Dodaj do ulubionych

Wyrazy współczucia i politowania

02.07.19, 12:55
Pragnę z tego miejsca wyrazić solidarność i przekazać wyrazy współczucia wszystkim jeleniom, którzy uwierzyli, że Biedroń nie stworzył Wiosny tylko po to, by dostać się do Europarlamentu. To ugrupowanie osiągnęło już zamierzony cel i istnieje dalej tylko dlatego, że nie załapał się partner Biedronia. To nie tak miało być. Mieli wejść Biedroń i Śmiszek, a weszła Spurek.

W tej sytuacji połączenie z koalicją populistyczną to jedyna szansa dla jeleni otrzymania mandatu lub dwóch. W pojedynkę, a nawet w koalicji z bolszewikami z Razem nie mają najmniejszych szans na przekroczenie progu. Zwłaszcza, że Biedroń prawdopodobnie w ogóle nie wystartuje, bo po co? Nie jest żadną lokomotywą wyborczą, a po deklaracjom, ze jednak mandatu europosła nie odda może zdobyć żenująco mało głosów. Byłby idiotą gdyby firmował jeszcze większą klęskę. Cel wskazuje nawet nazwa, która dobrze komponowała się w wiosennych wyborach. W jesiennych brzmi idiotycznie. Słysząc w październiku hasło "Głosuj na Wiosnę" ludzie pukaliby się w głowę.

Dlatego wydymanym jeleniom i pożytecznym idiotom wypada jedynie współczuć. Naprawdę wierzyliście, że z Biedroniem coś ugracie? No to teraz już wiecie, że srali muchy będzie Wiosna! Biedroń swój cel osiągnął. Na szczęście dla was Schetyna jest tak głupi, że was przyłączy, choć pożytku z was żadnego. Będziecie robić za zapchajdziury na ostatnich miejscach na listach. Tak kończą się sny o potędze w oparciu o cudze talenta i dokonania.
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka