Dodaj do ulubionych

Droga Ptasiu trochę się boję i proszę o wróżbę

07.01.12, 16:48
Droga Ptasiu, czeka mnie walka o podział majątku. Trochę się boję sad Jak to wszystko się potoczy , czy skończy się dla mnie dobrze? Będę wdzięczna za postawienie kart. Były mąż wykończy mnie chyba nerwowo! Anna 16.11.1974
Obserwuj wątek
  • wyka_ptasia Re: Droga Ptasiu trochę się boję i proszę o wróżb 08.01.12, 09:21
   Witam, zważywszy na rok numerologiczny pokazane jest, że niczego nie należy zostawiać przypadkowi. Ważne są tylko konkrety, czyli to, co można udowodnić, zapisać, przedstawić w konkretnej formie. Ponadto będą liczyć sie nie tylko te działania, ale i intencje, które im przyświecają.
   Ogólne przesłanie- z przełożenia: trzeba bedzie skupić się na kwestiach najistotniejszych w tej sprawie, odpuścić rzeczy mniej ważne, te które nazywa sie drobiazgami, a które mają mniejsze znaczenie w osiągnięciu głównego celu, choć często to one są wyznacznikiem tych podwójnych standardów, co do intencji. Na zasadzie ' przy okazji' coś tam innego, albo więcej czegoś. Nie wszystko uda się osiągnąć. Należy dobrze przemyśleć, czym druga strona może zaskoczyć.W ogóle to jest tak pokazane, że konieczna będzie taka argumentacja żądań, której nie będzie można podważyć z obszaru ogólnie funkcjonijących reguł, zasad. Tego typu ograniczenia pojawią sie wg kart, z czegoś zrezygnować, by dopiąć celu.
   Wg kart - były mąż będzie bronił majątku poprzez próby zmanipulowania okolicznościami, a u ciebie to ucieczka do przodu poprzez odrzucenie jakichś żądań. To da przyspieszenie, wsparcie i w rezultacie osiagnięcie celu.
   To pokazały karty, myslę, że jako tzw.krótką ścieżkę, która w tym sensie mówi o korzystnym dla ciebie obrocie spraw.To co uzyskasz, tego ci nie zabierze, choć były mąż jest pokazany poprzez jakieś uwiązanie, więc może wychodzić z roszczeniami powtórnie.

   • anula52 Re: Droga Ptasiu trochę się boję i proszę o wróżb 08.01.12, 10:59
    Droga Ptasiu bardzo dziękuję za odp. Bardzo ciężka walka przede mną. Staram się czytać wielokrotnie, to co napisałaś,żeby jakoś sobie z tym poradzić. Dziękuję za poświęcony czas, pozdrawiam!
    • anula52 Re: Droga Ptasiu trochę się boję i proszę o wróżb 08.01.12, 11:21
     "Wg kart - były mąż będzie bronił majątku poprzez próby zmanipulowania okolicznościami, a u ciebie to ucieczka do przodu poprzez odrzucenie jakichś żądań. To da przyspieszenie, wsparcie i w rezultacie osiagnięcie celu."
     Droga Ptasiu, on wkrótce zostanie ojcem myślę,że tym będzie się argumentował w sądzie! Nie rozumiem jednak co miałaś na myśli pisząc o odrzuceniu żądań( ja je odrzucę ?) i czy to on osiągnie ten cel ?On dostał darowiznę, więc wiem,że mi się ona nie należy . Dziękuję Ci jeszcze raz , muszę przez to wszystko jakoś przejść sad
   • wyka_ptasia Re: Droga Ptasiu trochę się boję i proszę o wróżb 09.01.12, 09:42
    Witam,
    analizując karty wyszłam z ząłożenia , że będziesz chciała uprawomocnić swoją część majątku, czyli to, co uważasz, że się tobie należy. Wg tej prognozy nie do końca będzie to możliwe, czyli z jakiś żądań trzeba będzie zrezygnować.
    Tzw. krótka ścieżka, którą Tarot pokazał właśnie o tym mówi-odpuścić zawczasu to, czego nie da się obronić. Dlatego tak ważna jest jasność intencji.Bo one będą musiały mieć przełożenie na papier, czyli odzwierciedlenie w udokumentowaniu roszczeń.
    Sytuacja oczywiście trudna.
    Karta, która to symbolizuje po twojej stronie to ta, która mówi o transformacji, konieczności podjęcia rozmaitych decyzji, przebiegająca w stresie. Ta karta przedstawia środek nocy, moment przesilenia, kiedy to miesza się stare z nowym, by ostatecznie w miarę upływu godzin nastał nowy świt, nowy dzień. Na tym polega jej optymistyczne przesłanie, że to co nowe musi nadejść, pomimo wszystko.
    Pozdrawiam
    • anula52 Re: Droga Ptasiu trochę się boję i proszę o wróżb 09.01.12, 21:37
     dziękuję Ptasiu za wytłumaczenie. Wszystko się zgadza! mam nadzieję,że jakoś przetrwam sad
     • wyka_ptasia Re: Droga Ptasiu trochę się boję i proszę o wróżb 11.01.12, 10:03
      Życzę siły i wytrwałości.W takich chwilach może warto poszukać w sobie takiej mocy, która daje wiarę w siebie i przyszłość.
      Pozdrawiam
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka