Dodaj do ulubionych

3 miesiąc kuracji niedoczynność tarczycy - poprawa

18.11.22, 12:07
Witam, musiałam założyć nowe konto, zgubiłam login.
Tak jak pisałam wcześniej jestem w stałym kontakcie z Paniami z Konopnej Farmacji z Poznania.
Obecnie kończę 3 opakowanie ( docelowo będą 4) CBD 5% Decarboxylated / Ashwagandha ( kończę bo tylko 2 miesiące się bierze / MSM .

THS obecnie 4,6 było 7,9 , brak nerwowości jestem spokojniejsza, przestały wypadać mi włosy, nie mam arytmi, schudłam niecałe 5 kg, zniknęły opuchnięcia kończyn dolnych ( tutaj też venosil używam) i obrzęk twarzy. Kurację kończę za niespełna miesiąc, będę robić kontrole. W konopnej farmacji mam dzwonić 3 miesiące po zakończeniu, chyba, że wyniki nadal będą w normie to nie musze, w najgorszym wypadku mam wracać 2x do roku na CBD i ashwagandhe. MSM biore już profilaktycznie co 3 miesiące. Bez Euthyroxu jestem 3 miesiące o czym wie też moja endokrynolog.

Osoby, które zaczynały ze mną w poprzednim poście mam pytanko jak tam u Was? Z Magdą jestem w stałym kontakcie i u niej wiem, że jest rewelacja, zresztą słyszałam po głosie jak rozmawiałyśmy. POzdrawiam forumowiczów. Majka.
Obserwuj wątek
    • majawnibylandi Re: 3 miesiąc kuracji niedoczynność tarczycy - po 18.11.22, 12:10
      Przypinam jakby ktoś szukał zaczęło się od tego bloga: konopiafarmacja.pl/blog.html
    • artur11111111 Re: 3 miesiąc kuracji niedoczynność tarczycy - po 19.11.22, 17:11
      Na podstawie samego TSH nie leczy się tarczycy potrzebne jest jeszcze ft3 i ft4 anty tpo i anty tg
    • malwinanatura Re: 3 miesiąc kuracji niedoczynność tarczycy - po 16.12.22, 14:12
      Wydaje mi się, że najlepiej codziennie w domku trzeba kontrolować także poziom Lh, można używać monitora płodności Afrodyta Smart

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka