Dodaj do ulubionych

Bardzo proszę o wróżbę

05.01.10, 13:37
Co będzie z moim małżeństwem?
W tej chwili jest bardzo źle sad((( Nie wiem czy mam napisac o co
chodzi.
Moja data ur. to 15.08.1979 a męża to 25.10.1979.
Bardzo Was proszę o postawienie kart.
Obserwuj wątek
        • wyka_ptasia Re: Bardzo proszę o wróżbę 05.01.10, 17:15
          Wygląda, jakby w grę wchodziła jakaś nielojalność małżeńska .Należałoby przepracować tę kwestię, dla kontynuowania związku. Wyjście z sytuacji jest poprzez wybaczenie, nie ataki. Tak, jakby gorzej być nie mogło. Dobry moment na radykalną zmianę.
          Nie rozplątywać, lecz odciąć się od problemu i zacząć od nowa.
          • kasia_key Re: Bardzo proszę o wróżbę 05.01.10, 17:47
            A czy mogłabym prosic o jakies rozwinięcie? Kłótnie powstawały
            poprzez pewną 3 osobe, która szybko stala sie przyjaciółka męża. Ja
            zazdrosna nie wytrzymywałam i wywoływałam awantury. Podobno zupełnie
            bezpodstawne, wg męża. To doprowadzilo to totalnego kryzysu. Ja
            jednak mysle ze ona mu imponuje.
            Ale chodzi o to czy uda nam się pozytywnie zakończyc ten kryzys, i
            czy ta osoba naprawde nam nie zagraza, czy maz do niej nic nie czuje.
            • wyka_ptasia Re: Bardzo proszę o wróżbę 05.01.10, 19:57
              W kartach wyszło, że Pani widziała to co było. Tak powiedziały karty.
              Ale myślę, że aby dać szansę związkowi należy zrobić wg ich rady - odciąć się od tego problemu. Wiem, że to będzie trudne i to będzie proces, odciąć się , wybaczyć , zapomnieć. Ale warto dać związkowi szansę.
              Wszystko zależy od ludzkich wyborów. Ale jutro mogę postawić karty jeszcze raz. Tylko proszę o nowy wpis, na wypadek, gdybym przeoczyła, dla przypomnienia.
              Wszystkiego dobrego.
                • wyka_ptasia Re: Bardzo proszę o wróżbę 06.01.10, 16:50
                  Przy mężu karty nie pokazały kobiety jako takiej, nie pokazały się karty uczucia wobec niej, przeciwnie pokazała się przewaga intelektu nad emocjami, jeśli chodzi o męża.
                  Jeśli chodzi o kryzys to powinnaś przestać się denerwować. Starać się nie doprowadzać do kłótni, koniecznie oprzeć się na tym co do niego czujesz - czyli normalne życie z okazaniem uczucia, także bliskości. Poza tym w odniesieniu do małżeństwa wyszły karty energetyczne także w kwestiach erot.Karty pokazały , że problemem nie jest zachowanie męża, tylko twoja gwałtowna reakcja.
                  Zyczę , abyście sobie poradzili.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka