Dodaj do ulubionych

Wnioseczek o urlopik

16.10.21, 20:33
Dla tych, którzy sami nie umieją napisać, wzór wniosku o urlop w czasach aktualnych.

O Istoto Najdoskonalsza! Ja, padalec ohydny, który z najpodlejszej dziury kloacznej wypełzł, niegodzien Twych przeczystych śladów ciałem mym haniebnym brukać, ni wzroku kaprawego na Twój cień potężny wznosić, ani moim tchem cuchnącym krystalicznej woni oddechu Twego kalać, ja, najnędzniejszy z nędznych wiję się u Twych stóp, które po płatkach róży jeno stąpać winny, nikczemną twarzą w proch padając, błagam najpokorniej Cię, o Dostojny, byś raczył skłonić swe boskie oblicze i by Twe niezmącone oko spoczęło na tym lichym wniosku.
I ze swej jamy nieczystej, ja, pies plugawy, skamlę do Ciebie, o Najmądrzejszy z Mądrych, byś krynico mądrości w łaskawości Swej nieskończonej wniosek ów raczył przyjąć.

Gdybyśmy należeli do mafii albo desiarzy, można użyć wersji skróconej:

-Hej, siema, ramolu jebany. Kopsaj urlopika deko dla kolunia, kurwa'fa.
Z koluniami wyśmigać chcemy na labę, no wiesz, jak chcesz to możesz z nami jechać, kurewki, gorzałeczka będą.
No, dzięki stary nawet za te 5 dni, kurwa'fa. Naturalnie płatne, no, gitara.
To siemanko.

Copyright by Leziox big_grin
Obserwuj wątek
    • lounger Re: Wnioseczek o urlopik 21.10.21, 11:04
      Albo do braci górniczej.

leziox napisał:

> Gdybyśmy należeli do mafii albo desiarzy, można użyć wersji skróconej:
      >
      > -Hej, siema, ramolu jebany. Kopsaj urlopika deko dla kolunia, kurwa'fa.
      > Z koluniami wyśmigać chcemy na labę, no wiesz, jak chcesz to możesz z nami jech
      > ać, kurewki, gorzałeczka będą.
      > No, dzięki stary nawet za te 5 dni, kurwa'fa. Naturalnie płatne, no, gitara.
      > To siemanko.
      >
      > Copyright by Leziox big_grin
      • leziox Re: Wnioseczek o urlopik 02.11.21, 11:50
        Brać górnicza używa chyba nieco innego slangu, ale tak do końca, to nie wiem na pewno.
        smile
        • lounger Re: Wnioseczek o urlopik 25.11.21, 09:07
          Kwiecisty, soczysty i dosadny. Taki ich urok. Kilkanaście lat mieszkałam w bloku górniczym (taki wynalazek- 2 klatki górnicze i 1 dla reszty) i większość dzieci z podwórka z rodzin górniczych. Miło wspominam.
          leziox napisał:

> Brać górnicza używa chyba nieco innego slangu, ale tak do końca, to nie wiem na
          > pewno.
          > smile
          • lounger Re: Wnioseczek o urlopik 25.11.21, 09:16
            Już nie tak kolorowo było w kontaktach w czasach dorosłych. Niestety coś w tym jest, że nauczyli się "nam się należy ", "dzięki nam ten kraj stoi" ... Potrafili w czasie spotkań towarzyskich błysnąć powyższymi hasłami by zakończyć - zobaczycie jaką potrafimy zrobić rozpierdówę (czyt. strajk), wszyscy nas się boją i szanują nie jak was miernoty. Już nie wiem czy to śmieszne czy żałosne.
            lounger napisała:
            Miło wspominam.
            > leziox napisał:
            >
            > > Brać górnicza używa chyba nieco innego slangu, ale tak do końca, to nie w
            > iem na
            > > pewno.
            > > smile
            >
            >
            >
            >
      • lounger Re: Wnioseczek o urlopik 14.01.22, 19:13
        Od połowy grudnia strajkowali. I znowu ich " my nie dla siebie ale dla Polski, o Polskę walczymy".

lounger napisała:
        > Albo do braci górniczej.
        • leziox Re: Wnioseczek o urlopik 15.01.22, 15:06
          Koniec kopalni to kwestia czasu, tak czy inaczej, wyngiel w obecnej postaci, jako materiał do bezpośredniego spalania w piecu odchodzi powoli w przeszłość.
          Dawniej dorożkarze i właściciele firm z dyliżansami robili straszne rozpierduchy przeciwko drodze żelaznej.
          No i nie jeździmy dorożkami już, chyba że się tylko żeniąc.
          Np. w Krakowie. big_grin
          • lounger Re: Wnioseczek o urlopik 30.01.22, 22:51
            Niby koniec a i tak wywalczyli. W dodatku z odroczeniem by ich podatki nie zjadły.
    • lounger Re: Wnioseczek o urlopik 23.11.21, 07:51
      Od tygodnia na urlopie i w ciągłym niedoczasie 🤷‍♀️
      • leziox Re: Wnioseczek o urlopik 23.11.21, 12:03
        U mnie tak zimny wiatr, że sama myśl o urlopie nie chce przejść przez głowę. Bo i po co?
        • lounger Re: Wnioseczek o urlopik 23.11.21, 14:40
          U nas też zimno, sztormy, pięknie jest. Wprawdzie mieliśmy wygrzewać stare kości ale pojawienie się biszkoptowej wymusiło zmianę planów.

leziox napisał:

> U mnie tak zimny wiatr, że sama myśl o urlopie nie chce przejść przez głowę. Bo
          > i po co?
        • lounger Re: Wnioseczek o urlopik 30.01.22, 23:00
          Jeden z najlepszych moich urlopów to październik - grudzień 2019.

leziox napisał:

> U mnie tak zimny wiatr, że sama myśl o urlopie nie chce przejść przez głowę. Bo
          > i po co?
          • leziox Re: Wnioseczek o urlopik 01.02.22, 09:24
            Tak, tyle że to były inne czasy. Inny świat.
    • markiza.de.sad Re: Wnioseczek o urlopik 28.11.21, 18:32
      nie wnoszę o urlop bo właśnie z niego wróciłam
      • leziox Re: Wnioseczek o urlopik 28.11.21, 22:18
        Koniec urlopu jest początkiem myślenia o urlopie kolejnym.
        • leziox Re: Wnioseczek o urlopik 04.07.22, 17:51
          Jeszcze trochę i wypadzik. Znowu będzie można robić filmy ze trzy mce.
          big_grin
          • coco.franelka Re: Wnioseczek o urlopik 04.07.22, 20:13
            Nareszcie!! big_grin Kamerka nowa? No i jaki kierunek??? Alpy? Loara?? Tylko, żeby ten cholerny wirus ci nie namieszał sad bo we Francji już nowa fala zachorowań, u ciebie zresztą też! I nie tylko! Jak to wszystko rozpęta się w czasie podróży, to może być kiepsko.... Już się zastanawiają nad obostrzeniami. Na pierwszy ogień to pewnie maseczki pójdą....
            • coco.franelka Re: Wnioseczek o urlopik 04.07.22, 20:35
              Pireneje?????? ale tam też ten cholerny wirus i to nowa zmutowana odmiana.... uncertain
              • leziox Re: Wnioseczek o urlopik 10.07.22, 11:31
                Tak, tak. Wszędzie te wirusy.
                No strach się kurwa bać.
                • coco.franelka Re: Wnioseczek o urlopik 10.07.22, 12:44
                  Ba!... a cóż to dla ciebie! big_grinbig_grin
          • lounger Re: Wnioseczek o urlopik 04.10.22, 16:45
            I jak? Przed, w trakcie czy już po wypadzie🤔
            leziox napisał:

> Jeszcze trochę i wypadzik.
            • leziox Re: Wnioseczek o urlopik 04.10.22, 17:05
              Wypadzik był, teraz będzie czekane do następnego wypadziku.
              Niestety w tym roku tylko raz byłem się powłóczyć, nad czym bardzo boleję.
              • lounger Re: Wnioseczek o urlopik 05.10.22, 08:25
                Urlop dopiero przed nami. Zastanawiamy się nad wymianą domu na 4 tygodnie ale przyznaję że nie do końca jestem przekonana.
                • lounger Re: Wnioseczek o urlopik 05.10.22, 08:57
                  Chociaż tak naprawdę od kilku dobrych lat czuję się jakbym była na urlopie z małymi przerwami na pracę. Niektórych bardzo to boli 😂
                  • leziox Re: Wnioseczek o urlopik 06.10.22, 22:54
                    Najbardziej boli zapewne tych, których to w ogóle nie powinno obchodzić. Ale cóż, ludziom paszcz nie zamkniesz. big_grin
    • lounger Re: Wnioseczek o urlopik 30.11.22, 17:33
      Wszędzie dobrze ale jednak w domu najlepiej... coś w tym jest.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka