Dodaj do ulubionych

prośba o wróżbę do Pani Uli

15.02.16, 13:47
Witam, chciałabym prosić o wróżbę - czy mam perspektywę poznania partnera w 2016 r - Katarzyna 28.02.75
Obserwuj wątek
   • 88ula Re:do katarzyna 7_777 - prośba o wróżbę do P. Uli 16.02.16, 16:18
    Jaka perspektywa na poznanie kogoś w 2016 r. - Rycerz monet + 3 kielichów - wygląda że ma szanse odnowić się jakaś stara znajomość z kimś kto nie jest/nie był zbyt porywający lub jeśli kogoś nowego spotkasz będzie to bardziej osoba skupiona na sobie, na sprawach przyziemnych, materialnych, i możesz nawet nie zauważyć żeby on cie podrywał, nie będzie porywu emocji, ale cieszyć cię może nawet taka znajomość, albo będzie to ktoś zainteresowany tzw. trójkątem, dla wspólnego spędzania milo czasu. Nie szykuje się żadna głęboką miłość i stały partner.
    Co może utrudniać poznanie:
    1/w co do tej pory wierzyłaś: 2 monet - że związki/ludzie balansują/lawirują, niczego/nikogo nie można być pewnym, często prowadza podwójne życie i trudno jest utrzymać stabilizacje.
    2/ na co jesteś przeczulona: Sprawiedliwość - brak uczciwości/otwartości miedzy partnerami oraz obawiasz się rozwodów. (może to przechodziłaś i teraz cię uczula/zamyka)
    3/ jakie robisz wrażenie na innych: Paź monet - bardzo skupiasz się na sobie, swoich sprawach, na praktyczności a może za mało okazujesz emocji, zaufania.
    4/co powinnas sobie uświadomić: 5 kielichów - że straty generują zyski, jeśli coś/kogoś straciłaś, to powinnas zauważać co udało się zyskać, np. doświadczenie, nadzieje na lepsze, jesteś rozczarowana ale tracisz złych ludzi, dzięki temu możesz zyskać dobrych. Szklanka jest w połowie pełna nie pusta. Długo rozważasz straty, zamiast iść do przodu z pozytywnym myśleniem.
    5/jak działać/postępować : Umiarkowanie - harmonijność, łagodność, zgoda z sama sobą, cierpliwość, zrównoważyć energie duchowa, bardziej otworzyć się na innych, zostawić zmartwienia za sobą, wybaczać/zaufać, zmienić podejdzie do życia/ludzi.
    smile

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka