Dodaj do ulubionych

Głos z przyszłości

20.09.20, 13:24
Zródło: www.7sky.life/de/members/coco/articles/

Mówię do Was z przyszłości. Jest 27 sierpnia 2055 roku. Mam ponad 85 lat, a wydaje mi się, że ledwo przekroczyłem 60 ...Wieczór oferuje wyrafinowaną mieszankę silnych zapachów całkowicie odrestaurowanej natury, morskiego i leśnego aromatu, który sam całkowicie regeneruje moje komórki.

W oddali miasto wciąż lśni w wieczornym świetle. Na wietrze unoszą się flagi wszystkich narodów Światowej Federacji. Dzisiejsze wejście w nową erę galaktyczną miało miejsce podczas historycznej i żywej ceremonii. Delegacje 533 ludów gwiezdnych i 324 narodów ziemskich z 5 kontynentów przeszły przez Pola Elizejskie przy dźwiękach trąb i deszczu płatków kwiatów rzucanych przez dzieci. Małe dziecko biegło z flagą Nowej Ziemi przez miasta i wsie do stolicy, pośród okrzyków radości i łez ludności, aby postawić ją na piedestale na samym szczycie 333 stopni Pałacu Galaktycznego. Rozpalono znicz, wielki jak miedziany kocioł i tak rozpoczęła się nową era Złotego Wieku. Delegacje składające się z dygnitarzy Oriona, Syriusza, Plejad, Strzelca, Acturusa, Vegi, jedna po drugiej, schodziły w swoich ekstrawaganckich statkach kosmicznych na promenadę lądowiska.

Byliśmy zszokowani, gdy dowiedzieliśmy się, że niektórzy z tych bardzo starożytnych obcych dygnitarzy byli naszymi dawnymi bogami, którzy musieli opuścić Ziemię na początku historii ... A widok tych mitycznych postaci, naszych rodzicielskich bogów i bogiń, w rzeczywistości było uczuciem które przytłoczyło i odmieniło nas wszystkich w sposób niemożliwy do opisania ... Towarzyszyli im wielcy posłańcy, którzy w swoim czasie służyli również pod innymi imionami, aby przypomnieć ludzkości o ich niebiańskich więzach.

Po wielkim święcie, które trwała 3 dni i 3 noce, musiałem uciec w dzicz, żeby odpocząć i zostawiłem z ulgą swoje miejsce dostojnika na trybunie... Część mnie, która widziała wielką przemianę, wyglądała dziwnie nostalgicznie ... Rzuciłem się do mojego nowego MHD Aerodine z telepatycznym kontaktowym komputerem nawigacyjnym.
„Start” - rozkazałem z generatora. I osiągnąłem wysokość 3000 stóp przy rozsądnej prędkości, aby podziwiać promienie słońca padające na szacowną stolicę i jej góry w oddali.
Potem wylądowałem na dzikim polu w pobliżu świętego drzewa. Wyłączyłem zapłon i zamknąłem drzwi, które automatycznie złożyły się z delikatnym elektronicznym dźwiękiem. Powoli pogłaskałem wysoką trawę drżącą od śpiewu świerszczy i usiadłem naprzeciwko drzewa mającego już ponad 2000 lat. Ogarnęło mnie odczucie całej jego mądrości i energii światła. W ciszy, kilka piosenek w oddali ... Krzyki dzieci. Musiały widzieć, jak nadchodzę ...
Mała dziewczynka podeszła nieśmiało:
-Wyjechałeś z miasta?
-Tak moja droga, pochodzę ze stolicy.
Jedno z dzieci, bardziej bystre niż pozostałe, zapytało mnie bezpośrednio:

-Jesteś generałem Keyland, prawda? Czy doświadczyłeś wielkiego wydarzenia? Wielki zamach stanu?
-Ach tak? Jak na to wpadłeś?
-Twój herb na Aerodine ... Opowiedz nam o wielkim wydarzeniu!
-O tak, proszę, zakrzyczały maleństwa! Proszę, proszę, proszę, proszę! Opowiedz nam o tym! Jak było w tamtych czasach?

-Cóż mogę zrobić w obliczu takiego entuzjazmu! To był czas wielkich zawirowań, niewyobrażalnych niepokojów i wielkiego cierpienia społecznego… Uwierzcie mi.
- W pewnym momencie nastąpiła, jak mam to określić, „zmiana”. To był rok 2020. Zawsze będę go pamiętać. Narody świata zaczęły budzić się jeden po drugim po pandemii, o której później dowiedziały się, że została zorganizowana od podstaw przez rządy cieni….
-Siły cieni rządziły wtedy ziemią?
-Rządy cienia rządziły ziemią przez wiele pokoleń, bezwstydnie eksploatując zasoby, własność i ludzi aż do wyczerpania, podsycając wojny i zanieczyszczając przyrodę i zwierzęta poprzez przemysł naftowy i jądrowy. Elity tych rządów wywróciły do góry nogami absolutnie wszystkie fundamentalne wartości i prawa, biorąc ludzkość jako zakładnika.
Ludzkość za pomocą wszechobecnej tzw. telewizji została poddana masowemu praniu
Mózgu. Przestępcze rządy zatroszczyły się o to, że wszystkie prawa ludzi, a także prawa natury zostały naruszone. Chcieli złamać rodziny, fundamenty i siły życiowe cywilizacji, męskości i kobiecości. Ich ostatecznym celem było zniszczenie wszystkich wartości dobra wspólnego, aby zreorganizować ludzkość zgodnie z nowymi restrykcyjnymi normami kontroli.
-Jak upadło królestwo zła?
-Dzięki "odważnym", wielu odważnym informatorom i żołnierzom światła, wspaniałym ludziom, agentom na ziemi oraz innym dobrym i uświadomionym ludziom ...

Był to kluczowy moment, kiedy pandemia i środki ograniczające prawa ludzi stały się nie do zniesienia i całkowicie naruszyły boskie prawa ludzkości.
Fala spektakularnych ujawnień prawdziwych faktów na temat rzeczywistości złej natury tego tzw. Głębokiego Państwa, któremu zawsze udawało się udawać obóz dobra, została rozpętana przez ten decydujący dzień października 2020 roku. Nawet zakłamana prasa i media nie mogły zaprzeczyć międzynarodowym przestępstwom, które ten rząd cieni popełnił we współpracy z przestępczym i skorumpowanym przemysłem farmaceutycznym. Spadły setki głów członków globalistycznej egzekutywy. Zniesiono wymogi dotyczące przymusowych szczepień i masek, a zapłacone kiedykolwiek bezpłatne kary zwrócono ludziom. Tysiące funkcjonariuszy organów ścigania i elit, którzy pracowali dla Deep State, zostało natychmiast zwolnionych. Mieli prawo do sprawiedliwego procesu przed ludem. Wszyscy zostali uznani za „prawdopodobnie niewinnych” podczas śledztwa w ich sprawie, zanim postawiono im zarzut popełnienia poważnych przestępstw.
Później odbył się historyczny międzynarodowy proces, którego celem było postawienie przed sądem wszystkich zbrodniarzy wojennych za zbrodnie przeciwko ludzkości.

W tym samym czasie podczas walki o obalenie globalistów doszło do licznych interwencji obcych. Statki kosmiczne latały po niebie, udowadniając swoje istnienie całej ludzkości i pomagając zneutralizować siły ciemności. Wyczuwając ich bliski koniec, ci ostatni celowo naruszyli „ziemską wolną wolę”, narzucając totalitarny Nowy Porządek Świata, nakładając szczepienia i takie zobowiązania dla życia i zdrowia, a także aresztując niewinnych ludzi i informatorów. Siły Floty Galaktycznej były poinstruowane, aby interweniować tylko w przypadkach naruszenia „ziemskiej wolnej woli”, praw i wolności… Co zostało zrobione. To było naprawdę niesamowite zobaczyć to po raz pierwszy! Tak naprawdę nikt się tego nie spodziewał! Ale oni tam byli. W naszej przestrzeni powietrznej. Niektórzy członkowie Głębokiego Państwa, którzy poprzez utworzenie tajnej grupy „bojowników ruchu oporu”, próbowali uznać tę akcję ratunkową za celową inwazję i wmieszanie się obcych, ale bezskutecznie. -Dowiedzieliśmy się wtedy, że istnieją tajne siły kosmiczne działające lokalnie z Sojuszem i połączone z Federacją Galaktyczną. Podczas aresztowań i wielkiego zamachu stanu mieliśmy gwiezdny widok z lotu ptaka tysięcy statków floty galaktycznej. To było wręcz spektakularne ...
Wszystkie wojny i wszelkie próby wywołania wojny nuklearnej jako ostateczność przez Deep State zawiodły. Pociski ISBN zostały zneutralizowane, a cały system zawiódł w tym samym czasie na arenie międzynarodowej, po tym jak bomby, broń skalarna, Haarp, 5G, MkUltra, Bluebeam itp. zostały zdemontowane. Wszystkie konflikty zakończyły się. Klonowanie, eksperymenty na ludziach i transgenicznych PMA zostały zabronione, działalność przestępcza laboratoriów farmaceutycznych została zneutralizowana, a ich przywódcy zostali ujęci przez wymiar sprawiedliwości. System finansowy został przywrócony do wartości w złocie, a gigantyczna kwota kilkuset bilionów dolarów pieniędzy skradzionych skorumpowanym elitom została zwrócona ludziom. Płace zostały przeszacowane do ich wartości godziwej, a ponieważ wiele zawodów zniknęło z powodu rewolucji technologicznej, która ułatwiła życie
Obserwuj wątek
  • leziox Re: Głos z przyszłości 20.09.20, 13:27
   Zródło: www.7sky.life/de/members/coco/articles/

   i przywróciła czas rodzinom, wprowadzono powszechną globalną płacę.
   Przestępczość nagle upadła, ponieważ nikt już nie pożądał niczyjej własności, ponieważ każdy w końcu miał coś, przez co mógł normalnie się rozwijać i żyć w dostatku.
   -Na poziomie politycznym narody ponownie stały się suwerenne. Nie było „rządu światowego”, każdy kraj i każdy obywatel znów mogli decydować o własnym losie. Każdy mógł cieszyć się swobodą poruszania się i swobodą życia tam, gdzie chciał. Nastąpiła również znaczna migracja powrotna, ponieważ pokolenia, które nie znały swojego kraju pochodzenia, mogły powrócić do swojej ojczyzny i na nowo ją odkryć oraz pomóc ją odbudować. Ponieważ w końcu każdy kraj miał technologię i zasoby, aby normalnie się rozwijać.
   -Następnie wszystkie inne rewelacje nastąpiły jak gra w domino; szkolne programy nauczania zostały wywrócone do góry nogami, prawdziwą historię ludzkości poznawano w szkole, te, które były ukryte, trochę filozofii i duchowości, czyste technologie ukryte przez poprzednie rządy zostały upublicznione. Uruchomienie zupełnie nowego zarządzania zasobami bioekologicznymi zajęło zaledwie 10 miesięcy. Cała ukryta i skuteczna wiedza medyczna została również ujawniona i przekazana ludziom. Ludzie byli również zszokowani, gdy dowiedzieli się, że okłamywano ich prawie we wszystkim, łącznie z przeludnieniem. W rzeczywistości 95% ziemi na naszej planecie jest niezamieszkane.

   Ośrodki zdrowia powstały w celu leczenia psychicznego i fizycznego osób cierpiących na zespół stresu pourazowego z powodu wielkich wstrząsów i patologii fizycznych. Konieczna była pełna reedukacja tych, którzy jeszcze nie wiedzieli, co się stało i dlaczego poprzedni świat postępował wbrew wszelkim prawom natury. Irracjonalny strach i poczucie podziałów i konfliktów zostały zastąpione przez więcej zaufania i jedności.
   -Lokalne sklepy spożywcze zastąpiły agrobiznes i supermarkety, które zlikwidowano w zaledwie 6 miesięcy.
   Główni producenci samochodów i przemysłu lotniczego przestawili się na w 100% czystą, uniwersalną energię - tak narodził się pierwszy Aerodyne. Budownictwo i budynki również skorzystały na wielkim przełomie w technologii recyklingu i bioenergii.
   -W ciągu 24 miesięcy świat dosłownie przekształcił się w demokratyczną organizację stworzoną przez i dla ludzi, kierowaną przez radę starszych, oraz w system bio-naturalny z najbardziej zaawansowanymi czystymi i funkcjonalnymi technologiami, z których niektóre pochodzą bezpośrednio z technologii pozaziemskich.
   -Następnie byliśmy świadkami pierwszych lądowań statków kosmicznych i odwiedzin przez delegacje dygnitarzy z krajów pozaziemskich należących do Federacji Galaktycznej, którzy zorganizowali wielką uroczystość na cześć wszystkich, którzy jako wolontariusze na Ziemi pomogli „obudzić” ludzkość. To było naprawdę wzruszające i niezapomniane ...
   -Wow, powiedziało jedno z dzieci! Naprawdę żałuję, że nie żyłem w tych latach! Czy widzisz ten kwiat? Jeśli kwiat nie rośnie dobrze, to nie kwiat wymaga korekty, ale jego gleba ...
   Westchnąłem…
   -Tak, to był wiek bohaterów i odważnych mężczyzn. To był mityczny punkt zwrotny, jak nigdy dotąd i jak nigdy dotąd na ziemi ...
   Wiatr na szczytach i śpiew świerszczy wyznaczały czas ciszy ...
   -Idźcie, jest późno, dzieciaki! Daleko stąd! Słońce już zaszło, a gwiazdy świecą!
   Dziewczynka odwróciła głowę w stronę Drogi Mlecznej… „Mój tata zabierze mnie tam, kiedy będę starsza! Aby poznać naszych przodków ... ”
   -Wszyscy się tam spotkamy, moja dziewczyno. Przygoda dopiero się zaczęła ...Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka