Dodaj do ulubionych

Baza lekarzy-podział według województw

22.12.09, 21:47
Aby przejść do bazy lekarzy w Twoim mieście kliknij na właściwy link
z nazwą województwa.

Województwa
wielkopolskie, lubuskie, pomorskie i zachodniopomorskie


Województwa łódzkie,
świętokrzyskie, kujawskopomorskie i mazowieckie


Województwa małopolskie,
śląskie, dolnośląskie, opolskie,


Województwa
lubelskie,podkarpackie, warmińskomazurskie, podlaskie
Obserwuj wątek
  • harmoniak ZASADY 04.03.10, 10:59
   1. Prosimy o konkretne i kulturalne uzasadnienie, dlaczego polecasz/nie polecasz danego lekarza. Opinie lakoniczne i słabo uzasadnione będą niestety usuwane.

   2. Pamiętaj, że opinie przedstawione w bazie lekarzy są nieweryfikowalne. Zarówno te pozytywne, jak i negatywne, mogą mieć niewiele wspólnego z rzeczywistością. Czytaj krytycznie.

   3. Poglądy wyrażone przez użytkowników forum nie odzwierciedlają poglądów jego administracji.

   Zapraszamy do umieszczania wpisów!
   smile
   • sergosia Re: Baza lekarzy-podział według województw 01.12.12, 09:00
    Tak w ogole mam na imie Gosia i po kilku dobrych latach meczenia sie, wizytach i dwoch endo, ktorzy sie nawet nie zajakneli o Hashimoto oraz po leczeniu bezskutecznym u dwoch kolejnych psychiatrow, w koncu dzieki znajomej zaczelam podejrzewac Hashimoto. Czekam na mozliwosc umowienia sie na wizyte u dobrego endokrynologa, robie badania.
    • 1974dorota Pomorskie, Gdańsk 06.03.13, 20:22
     Polecam dr Mariusza Kazmirowicza z LM w Gdańsku.

     Cenię sobie u niego to, że TSH kontroluje po to, aby widzieć, czy nie rośnie, nie wzrusza go za niskie, gdyż uważa, że u osób leczonych na niedoczynność TSH powinno spaść poniżej normy. Poza tym bada ft4, ft3 u niewielu osób, ale mówił, że bada w ciąży. Niedoborów raczej nie bada.

     Bardzo ważne jest dla mnie też, że osobie zainteresowanej bardzo dużo tłumaczy, chętnie rozmawia i że jeśli dzieje się coś niedobrego, np. tachykardia, to bada co się da, bardzo chce pomóc. No i w leczeniu szuka dobrego samopoczucia, a nie "dobrych" wyników.
     • jurmik Re: Pomorskie, Gdańsk 06.03.13, 21:34
      No nie wiem, czy to uzasadnienie polecania tego endo jest najlepsze.
      Niby dlaczego TSH powinno spaść poniżej normy? Leczę się od lat u bardzo dobrej, polecanej tu wielokrotnie endo, czuję się świetnie i moje TSH nigdy nie spadło poniżej normy - mam rozumieć, że jestem źle leczona? Na pewno nie!
      Rzadko bada FT4 i FT3, nie bada niedoborów - tyle tylko, że rozmawia i tłumaczy...
      Mogłoby być lepiej...
      • 1974dorota Re: Pomorskie, Gdańsk 07.03.13, 08:08
       Uzasadnienie podałam takie, gdyż moim problemem i wielu osób z forum jest właśnie niskie TSH przy dobrym samopoczuciu i TSH w normie przy złym samopoczuciu. Przeżyłam około 12 lata nieleczonego Hashimoto z "dobrym" TSH i dobrze się poczułam dopiero wtedy, gdy TSH spadło poniżej normy. Trochę się wtedy przestraszyłam, ale mój endo, i co ważne, internistka także, uspokoili mnie. Cały czas mam niskie TSH, a czuję się dobrze. Interpretując wyniki sugerują się ft4.

       Uważałam za stosowne wytłumaczyć wszystko tak, jak jest. Dla jednych to wada, dla innych zaleta. U mnie się sprawdza. Na podanie opinii o lekarzu czekałam ponad rok, chociaż już kilka razy mnie tu o nią proszono. (Podając swoją lokalizację zawsze piszę z innego, niż zazwyczaj nicka, ze względu na inne fora, gdzie muszę zachować anonimowość).

       A ty, jurmik, to jesteś do TSH zadziwiająco przywiązana. Zastanów się, czy w ten sposób innym pomagasz, czy szkodzisz. Mnie byś nie pomogła.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka