Dodaj do ulubionych

Globalne ocieplenie to ściema. Dowód

20.11.19, 16:12
Ze względu na katastrofę ekologiczną władze miejskie postanowiły przeznaczyć środki na rozwój odnawialnych źródeł energii, wymianę miejskich autobusów z silnikami diesla na "bardziej wydajne i mniej zanieczyszczające środowisko", złomowanie pieców grzewczych oraz zmniejszenie ilości plastiku. Ponieważ radni to ludzie światli, więc nie dali się zwieść populistom i zagłosowali przeciw, bo wiadomo, że żadnych zmian klimatu nie ma, a to co mówią naukowcy to zmowa koncernów paliwowych.

Kilka minut po odrzuceniu proklimatycznych zmian woda wdarła się do siedziby rady potwierdzając tym samym, że podnoszenie się poziomu oceanów to także ściema, ponieważ była to woda czysta. Niestety, burmistrz pozostał głuchy na argumenty i winę za zalanie miasta zwalił na... zmiany klimatu. Raduni może by i dali mu odpór głosując po kostki w wodzie gdyby wcześniej nie zrejterowali z sali obrad.

https://i.wpimg.pl/425x283/d.wpimg.pl/576511332-1932432319/wenecja.jpg
Sala obrad łebskich rajców. We łbach pusto, ale przynajmniej nogi czyste.
Obserwuj wątek
   • oby.watel Re: Globalne ocieplenie to ściema. Dowód 21.11.19, 09:29
    diabollo napisał:

    > Yntelygencja polska wierzy w boga i koszczuj katolicki, a nie w to, co odkryła
    > nauka.
    > Wszak naukowcy często w przeszłości się mylił i zmieniali zdanie, a bóg i koszc
    > zuj katolicki są wieczne.

    Nie bądź taki skromny. Nauki ekonomiczne też co nieco odkryły, a mimo to z zapałem yntelygenta negujesz ustalenia nauki powołując się na nieuków.
        • diabollo Re: Globalne ocieplenie to ściema. Dowód 22.11.19, 05:44
         Czcigodny Obywatelu, jeżeli do tej pory nie zrozumiałeś absurdu makroekonomicznego pt."Cały naród oszczędza na emeryturę i każdy tylko na swoją", to obawiam się, że dalej nie zrozumiesz, że o żadnym "oszczędzaniu" mowy nie ma bo wszystkie składki idą na utrzymanie aktualnych emerytów, a i tak budżet do tego musi dopłacać.

         Kłaniam się nisko.
         • oby.watel Re: Globalne ocieplenie to ściema. Dowód 22.11.19, 09:49
          diabollo napisał:

          > Czcigodny Obywatelu, jeżeli do tej pory nie zrozumiałeś absurdu makroekonomiczn
          > ego pt."Cały naród oszczędza na emeryturę i każdy tylko na swoją", to obawiam s
          > ię, że dalej nie zrozumiesz, że o żadnym "oszczędzaniu" mowy nie ma bo wszystkie
          > składki idą na utrzymanie aktualnych emerytów, a i tak budżet do tego musi dopłacać.

          Niewykluczone, że czegoś nie zrozumiałem. Ale z tego nie wynika, że Ty zrozumiałeś wszystko. Gdyby bowiem tak było operowałbyś danymi, dowodami, argumentami a nie populistycznymi bzdurnymi hasłami powtarzanymi z uporem osła za nieukami. Przypomnę, że długo na ten temat usiłowałem z Tobą dyskutować, ale dane ignorowałeś, a przyparty do murku znikałeś odważnie niczym odważnik. Ja na poparcie swoich tez mam argumenty poparte liczbami i opiniami uczonych. Ty masz tylko demagogię i wtręty osobiste.

          Już to co napisałeś świadczy o tym, że nie masz zielonego pojęcia o czym piszesz. OFE bowiem właśnie po to utworzono, żeby ograniczyć zależność emerytur od liczby płacących składki i zmniejszyć obciążenie dla budżetu. Różnica między OFE i ZUS-em jest taka, jak między lokatą a kredytem. Z tym, że w przypadku ZUS-u kredytu udzielają aktualnie wpłacający bez gwarancji, że na starość zobaczą cokolwiek z tego, co dziś płacą..

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka