Dodaj do ulubionych

Wnioseczek o urlopik

16.10.21, 20:33
Dla tych, którzy sami nie umieją napisać, wzór wniosku o urlop w czasach aktualnych.

O Istoto Najdoskonalsza! Ja, padalec ohydny, który z najpodlejszej dziury kloacznej wypełzł, niegodzien Twych przeczystych śladów ciałem mym haniebnym brukać, ni wzroku kaprawego na Twój cień potężny wznosić, ani moim tchem cuchnącym krystalicznej woni oddechu Twego kalać, ja, najnędzniejszy z nędznych wiję się u Twych stóp, które po płatkach róży jeno stąpać winny, nikczemną twarzą w proch padając, błagam najpokorniej Cię, o Dostojny, byś raczył skłonić swe boskie oblicze i by Twe niezmącone oko spoczęło na tym lichym wniosku.
I ze swej jamy nieczystej, ja, pies plugawy, skamlę do Ciebie, o Najmądrzejszy z Mądrych, byś krynico mądrości w łaskawości Swej nieskończonej wniosek ów raczył przyjąć.

Gdybyśmy należeli do mafii albo desiarzy, można użyć wersji skróconej:

-Hej, siema, ramolu jebany. Kopsaj urlopika deko dla kolunia, kurwa'fa.
Z koluniami wyśmigać chcemy na labę, no wiesz, jak chcesz to możesz z nami jechać, kurewki, gorzałeczka będą.
No, dzięki stary nawet za te 5 dni, kurwa'fa. Naturalnie płatne, no, gitara.
To siemanko.

Copyright by Leziox big_grin
Obserwuj wątek
    • lounger Re: Wnioseczek o urlopik 21.10.21, 11:04
      Albo do braci górniczej.

leziox napisał:

> Gdybyśmy należeli do mafii albo desiarzy, można użyć wersji skróconej:
      >
      > -Hej, siema, ramolu jebany. Kopsaj urlopika deko dla kolunia, kurwa'fa.
      > Z koluniami wyśmigać chcemy na labę, no wiesz, jak chcesz to możesz z nami jech
      > ać, kurewki, gorzałeczka będą.
      > No, dzięki stary nawet za te 5 dni, kurwa'fa. Naturalnie płatne, no, gitara.
      > To siemanko.
      >
      > Copyright by Leziox big_grin
        • lounger Re: Wnioseczek o urlopik 25.11.21, 09:07
          Kwiecisty, soczysty i dosadny. Taki ich urok. Kilkanaście lat mieszkałam w bloku górniczym (taki wynalazek- 2 klatki górnicze i 1 dla reszty) i większość dzieci z podwórka z rodzin górniczych. Miło wspominam.
          leziox napisał:

> Brać górnicza używa chyba nieco innego slangu, ale tak do końca, to nie wiem na
          > pewno.
          > smile
          • lounger Re: Wnioseczek o urlopik 25.11.21, 09:16
            Już nie tak kolorowo było w kontaktach w czasach dorosłych. Niestety coś w tym jest, że nauczyli się "nam się należy ", "dzięki nam ten kraj stoi" ... Potrafili w czasie spotkań towarzyskich błysnąć powyższymi hasłami by zakończyć - zobaczycie jaką potrafimy zrobić rozpierdówę (czyt. strajk), wszyscy nas się boją i szanują nie jak was miernoty. Już nie wiem czy to śmieszne czy żałosne.
            lounger napisała:
            Miło wspominam.
            > leziox napisał:
            >
            > > Brać górnicza używa chyba nieco innego slangu, ale tak do końca, to nie w
            > iem na
            > > pewno.
            > > smile
            >
            >
            >
            >

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka