Dodaj do ulubionych

bratnia dusza az zal jej nie miec przy sobie :(

14.01.10, 22:13
uświadomiłam sobie, że istnieje moja druga połówka. jeszcze nic się nie
zaczęło. obydwoje jesteśmy w innych związkach. czy on podejmie próbę
zaangażowania się w związek ze mną tzn. czy będziemy razem w tym roku i jesli
tak to jak wygląda nasza wspolna przyszłśc?
Obserwuj wątek
    • wyka_ptasia Re: bratnia dusza az zal jej nie miec przy sobie 15.01.10, 12:04
      Nic nie dzieje sie samoistnie. Musiałyby zaistnieć takie działania i okoliczności, które w efekcie spowodują naturalne odejście od związków.
      On nie wygląda na osobę, która przejęłaby inicjatywę teraz.
      Karty niczego nie przekreślają, pokazują jedynie dłuższą drogę do celu, zamiast natychmiastowych zmian. W tym znaczeniu mogą pokazywać nie tylko ilość czasu, ale także 'ilość' zdarzeń, okoliczności które w efekcie dałyby osiągnięcie celu.

• wyka_ptasia Re: bratnia dusza az zal jej nie miec przy sobie 16.01.10, 10:57
          W ciagu najbliższych tygodni nie zanosi się na zmianę, ponadto pokazane jest uzależnienie i brak szczerości w starym układzie, droga prowadzi przez zniszczenie starych struktur-oddanie temu sprawiedliwości, czyli to co dysfunkcyjne prędzej czy później przestaje działać. Oczywiście , każdy ma wolną wolę można się uprzeć i nie robić nic, lub też zrobić cokolwiek. Tak, czy siak - decyzje powinny być przemyślane.
          Na końcu, w ciągu około 3 lat, pokazało się zamknięcie cyklu (nie oznacza to automatycznie czegoś złego), niestety bez pokazania , co jest za zakrętem.
          Można , dajmy na to za miesiąc , położyć następny rozkład, zobaczyć, czy coś nowego weszło do układu.

• fordonmieszkanie Re: bratnia dusza az zal jej nie miec przy sobie 16.01.10, 11:37
            Bardzo Ci dziękuję za wróżbe. Nie chciałam sugerować Ci początkowo, ale jest
            to bardzo trafione, że w najbliższych tygodniach, a może i kilku miesiącach
            nie będzie możliwości zaistnienia wspólnego związku. Pomimo tej świadomosci
            czuję, ze moze być nam coś więcej pisane, choć nie teraz.Wydaje się, że jego
            tez ciągnie coś w moim kierunku, ale oboje nie przekroczyliśmy granicy, za
            którą może dziać sie ciekawiej. Mamy też świadomość, że jesteśmy w innych
            związkach.
            Nawet twoje stwiedzenie o jego uzależnieniu wydaje mi sie bardzo słuszne.Może
            to być uzależnienie nie od osoby lecz od dostatniego życia przy jej boku, z
            którego ciężko zrezygnowac niektórym osobom na rzecz spełnionego życia
            intelektualno- uczuciowego. Myślę, że to może być głowny powód stagnacji w
            przyszłości.
            Jeszcze raz bardzo dziękuję i odezwę się, jak okoliczności zaczną być bardziej
            sprzyjające smile
              • fordonmieszkanie czy moge zapytac jeszcze o prace? 19.01.10, 16:04
                nie chciałam Ciebie aż nadto obciążać pytaniami, ale nie daje mi to
                spokoju. po części nasza dalsza znajomość jest uwarunkowana moim
                powrotem do pracy w pewnym miejscu. wiem, ze mam jakies szanse na
                otrzymanie propozycji pracy tam, ale uwarunkowane jest to wyrażeniem
                zgody na zwiększenie etatów i zatrudnienie.
                czy mogłabym poprosić o położenie jakiegoś większego rozkładu z
                pytaniem o pracę. jak to się poukłada i kiedy wrócę do pracy w
                blizszej przyszłoci czy dalszej?
                  • fordonmieszkanie Re: czy moge zapytac jeszcze o prace? 21.01.10, 07:57
                    dziękuje bardzo. mysle ,ze w tym rozkladzie nie pokazal by mi sie on, bo
                    prace traktuje jak osobna sprawe nie powiazana z życiem uczuciowym.
                    staram sie dostac do tej firmy od ponad roku sad i to nie dla niego, bo
                    jego znam od miesiaca.
                    bardziej moze to byc rozczarowanie tym, ze propozycja pracy nie całkiem
                    pokryje sie z moimi oczekiwaniami - prawdopodobnie tak bedzie - czas
                    wykonywania lub dni tygodnia, ktore do końca mi nie spasują. ... ale ja i
                    tak raczej podejme sie mniej korzystnego ukladu, bo widze w przyszlosci
                    rozwoj mojej kariery zwiazany z ta firmawink
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka