Dodaj do ulubionych

Kto się leczy w Krakowie u dobrego endokrynologa

08.10.19, 23:04
Witajcie, jak w tytule, mam bardzo duży problem, aby znaleźć endokrynologa, który zna się i dobrze leczy nasze problemy. Który zwraca uwagę na samopoczucie pacjenta, dostosowuje i modyfikuje dawki hormonów, potrafi leczyć niedoczynność oraz problemy przy Hashimoto.

Ostatnio wyszła mi też nadczynność przytarczyc i potrzebuję też leczenia i znalezienia przyczyny.
Wszystkie badania mam w komplecie, poza DZM i zbadania wapnia i magnezu i jego wydalania.

Byłam niedawno u jednego endo i bardzo się zraziłam, wydałam 200 zł i wyszłam praktycznie z niczym. Boję się kolejny raz stracić czas, pieniądze i przed wszystkim nadzieje na leczenie.

Długo znajduję się w źle leczonej niedoczynności. Hashimoto stwierdzone od 2006r. Bardzo źle się czuję, mam problemy z pamięcią i koncentracją, dużą nerwowość, wszystko mnie drażni, (na czym cierpi moja rodzina niestety), mam zawroty głowy codziennie po wiele razy, jestem w nastrojach depresyjnych i lękowych. Zanik zainteresowań już od kilku lat, bezsenność lub wybudzanie się nad ranem, unikanie spotkań z ludźmi. Co to za życie ...
Chodzę do psychiatry długi czas, mam leki, ale nie ma poprawy, bo podejrzewam wynikają z tarczycy a nie zaburzeń depresyjnych więc leki chyba niewiele mogę pomóc. Biorę Letrox 50 mg. 1 x dziennie rano.

Może zna ktoś endokrynologa z Krakowa, gdzie naprawdę ktoś się skupia na pacjencie, nie leci wg szablonu, słucha pacjenta, patrzy całościowo i na inne choroby, zbiera szczegółowy wywiad, a I wizyta nie trwa 10-20 min.??? Tak jak funkcjonuję na co dzień nie można nazwać życiem tylko wegetacją, tak aby przetrwać kolejny dzień, a i tak często mi się nie udaje. Nie odsyłajcie do wątków z polecanymi lekarzami bo często są nieaktualne, tylko świeże, aktualne kontakty, ktoś kto się leczy na bieżąco. Pomożecie?
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka