Dodaj do ulubionych

Zimowo-smogowo

18.01.20, 22:19
Tak narzekamy na rząd. Tak go oczerniamy że nie robi nic dobrego dla zwykłych obywateli.
A przecież-rząd się stara.
Rząd preferuje wyngiel. Wyngiel do ogrzewania, wyngiel do napędu turbin, wyngiel do pieca i do komina.
Jest to działanie zamierzone.
Nasz kochany (nie) rząd mając na uwadze ceny w Biedronce, to, że za 9000 PLN żyć się nie da, za połowę tego wcale, a za 2000 PLN musi zejść się z głodu, postanowił pomóc najbiedniejszym obywatelom.
Paląc wszędzie węglem tworzy się smog, taka gęsta mgła, którą można krajać nożem. Smog powoli jest wszędzie. Smog jest dobry i kaloryczny, wdychając smog, nikt nie będzie już głodny.
Doceniamy to, kochany rządzie.

Przed niedalekimi wyborami prezydenckimi niech przyświeca nam hasło:
Smog-podstawowym wyżywieniem każdego Polaka!
Bo rząd, jak wiadomo-i tak wyżywi się sam.
Obserwuj wątek
              • gryf-land1 Re: Zimowo-smogowo 19.01.20, 08:26
                Na Śląsku zamieszkuje prawie 5 mln Polaków. Górnicy to maleńka kropelka w morzu. Maliniak może zmobilizować lumpów, dzieciorobów i tych co przybyli na Śląsk z zapadłych wsi w poszukiwaniu pracy i mieszkania, namachali gromadkę dzieci, ich dzieci kolejną gromadkę, są na zasiłkach, miasto opłaca im media , czynsze i ogrzewanie, a 500+ mobilizuje do głosowania na Kaczystan. No i jeszcze pomaga im w tym grupa nawiedzonych , którzy to się modlą pod figurą, a diabła mają za skórą. Gro Ślązaków nie głosuje chyba stracili wiarę w lepsze jutro, a szkoda. Nie tak dawno Ślązacy byli nazywani przez rząd opcją niemiecką, a przez Polaków V-tą kolumną. Ci z pewnością nie oddadzą głosu na Maliniaka.

• gryf-land1 Re: Zimowo-smogowo 19.01.20, 08:02
      Te słowa : "rząd sam się wyżywi" chyba przejdą do historii. Urban wiedział co mówi. I prawdę napisałeś, że wdychając smog, nikt już głodny nie będzie. No jasne ! Bo będzie wąchał kwiatki od spodu 2 metry pod ziemią. Szkoda, że nie mamy prezydenta, ale marną marionetkę odgrywającą śmieszną rolę.

• coco.franelka Re: Zimowo-smogowo 19.01.20, 12:01
        Pogoda sprzyja smogowi suspicious Coraz więcej czerwonych i czarnych punktów na mapie. Ale kto by tam wierzył w te głupoty o ocieplaniu klimatu i że smog zabija. Toż to wymysł ekologów i już... suspicious
          • coco.franelka Re: Zimowo-smogowo 19.01.20, 12:31
            Trybunał Stanu.... właściwie to on nie pracuje, biorą forsę, za przychodzenie do pracy i nic nierobienie. Ale w bliskiej przyszłości czeka go wyjątkowo wytężona praca. Tłok. Im szybciej tym lepiej suspicious
        • gryf-land1 Re: Zimowo-smogowo 19.01.20, 12:33
          coco.franelka napisała:

> Pogoda sprzyja smogowi suspicious Coraz więcej czerwonych i czarnych punktów na map
          > ie. Ale kto by tam wierzył w te głupoty o ocieplaniu klimatu i że smog zabija.
          > Toż to wymysł ekologów i już... suspicious
          🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸

Ty Coco tak na poważnie myślisz, że to wymysł ekologów ? Widać, że nigdy nie byłaś na Śląsku czy w Krakowie, wtedy zobaczyłabyś jak wygląda smog. A ocieplenie klimatu widoczne gołym okiem. Aleś się popisała ! ☹️
          • coco.franelka Re: Zimowo-smogowo 19.01.20, 12:45
            JA nie wierzę, to rząd WIERZY! Wierzy w ekoterroryzm, a był taki mądry z rządu co nawet stwierdził, że bez dwutlenku węgla nie byłoby życia! Taki mamy mądry rząd.... No i oczywiście węgiel to nasze złoto.... suspicious
            • gryf-land1 Re: Zimowo-smogowo 19.01.20, 12:48
              coco.franelka napisała:

> JA nie wierzę, to rząd WIERZY! Wierzy w ekoterroryzm, a był taki mądry z rządu
              > co nawet stwierdził, że bez dwutlenku węgla nie byłoby życia! Taki mamy mądry
              > rząd.... No i oczywiście węgiel to nasze złoto.... suspicious
              🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹

To trza było zaznaczyć, że cytujesz rząd. Myślałem, że to Twoje zdanie i mi się podniosło ciśnienie ! 😑
              • leziox Re: Zimowo-smogowo 19.01.20, 12:52
                Podwyższone ciśnienie Panie Gryf to też nic dobrego.
                Luzaczek, piwko wypić, pooddychać z 10 razy nim człek wkurwa dostanie.
                Co tam rząd, naród jak zwykle musi sobie jakoś radzić sam.
                Mówiąc szczerze, naród bez rządu doskonale sobie poradzi. Rząd bez narodu niestety nie, ktoś musi te pasożyty karmić.
                • gryf-land1 Re: Zimowo-smogowo 19.01.20, 13:03
                  Prowda! Dlatego codziennie rano biorę tabletkę na ciśnienie, żeby mnie zbyt wcześnie szlag nie trafił, ale kiedy po południu włączam tele, to znowu mi ciśnienie skacze, dlategom taki nerwowy, a może mam ADHD. Tu Lezio się z Tobą zgadzam, że rząd nam niepotrzebny, ale pasożyty są od zawsze czy to w tej czy w innej opcji, a my zasuwamy na ich utrzymanie, dlatego rosną im ryła i podgarla, wystarczy zobaczyć jak Maliniakowi morda się zaokrągliła, a czarne kiece brzuchate.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka