekał, że na Melynie czegoś brakuje. Nie nie. Tu wszystko OK. Wiara zgrywna, tolerancyjna, Prezio - Lezio w sumie uwzględnia różne poglądy, jest jak najbardziej ze wszystkim na topie, że gdyby startował na prezydenta, mój głos miałby zapewniony, bo dba o nas i nasze przełyki jak ojciec, ale nie ten święty oczywista i chwała Mu za to. No.

• gryf-land1 Re: I znowu przystanek.... 18.01.20, 18:47
            Noooo ... pisz tak dalej to dziś masz murowany na Melynie POST . Władza się o to postara, zobaczysz. Będziesz się mogła jedynie obejść smaczkiem, no chyba że się skończy na punktach karnych. Ja wolę trzymać z Władzą Melynową poprawne stosunki, odwrotnie do władzy panującego nam Kartofla i Maliniaka. Ale to też tak na marginesie.

• gryf-land1 Re: I znowu przystanek.... 18.01.20, 19:13
                Ale Ty Coco potrafisz odwrócić kota ogonem tak jak Kartoflane pisie towarzycho. No tego po Tobie się nie spodziewałem ! Nie ważne kto zaczyna, ale ważne kto i jak kończy. Ja sobie nie mam nic do zarzucenia, jestem uległy i nie skory do przekomarzania, ale .... bez przesadyzmu Siostro.

• leziox Re: I znowu przystanek.... 18.01.20, 20:51
                    Jako facet, mam na temat ciągnięcia pejoratywne zdanie. Ale też tego nie pociągne.

A gdzie to ja byłem?
                    Po sklepach się włóczyłem.
                    Weekend jest na nowo
                    Trza było ukr...kupić
                    To i owo.
                    • leziox Re: I znowu przystanek.... 18.01.20, 21:00
                      Teraz po kolei się będę odnosić.
                      Drewniana Melina- wprawdzie ładna architektura. Ale od jesieni może przeciekać, a tego nikt podczas picia nie potrzebuje.

Olsztyńskie wrony uwielbiają okolice fabryki opon dawnego OZOS; dzisiaj Michelina.
                      Nie wiem czemu, zawsze tak było-a wieczorami odlatują w plener. Zgadza się.

Czesi w Pradze. Uprzejmi, chociaż trudno się z nimi dogadać. Bardzo lubię Wietnamczyków gadających ni to po czesku ni to po swojemu. Miodzio!
                      Praga jako miasto jest bardzo spokojna i bezpieczna, chociaż zawsze można trafić na nawalonych piwem Polaków, którzy uważają inaczej. Ogólnie zajebiście.

Kiedyś na forum towarzyskim chciano mnie wybrać już raz na prezydenta-zacząłem nawet formować gabinet. Poproszę snajpera, to może mi znajdzie ten wątek. Ona znajdzie wszystko. Więc dzięki Gryfie za zaufanie, ale ten pomysł już raz powstał. smile
                      Ps. nie powinno być się zapiekłym w swoich poglądach, tylko być otwartym na świat i ludzi, od nich zawsze czegoś nowego można się nauczyć. Od pewnego Turka nauczyłem się niedawno, że po turecku torba to też torba. I to samo znaczy. big_grin

O Maliniaku wspominać nie będę.
                      Coś tkwiące poniżej bruku nie leży w gestii moich zainteresowań.
                      Chyba że Maliniak z 40-latka. Coś w nim znajomego i z dzisiejszych czasów było.

PS. Barek uważam za otwarty.
                      No to na zdrowie, załogo M.
                      smile
                        • gryf-land1 Re: I znowu przystanek.... 18.01.20, 21:24
                          leziox napisał:

> Chyba znalazłem.
                          > Tekst linku
                          🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹

Masz wzięcie Lezio, czyli się nie pomyliłem z typowaniem Ciebie na najwyższe stanowisko. Ma się tego niucha, nie ?
                          • leziox Re: I znowu przystanek.... 18.01.20, 21:29
                            Tak sobie myślę, Panie Gryfie, po przeczytaniu swego programu wyborczego, że gdybym go przedstawił bez okrajania, to ludzie zagłosowaliby na mnie za samą szczerość, hehehe.
                            Bo prezydent to człowiek i pofolgować sobie jakoś musi.
                            Ale Berezę Kartuską otworzyłbym ponownie, bo już dzisiaj widzę kto musiałby do niej trafić.
                            Ale nazwiskami z litości rzucać nie będę.

gryf-land1 napisał:

> leziox napisał:
                            >
                            > > Chyba znalazłem.
                            > > Tekst linku
                            > 🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹
                            >
                            > Masz wzięcie Lezio, czyli się nie pomyliłem z typowaniem Ciebie na najwyższe st
                            > anowisko. Ma się tego niucha, nie ?
                            • gryf-land1 Re: I znowu przystanek.... 18.01.20, 21:38
                              leziox napisał:

> Ale Berezę Kartuską otworzyłbym ponownie, bo już dzisiaj widzę kto musiałby do
                              > niej trafić.
                              > Ale nazwiskami z litości rzucać nie będę.
                              🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹

O tak ! Musowo. Może mógłbym pełnić funkcję naczelnika ? Wooow ! Nie jestem sadystą, ale .... 😡

• leziox Re: I znowu przystanek.... 18.01.20, 22:45
                            Noooo...Było, nie było, to już 15 lat.
                            Załoga była zajebista. Tylu fajnych ludzi pisało wtedy.
                            Teraz też są fajni ale o ile ich mniej.
                            Miło było powspominać.

coco.franelka napisała:

> leziox napisał:
                            >
                            > > Chyba znalazłem.
                            > > Tekst linku
                            >
                            > Ależ starocie! big_grin Ale z jaką przyjemnością to sobie przypomniałeś winkbig_grinbig_grin Aż dz
                            > iwne, że tyle czasu minęło, a ty jeszcze nie w polityce winkbig_grinbig_grin
                      • gryf-land1 Re: I znowu przystanek.... 18.01.20, 21:16
                        leziox napisał:

> PS. Barek uważam za otwarty.
                        > No to na zdrowie, załogo M.
                        > smile
                        🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔸🔹🔸🔹

A powitać Władzę ! Już myślałem, że do spotkania na szczycie dziś nie dojdzie, a tak się starałem szybko z Ciapkiem załatwić sprawę i zdążyłem. Szkoda, że rezygnujesz w starciu na głowę państwa, ale nic to. Tu na Melynie masz władzę absolutną i to jest jakaś dla mnie namiastka Twojego awansu. Herzlichen Glückwunsch ! Twoja skromność znowu dała o sobie znać. 😉

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka