Dodaj do ulubionych

Za mało nas!

23.02.20, 12:39
Polska jest w grupie krajów OECD, których populacje najszybciej będą się starzeć - wyprzedza nas tylko Hiszpania i Korea Południowa. W skali globalnej też jesteśmy w czołówce. Tego nie da się już zatrzymać, można tylko próbować spowolnić. A przyszli emeryci muszą liczyć się z tym, że emerytury w relacji do pensji będą niższe. I dlatego ludzie, nie tylko Polacy, powinni rozmnażać się na potęgę.

next.gazeta.pl/next/7,151003,25717805,jeden-wykres-pokazuje-ponura-przyszlosc-demograficzna-polski.html#BoxWOpImg1
--
Śpieszmy się czytać posty, tak szybko znikają wraz z autorami. Trybunał Konstytucyjny padł, nietykalność funkcjonariusza Frasyniuk narusza...
Obserwuj wątek
  • suender Re: Za mało nas! 23.02.20, 17:22
   oby.watel 23.02.20, 12:39

   > A przyszli emeryci muszą liczyć się z tym, że emerytury w relacji do pensji będą niższe.

   - W Polsce ludzi jest o wiele za dużo!.
   Kraj o tej powierzchni powinien mieć nie więcej niż 30 mil. obywateli. Większość zwolnionej ziemi należy silnie zalesić, a na reszcie potworzyć zarybione jeziora i zbiorniki wodne jako rezerwuary na czasy suszy.

   - Co zaś do przyszłościowego utrzymania emerytów, najlepszym rozwiązaniem jest maksymalna robotyzacja przemysłu i rolnictwa, a nowoczesność w przemyśle, domu i zagrodzie, wraz z uzdrowioną ekologią, z nadwyżką zarobi na emerytury. Zatem nie ma strachu, - ot co, .......
   Da się zrobić, - DA!

   Odkłaniam się bardzo nisko.
   • diabollo Re: Za mało nas! 23.02.20, 21:48
    A tutaj, kiedy cz. Grzesznik wypowiada bluźnierstwa wobec katoideologii, to się z nim zgadzam.

    Może u nas być tylko problem z tą robotyzacją, bo przy obecnych wydatkach na innowacje to żadnych robotów Polska gospodarka nie jest w stanie wyprodukować, ale może da się kupić na tzw. Zachodzie za ziemniaki, węgiel, drewno czy nawet drewniane meble.

    Kłaniam się nisko.

    --
    Religia jest dla ludzi bez rozumu.
    /Józef Piłsudski/

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka