Dodaj do ulubionych

Czy mogę prosić o poradę?

03.01.10, 17:26
Dzień dobry moja data 30.06.1974 - nawiązałam znajomość z dwoma
mężczyznami (Robert 21.05.1970 i Andrzej 22.05.1960) - jak będzie
wyglądał nasz dalszy kontakt? Czy wogóle jakoś się rozwinie i w
jakim kierunku? Bardzo dziękuję i pozdrawiam.
Obserwuj wątek
        • wyka_ptasia Re: Czy mogę prosić o poradę? 05.01.10, 11:10
          Wyszły karty trochę kontrowersyjne, ale przy ogólnie postawionych pytaniach, karty przedstawiają sprawy czasem na ostrzu noża, bo brak niuansów, które wygładziłby by kontury, niejako.
          Pan Robert: zmiana, którą wprowadzi w Pani życie będzie korzystna dla spraw stabilizacji materialnej.Dorabianie się krok po kroku, bez emocjonalnych wzlotów, ale i upadków. Zadowolenie może umniejszyć wpływ kobiety, z jej brakiem akceptacji, pesymizmem. Potrzebna bedzie większa tolerancja, a problemy uda się pokonać.
          Pan Andrzej:przyzwyczaił się, że sprawy postępują zgodnie z jego wolą, ma poczucie , że sam wie najlepiej ci zrobić. W życiu kieruje się bardziej racjonalnym namysłem, nie uczuciami. Może to dać wrażenie manipulowania. Konieczny będzie kompromis, w tym przypadku podporządkowanie się jego decyzjom. Pani pojawiła się jako Królowa Pucharów wpatrzona w niego, oceniająca go przez pryzmat emocji, jakie w Pani budzi. Relacja zapowiada sie na bardziej energetyczną, w znaczeniu burzliwą. Może zabraknąć tej ilości spokoju , potrzebną Pani do szczęścia i zacznie się szukanie innych rozwiązań, z innym partnerem włącznie.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka