Dodaj do ulubionych

niezły zarobek !!!

15.03.11, 17:04

Witam. Na początku chcę powiedzieć aby nie traktować tego programu jako stałe żrudło dochodu, ale jako zabawę z której może wyniknąć wiele dobrego. Możesz zarobić i jednocześnie pomóc innym. Mówiąc "innym" Mam na myśli Dom Dziecka o którym powiem pózniej.
System jest zupełnie zautomatyzowany co wyklucza wszelkiego rodzaju OSZUSTÓW , jeżeli ktoś zaczyna kombinować na początku odrazu jest usuwany z programu. Aby się upewnić postanowiłem przeprowadzić test. Polegało to na tym że wraz z grupą znajomych postanowiliśmy się rejestrować każdy z linka swojego poprzednika. Wynik był taki że pieniążki nigdzie nie znikneły a po tygodniu zanotowaliśmy pierwszą wpłate na konto osoby która zaczeła.
Wtedy już bez żadnych obaw przystąpiłem do programu i muszę się pochwalić że po niespełna dwóch miesiącach uzyskałem ponad 900zł z czego 1/4 przeznaczyłem na wspomniany już Dom Dziecka. Na stronie głównej w dziale PODZIĘKUJ znajduje się adres na który można wpłacać darowizny (Dom Dziecka im. Św. Urszuli Ledóchowskiej w Komornikach)
Zapraszam na strone- DOBRY ZAROBEK .

Obserwuj wątek
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka