Dodaj do ulubionych

zaginął kot - dla znalazcy nagroda !

06.11.10, 13:17
Zaginął kot na ul. Chmieleniec rejon Ruczaj/Kobierzyn. Wyszedł w nocy z czwartku na piątek (4/5.11.2010 ) i do tej pory nie wrócił. Jest to wykastrowany pięcioletni buro - biały kocur. Jest bardzo łagodny i ufny w stosunku do ludzi (nawet do weterynarza) więc jest duże prawdopodobieństwo, że go ktoś przygarnął. Kot jest wychodzący i doskonale zna drogę do domu więc prawdopodobnie został gdzieś zamknięty celowo lub przypadkiem.
Znalazcę prosimy o kontakt na forum. Czeka nagroda!

Zdjęcie kota:
img408.imageshack.us/i/chester0242.jpg
Obserwuj wątek
    • sabbina Re: zaginął kot - dla znalazcy nagroda ! 07.11.10, 03:43
      jamnik_i_pys napisał:

> Zaginął kot

koty tak mają...
      jak mój "zaginął" w domu była wręcz "histeria"...
      ...
      odnalazł się po dwóch dniach na ...drzewie sąsiada...

tak był wystraszony,
      że jak się go zdjęło,
      to potem cały dzień grzecznie spał w domu w kotłowni...

...

spoko,
      odnajdzie się

....
      • jamnik_i_pys Zguba sie znalazła :) 07.11.10, 17:10
        Spoko mój kot się znalazł więc Alf musi szukać innego do frytek :) . Kot jest przestraszony ale cały i zdrowy. A dlaczego nie było go dwa dni i dwie noce zostanie dla nas tajemnicą...
        • nnike Re: Zguba sie znalazła :) 10.11.10, 01:23
          jamnik_i_pys napisał:

> Spoko mój kot się znalazł więc Alf musi szukać innego do frytek :) . Kot jest p
          > rzestraszony ale cały i zdrowy. A dlaczego nie było go dwa dni i dwie noce zost
          > anie dla nas tajemnicą...

Naszego nie było... 5 tygodni! Też kastrat i wrócił wieczorem w dniu, gdy wracaliśmy z nowym kotkiem :) Teraz mamy 3, bo przybłąkała się jeszcze malutka kotka.
    • kla-ra Re: zaginął kot - dla znalazcy nagroda ! 12.11.10, 21:48
      Weszlam z nadzieja ze znajde wlasciciela kota.
      Od ponad tygodnia na F.Nullo jest kot/kotka.
      Siedzi,lezy w lisciach smutny,ufny do ludzi i dzieci.To dzieci wracajac ze szkoly karmia go,przynosza wode.W wolne dni od szkoly dba o niego Pani dokarmiajaca dzikie koty - ma ich sporo,a dwa wlasne w domu.
      Kot musial byc przy rodzinie,nie ucieka,przyjmuje jedzenie.
      Szaro-bialy Bardzo,bardzo smutny,zagubiony w tej obcej dla niego sytuacji.Obawiam sie ze zimy nie przetrzyma.
    • hanka12345 Re: zaginął kot - dla znalazcy nagroda ! 12.12.10, 15:50
      Bardzo współczuję, też szukałam mojego zagubionego kota, ale on chyba wybrał wolnoś, bo zwiał z drugiego piętra, Zadzwoń do Schroniska i zgłoś zgubę 429-92-41 albo do biura Tow. Opieki nad Zwierz. tel 429-43-61. Możę ktoś uciekiniera znalazł. :

> Zaginął kot na ul. Chmieleniec rejon Ruczaj/Kobierzyn. Wyszedł w nocy z czwartk
      > u na piątek (4/5.11.2010 ) i do tej pory nie wrócił. Jest to wykastrowany pięci
      > oletni buro - biały kocur. Jest bardzo łagodny i ufny w stosunku do ludzi (nawe
      > t do weterynarza) więc jest duże prawdopodobieństwo, że go ktoś przygarnął. Kot
      > jest wychodzący i doskonale zna drogę do domu więc prawdopodobnie został gdzie
      > ś zamknięty celowo lub przypadkiem.
      > Znalazcę prosimy o kontakt na forum. Czeka nagroda!
      >
      > Zdjęcie kota:
      > img408.imageshack.us/i/chester0242.jpg
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka