Dodaj do ulubionych

suknia ślubna od projektanta

30.10.16, 17:00
Mam takie pytanie - czy któraś z Was, dziewczyny, szyła suknię wg indywidualnego projektu? Znalazłam ciekawego projektanta, który ma w portfolio piękne suknie ślubne - możecie zobaczyć tu: jonatankilczewski.com/ona/suknie-slubne/, a ponieważ przede mną wyczekiwany ślub, to chciałabym aby był wyjątkowy. Chciałabym również mieć wyjątkową, przygotowaną specjalnie dla mnie suknię. Jednak nie wiem, jak to wygląda w praktyce, jakie mogą być koszty, jaki czas oczekiwania... Po weekendzie skontaktuję się z projektantem, ale póki co... może któraś z Was ma takie doświadczenia? smile
Obserwuj wątek
    • salominka Re: suknia ślubna od projektanta 07.03.18, 19:09
      A ja za namową koleżanki z Wrocka wybrałam się tam na targi ślubne. I ku mojemu zaskoczeniu znalazłam tam coś zupełnie wyjatkowego smile Pokaz sukni Ewy Stepaniuk mnie zachwycił. Pani Ewa projektuje suknie całkiem inne niż znajdziecie w salonach - z modnymi przezroczystosciami, fajne kroje, ręcznie naszywana koronka. A najlepsze jest to, że właściwie BIERZE SIĘ UDZIAŁ W ZAPROJEKTOWANIU SWOJEJ SUKNI!! Dla mnie bomba. Już szyjemy, bo ślub mam w czerwcu <3 Mam na wszystko wpływ: tkanina, koronka, gdzie ile aplikacji, kryształków itp.
      Czegoś takiego ja nigdzie indziej nie spotkałam. Zostawiam namiary do Pani Ewy bo naprawdę dziewczyny warto:
      Ewa Stepaniuk Fashion Designer: 500552884
      Profil na Fb to: Atelier Red Carpet a strona internetowa jest taka: www.atelierredcarpet.com

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka