Dodaj do ulubionych

Głosowanie przez internet to prezent dla Putina

08.02.20, 12:03
wyborcza.pl/magazyn/7,124059,25676076,orlinski-wprowadzajac-w-polsce-glosowanie-przez-internet-zrobilibysmy.html#S.main_topic-K.C-B.4-L.2.glowka

Orliński: Wprowadzając w Polsce głosowanie przez internet, zrobilibyśmy prezent Putinowi

Jest chyba tylko jedna rzecz, która w polskiej polityce przeraża mnie bardziej od PiS – to wracające co chwilę propozycje wprowadzenia głosowania przez internet. Ich zwolennikom radzę się przyjrzeć spektakularnej katastrofie, którą amerykańscy Demokraci zafundowali sobie w Iowa.

Całość w linku.

--
Religia jest dla ludzi bez rozumu.
/Józef Piłsudski/
Obserwuj wątek
    • oby.watel Re: Głosowanie przez internet to prezent dla Puti 09.02.20, 09:52
      Ja tam jestem za głosowaniem przez internet. Same zalety. Nikt nikomu nie patrzy na ręce, nikt niczego nie sprawdzi, skończą się protesty wyborcze, wygrywać zaczną wreszcie najlepsi. No i tanio. Jak się zleci opracowanie systemu zaprzyjaźnionym informatykom z Rosji, to oni zrobią to po kosztach.

--
      Śpieszmy się czytać posty, tak szybko znikają wraz z autorami. Trybunał Konstytucyjny padł, nietykalność funkcjonariusza Frasyniuk narusza...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka