Dodaj do ulubionych

kochająca dzieciopiekunka dla 11 m dziewczynki

03.03.08, 11:03
od połowy kwietnia poszukuje kochajacej dzieci opiekunki na 8 do 9 godzin
dziennie od poniedzialku do piatku. Ul. Płaszowska (koło tandety) moj mail
raszka0@gazeta.pl tel. 608887471. dziekuje za kontakt
Obserwuj wątek
    • fiolecik84 Re: kochająca dzieciopiekunka dla 11 m dziewczynk 26.03.08, 17:51
      Witam wszystkich rodzicow:)
      Mam na imię Wiola, mam 24 lata i w tym roku bronie tytul pedagoga przedszkolnego
      i wczesnoszkolnego. Mam spore doswiadczenie jako niania bo to nie tylko
      studencki obowiazek ale takze ukochana praca od 5 lat i pasja. Moja propozycja
      jest pewnie troszke inna od pozostalych ale nie zrazajcie sie kochani rodzice- z
      pedagogicznego punktu widzenia calkiem niezla dla Waszych dzieci:)
      Mieszkam w kawalerce w okolicach krowodrzy gorki/ zdrowa i codziennie od
      poniedzialku do piatku od wczesnych godzin porannych do okolo 17 opiekuje sie
      poltoraroczna dziewczyneczka w domu, zamieniajac mieszkanie i atmosfere w sposob
      sprzyjajacy dziecku:) Mam silne poczucie obowiazku aby dzieci powierzone mi pod
      opieke nie nudzily sie, a rozwijaly, byly szczesliwe i czuly sie kochane. Szukam
      dzieciaczka w podobnym wieku, bardzo chetnie zaczne rozwijac u moich
      podopiecznych mowe, przeprowadze trening czystosci, rozwine ruchy manualne reki,
      zaczne uczyc przez zabawe. Zastanawiacie sie drodzy rodzice czy wozenie dziecka
      do mnie jest dobre, czy towarzystwo wplynie pozytywnie na wasza pocieche czy
      rozproszy moja uwage.... Kochani... kiedys bedziecie chcieli aby Wasz synek czy
      coreczka poszli do pszedszkola, szkoly, juz teraz mozecie ich przyzwyczaic do
      tego, pokazac ze to nic zlego, ze po nich wrocicie, wasze dziecko moze nauczyc
      sie otwartosci, wspolzycia w grupie rowiesniczej, towarzystwo jest po prostu
      ciekawsze i bardziej rozwijajace, a jesli chodzi o moja uwage...w przedszkolu
      daje sobie rade z 20 to i w domku czy codziennym spacerze nie bedzie problemu:)
      Moja stawka za godzine to 8 zl (no ale przewiduje mozliwosc negocjacji jesli
      bylaby taka potrzeba:) )
      Zapraszam serdecznie!:) Moj kontakt:
      tel. 785213861
      gg: 6589226
      mail: kadzidelko@tlen.pl

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka