Dodaj do ulubionych

VIP Parkiet Warszawa -ostrzegam!

18.01.10, 08:58
Vip parkiet w TTW w Alejach Jerozolimskich.
Niestety dopiero po fakcie dowiedziałam się ze wybraliśmy najbardziej
niesolidną firmę w mieście.
Paniom zależy jedynie na sprzedaży desek, jak już mają pieniądze na koncie -
koniec współpracy. Nie odbierają telefonów, nie interesuje ich serwis.
Przestrzegam i zdecydowanie nie polecam.
Obserwuj wątek
  • arminvanburen Re: VIP Parkiet Warszawa -ostrzegam! 12.07.15, 22:02
   Zgadam się. Zamówiłem 1,5 m ponad potrzebny, chciałem domówić ale zapewnili mnie, że nie ma sensu. Oczywiście zabrakło mi jednego metra. Skutek? Musiałem dwukrotnie zapłacić za dostawę po 150,00 zł + montażyści przyjechali bez sprzętu i nie zamontowali progów, które to progi - uwaga - zostały mi jako laikowi niepotrzebnie wciśnięte (sprzedawca zapewniał, że to konieczne - ale nie było. Nie dajcie się zwieść na argument gwarancji - i tak będą kwestionować ich odpowiedizalność za usunięcie wad + progi strasznie szpecą). Zdecydowanie odradzam.
   • pl_2 Re: VIP Parkiet Warszawa -ostrzegam! 26.08.15, 19:54
    VIP Parkiet - OSTRZEGAM! koszmarna firma, na każdym etapie był jakis problem. Po pierwsze mam wrażenie, że obcuję z jakimiś półgłówkami! Nikt nie potrafi tam dokończyć jednej czynności. Użeranie od samego początku! Jeśli chcą Państwo uniknąć problemów i oszczędzić zdrowie to wybierzcie po prostu inną firmę. Jest ich dużo na bartyckiej i słyszałam dobre opinie. Dębowe deski 220 cm położone są u mnie krzywo, odchylenia ponad 3 mm. Nie miałam zamiaru nic pisać ale dzisiejsza kumulacja wściekłości przeważyła - dzień urlopu wzięty z powodu umówionej usługi z VIP parkiet położenia listew podłogowych (ponieważ moja ekipa nie podjęła się położenia listew na tak krzywej podłodze) . Nikt sie nie pojawił na w umówionym terminie, nikt nie zadzwonił nawet! dzwonię do tej kretyńskiej firmy a tam zaskoczenie wielkie, że technik nie przyszedł i procedura wyjasniania. Ludzie eliminujmy takie firmy z rynku, o tym trzeba pisać i nagłasniać. Nie popełniajcie tego błędu. Ewa
  • robertbrynowski Re: VIP Parkiet Warszawa -ostrzegam! 12.12.16, 14:55
   bardzo dziwne, 2 razy zamawiałam parkiet i 2 razy bylam dobrze obsluzona. Może te komentarze piszą konkurencyjne firmy? Oni są na rynku 20 lat , gdyby było jak piszecie to pewnie po roku by ich sądy zjadły
   • tamaresz88 Re: VIP Parkiet Warszawa -ostrzegam! 29.06.17, 20:04
    Mam od niedawna Kahrs Nouveau Snow od nich. Montaż bez zastrzeżeń, obsługa klienta również.
  • greek76 Re: VIP Parkiet Warszawa -ostrzegam! 20.11.17, 09:08
   Kurczę, musieliście mieć strasznego pecha bo my z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni. W pełni profesjonalna obsługa od wizyty w salonie, przez umawianie się na montaż i finalne położenie podłogi. Postawiliśmy na deski Finito Passo Rolle, bo chcieliśmy żeby sęki były mocno widoczne.
  • reyrei Re: VIP Parkiet Warszawa -ostrzegam! 17.09.18, 22:56
   No ja się też nie zgadzam, z moich doświadczeń bardzo solidna firma i przede wszystkim bardzo dobra jakość usługi ułożenia podłogi - panowie myślący bez pokazywania palcem położyli najładniejsze deski, tam gdzie są dobrze widoczne, a pod meblami te gorsze wizualnie. Poza tym reklamowaliśmy deskę, z której wypadł sęk - szybka i dobra naprawa smile Ja polecam.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka