Dodaj do ulubionych

Kompleksowo znaczy najlepiej!

28.08.12, 20:43
Zajmujemy się projektowaniem mieszkań i domów na obszarze całego województwa mazowieckiego, począwszy od doradztwa w kwestiach związanych z wykończeniem wnętrz, a skończywszy na pełnej obsłudze dotyczącej zaplanowania całej inwestycji.
Na czym polega sekret gwarantowanej przez nas jakości usług?
To bardzo proste!
- Dzięki współpracy z producentami mebli oraz temu, iż posiadamy własne, sprawdzone podczas wielu zleceń, ekipy remontowe, zapewniamy najwyższą jakość wykonania, wśród naszych współpracowników znajdują się bowiem wyłącznie najlepsi fachowcy w swoich dziedzinach.
- Stałe zlecenia sprawiają, iż możemy sobie pozwolić na zamawianie dużych ilości materiałów, dzięki czemu zakupujemy je po atrakcyjnych cenach, co umożliwia nam znaczne obniżenie kosztów naszych usług, co bezpośrednio wpływa na fakt, iż oszczędzasz na tym także i Ty!
- Zapewniamy stały nadzór nad wszystkimi etapami prac, dzięki czemu nie musisz martwić się o to, że podczas Twojej nieobecności prace są zawieszane, a Ty nie musisz opłacać każdorazowego przyjazdu naszej ekipy – to dodatkowy komfort i kolejne oszczędności z Twojej strony!
- Dzięki współpracy z nami oszczędzasz kolejne 15% VAT na wszelkie materiały wykończeniowe.
- Jeszcze przed rozpoczęciem naszych prac będziesz mógł zobaczyć, jak wyglądać będzie efekt końcowy, a wszystko dzięki wykonywanym przez nas trójwymiarowym wizualizacjom całego mieszkania już po dokonaniu wszystkich zmian!

- Naszym zwyczajem jest pokazywanie naszych realizacji projektów mieszkań lub domów, byście mogli sami ocenić wysoką jakość wykonania naszej usługi.

To jednak nie wszystko! Specjalnie dla naszych klientów stworzyliśmy bowiem zupełnie nową ofertę, którą dostosowaliśmy do potrzeb i oczekiwań naszych klientów.
Kompleksowe pakiety aranżacyjne to propozycja, która na pewno ułatwi Ci wybór materiałów wykończeniowych do Twojego domu – bez konieczności wertowania katalogów, męczących wizyt w sklepach czy przedzierania się przez setki stron internetowych – gdyż pełną ich ofertę zebraliśmy w jednym miejscu, uwydatniając te towary, które są najlepsze i najmodniejsze w danym okresie!
Możesz teraz w jednym katalogu znaleźć zarówno glazurę, terakotę, farby, sanitariaty, drzwi czy podłogi, wybierając spośród propozycji Silver, Gold lub Platinum.
Jeśli chcesz zapoznać się z całą proponowaną przez nas ofertą – zajrzyj do Pakietu Individual.

Zapraszamy na www.decoroom.eu
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka