Dodaj do ulubionych

Koronawirus demaskuje brak wiary w życie wieczne

25.02.20, 18:50
Zbiorowe histerie kompletnie mnie nie ruszają. Sto procent z nas umrze, ogromna większość na choroby zupełnie inne niż koronawirus. Dlatego robienie zapasów suchej żywności, odwoływanie Mszy świętych zupełnie mnie nie przekonuje. A Kościół (w tym przypadku diecezje w Lombardii), który w momencie zagrożenia śmiercią (wątpliwego w przypadku tego wirusa) odwołuje Msze święte, czyli źródło jedynego prawdziwego życia, w istocie pokazuje swoją niewiarę w Eucharystię, Msze Świętą i życie wieczne.

Tomasz P. Terlikowski, XXI wiek.

--
Śpieszmy się czytać posty, tak szybko znikają wraz z autorami. Trybunał Konstytucyjny padł, nietykalność funkcjonariusza Frasyniuk narusza...
Obserwuj wątek
  • diabollo Re: Koronawirus demaskuje brak wiary w życie wiec 26.02.20, 12:51
   Ideologia katolicka to socjotechniczne narzędzie sprawowania władzy nad owcami i baranami.

   W pierdolety takie jak tzw. "życie wieczne" nikt nie wierzy, no może poza kilkoma szajbniętymi katofundamentalistami jak Terlik, którzy to najbardziej wkurwiaja szefostwo katokoszczuła, bo takie Terliki wpierdalają się katobiskupom w rząd dusz nad owcami i baranami. Terliki podważają katobiskupi monopol na katonieomylność w wykładni katoideologii.

   Kłaniam się nisko.

   --
   Religia jest dla ludzi bez rozumu.
   /Józef Piłsudski/
   • oby.watel Re: Koronawirus demaskuje brak wiary w życie wiec 26.02.20, 15:02
    W Korei wyznawcy syna bożego z radością zarażali siebie nawzajem w wymarzony przez Terlikowskiego sposób. To oznacza, że bozia nie zasypia gruszek w popiele i masowo odbiera swoim wyznawcom rozumy w wyniku czego tracą instynkt samozachowawczy. Eutanazja nie, śmierć w wyniku zakażenia w męczarniach tak.

    --
    Śpieszmy się czytać posty, tak szybko znikają wraz z autorami. Trybunał Konstytucyjny padł, nietykalność funkcjonariusza Frasyniuk narusza...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka