Dodaj do ulubionych

Byłem molestowany przez księży...

24.02.20, 07:32
… potem zostałem księdzem...

wyborcza.pl/duzyformat/7,127290,25716920,stanislaw-obirek-bylem-molestowany-przez-ksiezy-potem.html

--
Religia jest dla ludzi bez rozumu.
/Józef Piłsudski/
Obserwuj wątek
  • suender Re: Byłem molestowany przez księży... 24.02.20, 17:36
   diabollo 24.02.20, 07:32

   > wyborcza.pl/duzyformat/7,127290,25716920,stanislaw-obirek-bylem-molestowany-przez-ksiezy-potem.html

   No, no, Drogi Obirku. Byłeś niby molestowany przez księży, więc mogłeś będąc w sutannie dać dobry przykład duchownego nie molestującego. Ale cóż wolałeś tchórzliwie uciec ze stanu konfesyjno-mundurowego niż dać dobry przykład innym alumnom. Widać nie sprawdziłeś się więc czmychnąłeś, sądząc że masz już księżowskie problemy już za sobą. Oj, ależ Tyś naiwny, bo przed tymi problemami nie da się uciec, on Cię znajdą w każdej dziurze, gdzie byś się nie skrył. Zatem tłumaczę: Zrzucenie sutanny Wielkie NIC daje, bo zgodnie ze starą zasadą: "Raz Kapłan zawsze kapłan!", więc nawet w Inferno (czego Ci nie życzę) będziesz dalej kapłanem ..... upadłym.
   Nie na darmo jest powiedziane: "Księżmi będzie Piekło wybrukowane!", - ot co, .....


   Pozdrawiam.
   • leda16 Re: Byłem molestowany przez księży... 24.02.20, 20:36
    Płacisz Suenderze za czytanie koszernej gadzinówki? Niebywałe! A Ty Czcigodny Diabolo może ciekawszy temat niż to ograne molestowanie seksualne wsioków podrzucisz? Np. ile podatku Kulczykówna za kamienicę w Londynie zapłaciła i ile PIT-u rocznie odprowadza? A może coś o walce o polski węgiel?

    --
    www.pmiska.pl
    • suender Re: Byłem molestowany przez księży... 25.02.20, 12:26
     leda 16:

     > Płacisz Suenderze za czytanie koszernej gadzinówki?

     Na razie jeszcze nie płaciłem.
     Ale jak udaje się dostęp do maila znajomego, któremu GW podsyła netem szczotki świeżo wydawanych artykułów, to czemu miałbym nie skorzystać?

     Pozdrawiam.
     • leda16 Re: Byłem molestowany przez księży... 26.02.20, 20:14
      I tu się mylisz szanowny Grzesiu. Każdy przestępca jest krzywdzicielem, a skala krzywdzenia 38 milionów ludzi jest oczywiście daleko większa, niż domniemana krzywda kilkorga dzieci. Domniemana powiadam, bo swoją krzywdę należy udowodnić w sądzie, zamiast paplać mało wiarygodne, acz ostatnio modne treści w gazetach.
      Co do ostatniego zdania, poszukaj sobie filosemickiego chlewa - tam każda świnia i każdy knur ma ryj, więc w ich towarzystwie zapewne poczujesz się lepiej. Jako pouczającą lekturę w chlewie polecam link z opisem zachowania jurnych semitów z Twojej umiłowanej gazety: wiadomosci.dziennik.pl/media/artykuly/565250,specjalna-komisja-agory-za-bezzwlocznym-zwolnieniem-podejrzewanego-o-mobbing.html Wyroku jeszcze nie ma. Pewnie sędzia też się boi, że jakiś gnojek nazwie go antysemitą...

      --
      www.pmiska.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka